Chcel by som Vás poprosiť o geriatrickú diagnostiku. Skôr, než začnem meditovať, chcem dať svoje zdravie do poriadku.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel a odhadol, čo sa deje vo vnútri vašich buniek. Potešili bunky a gény dlhovekosti. Treba riešiť epitelové bunky, ktoré udržujú tvar orgánov a ďalšie drobnosti. A hlavne po tejto liečbe treba spraviť mikrobiologický profil.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky majú slabú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Gény dlhovekosti sú prítomné.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú rozpadané. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Gény dlhovekosti sú prítomné.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú rozpadané. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Gény dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú rozpadané. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy sú v poriadku. Gény dlhovekosti sú prítomné. Dcérske bunky majú orgániky v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy sú rozpadané a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú rozpadané a slabé. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy sú v poriadku. Gény dlhovekosti. Gén na devastáciu dcérskych buniek v kostnej dreni.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú zdevastované. Orgániky v bunkách mierne zmenený tvar. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy sú v poriadku. Gény dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú poškodené. Orgániky v bunkách poškodené. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy sú v poriadku. Gény dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú všade rozpadané. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy sú v poriadku. Gény dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: v tuku ste začali produkovať asi 100 užitočných látok pre telo.

Geriatrická diagnostika najhoršieho miesta z hľadiska biochémie: ide o oblasť pľúc, sú tu nežiaduce hubovité mikroorganizmy.

Geriatrická diagnostika najhoršieho miesta v tele: bola označená štítna žľaza a nežiaduce mikroorganizmy.

Geriatrická diagnostika vplyvu psychiky: zle reaguje na vaše psychické stavy štítna žľaza. Hlavne na strach.

Geriatrická diagnostika citlivosti: nepriaznivo na vás pôsobí všetko okolo opereného vtáctva a tak isto mäso. Odporúčam natrvalo vylúčiť zo stravy a zamedziť kontakt s hydinou a vtáctvom.

Geriatrická diagnostika rizikových mikroorganizmov: vo vnútorných vrstvách kože sú mikroorganizmy kliešťového prenosu. Napádajú nervové zakončenia. Dajte sa zaočkovať proti kliešťovej encefalitíde, aj anjelské sféry to doporučili.

Geriatrická liečba podľa pudov

Vyrieši sa to nejedením mäsa a hydiny aspoň 1 rok.

Prikladajte si na telo kovovú platničku 10 x 10 cm aspoň 3 krát po celom tele. Terapia trvá 30 minút. Zrealizujte v priebehu mesiaca.

Prikladajte si na telo kovovú platničku z pozinkovaného plechu a na to plátok citróna. Prejdite asi 2 krát celé telo v priebehu mesiaca. Terapia trvá 30 minút.

Šúchajte po tele tabletku acylpyrínu aspoň 10 krát za mesiac, vždy novú tabletku. Nezmývať, nechať na tele.

Prikladajte na telo kovovú platničku a na to jadrové biele mydlo, stačí polovica z celého. Robte tak 10 krát v priebehu mesiaca. Terapia trvá 15 minút.

Pridaj komentár