Rada by som Vás poprosila o opätovné zdiagnostikovanie môjho zdravotného stavu. Musím sa priznať, že tentokrát som liečbu nedodržiavala tak, ako by som mala, ale rada by som to napravila. Vopred ďakujem a ostávam s pozdravom.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, ako to u vás vyzerá vo vnútri buniek (B61). Na jednej strane sú tu gény dlhovekosti a na druhej strane devastačné gény v obličkách. V podbruší je neželaný vírus. Inak si dobre vediete v geriatrickom programe dosiahli ste produkciu 1 milión užitočných látok.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa o bunky stará dobre. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény dlhovekosti sú prítomné.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény dlhovekosti chýbajú.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa o bunky stará dobre. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény dlhovekosti chýbajú.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa o bunky stará dobre. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény dlhovekosti sú prítomné. Dcérske bunky v kostnej dreni: epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény dlhovekosti sú prítomné. Tvorba bielych krviniek výborná.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény dlhovekosti sú prítomné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény dlhovekosti sú prítomné.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény dlhovekosti sú prítomné.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény dlhovekosti sú prítomné. Obličky majú epitelové bunky poškodené. Orgániky sú v poriadku. Mitochondriálne a bunkové jadrá slabá životnosť. Chromozómy rozstrapkané a oslabené. Gény na devastáciu obličiek. Treba riešiť.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: v tukovom orgáne ste začali produkovať asi 1milion užitočných látok. Dlhoveké osoby dokážu produkovať až 10 miliónov užitočných látok. No do tela vám nateká iba 40% a treba to riešiť.

Geriatrická diagnostika biochemicky najslabšieho miesta: kyvadlo ukázalo na pečeň. Nie všetky časti pečene produkujú dostatok užitočných látok. Asi 40% pečene, ako sa hovorí, spinká. Treba zobudiť.

Geriatrická diagnostika mikrobiálne najhoršieho miesta: kyvadlo označilo maternicu. Je tu uložený vírus, ktorý by mohol zničiť bunky maternice. Doslova ich vysušiť. Zatiaľ sa vírus postupne šíri do buniek v tejto oblasti. Pudy to chcú riešiť.

Geriatrická diagnostika najhoršieho miesta v tele: kyvadlo označilo obličky a gén na devastáciu obličiek. Treba riešiť.

Geriatrická liečba podľa pudov

Do alobalu zabaliť podkovu, prikladať asi 2 krát po dobu 20 minút. Zrealizujte počas 2 mesiacov. Podkovu z koňa si u niekoho požičajte, je to treba zrealizovať.
Urobte si guličku z alobalu a dovnútra vložte zlatý prsteň. Ukladať na oblasť pankreasu. Stačí raz na 40 minút.
Kúpte si asi 2 m viazacieho drôtu v železiarstve. Drôt ohnite do malých vlniek a vytvarujete do tvaru vložky do topánok. Pod drôt vložte alobal. Prikladať na obličky asi 4 krát po 10 minút počas 2 mesiacov. Natierať oblasť obličiek jemnou vrstvou olivového oleja asi 20 krát. Najskôr odskúšať reakciu kože. Do alobalu dajte drobné mince. Vyrobte šúľok vo veľkosti a hrúbke ako klobása. Prikladať 4 krát za 2 mesiace na dobu 10 minút.

Geriatrická modifikácia tukových buniek
Umývať telo jadrovým mydlom, ale aj mydlom Kavar s výťažkami z Mŕtveho mora. Opaľovať sa rozumne v soláriu alebo natierať na kožu rybací olej, veľmi málo.

Geriatrická liečba maternice
Švédske kvapky realizovať ako obklad asi 5 krát za 2 mesiace. Najskôr vyskúšať reakciu kože. Kožu pred priložením obkladu môžete nakrémovať. Do švédskych kvapiek pridať trochu propolisu.

Geriatrická diagnostika

Prešli takmer dva mesiace a chcela by som Vás požiadať o opätovné zdiagnostikovanie môjho zdravotného stavu. Dodržiavala som všetky liečebné postupy, ktoré ste mi odporučili, okrem jedného – prikladanie viazacieho drôtu obaleného v alobale na miesto obličiek. Vopred veľmi pekne ďakujem.

Epitelové bunky obličiek sú naďalej poškodené. Gén na devastáciu obličiek je už odstavený. Ešte zostalo asi 20% pečene pasívnej, stav sa zlepšil. Organizmus sa už nachystal na likvidáciu vírusov v maternici, ale treba pokračovať. V tuku ste začali tvoriť 2 milióny užitočných látok, čo je zlepšenie. Čo sa týka molekulárnej úrovne, všade sú oceľové laná a nie je čo riešiť.
Odporúčam dotiahnuť liečby, dlhodobo používať jadrové mydlo. Dotiahnuť diskovité modifikácie v tuku. Bohužiaľ, začali ste pudy uzatvárať a to nie je dobré. Mali by ste ich donútiť do trvalého otvorenia. Keď sa systém zatvorí, tak po čase môžete chorľavieť. Do neurónových centier ste geriatrický program prijali iba ako dočasnú záležitosť a mali by ste chcieť tento program natrvalo.

Pridaj komentár