Po uskutočnení stanovených krokov v geriatrickom programe by som Vás chcela požiadať o vypracovanie ďalšieho programu. Verím, som dosiahla stanovene ciele a že sa mnohé veci posunuli k lepšiemu. Prikladám predchádzajúci program a informácie o vykonávaní jednotlivých krokov. Ďakujem veľmi pekne za Vašu pomoc.

Požiadali ste ma, aby som znovu, aby som zhodnotil stav vášho organizmu na úrovni vnútra buniek (predošlý profil B 75). Bohužiaľ, nenesiem dobré správy a verím, že to zoberiete športovo. Pudy chcú onko gény liečiť. Tak isto treba liečiť kostnú dreň a tvorbu bielych krviniek.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby, teda organizmus sa stará dobre o túto oblasť. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky mierne znetvorené. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v poriadku. Gény pre onkologické ochorenie.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto je nervstvo hrubého čreva. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky sú v poriadku. Bunkové jadrá slabá životnosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v poriadku. Gény pre onkologické ochorenie.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto je nervstvo hrubého čreva. Epitelové bunky sú v rozpadané. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v poriadku. Gén pre onkologické ochorenie.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú rozpadané. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy v poriadku. Gén pre onkologické ochorenie. Dcérske bunky majú poškodené orgániky. Bunkové jadro nedostatočná životnosť. Mitochondriálne jadro nedostatočná životnosť. Chromozómy rozstrapkané. Gény na tvorbu slabých bielych krviniek.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto je pečeň. Epitelové bunky dlhovekosť. Orgániky v bunkách sú poškodené. Bunkové jadrá v poriadku. Mitochondriálne jadrá nedostatočná životnosť. Chromozómy v poriadku. Gén pre onkologické ochorenie.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú rozpadané. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadrá v poriadku. Mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény dva pre onkologické ochorenie.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gén pre devastáciu šedej kôry mozgovej.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadrá v poriadku. Mitochondriálne jadrá v poriadku. Gény pre onkologické ochorenie všade, srdce gén celkovej devastácie, obličky gén na devastáciu neurónov miechy, maternica až 4 onko gény pre celé telo.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: v tukových bunkách produkujete asi 1 milión užitočných látok, ktoré opravujú hlavne orgániky v bunkách.

Geriatrická liečba podľa pudov

Oblasť neurónov
Ukladať na telo hlivu ustricovú aspoň 6 krát po dobu 10 minút. Zrealizovať za 2 mesiace.

Oblasť nervstva podľa pudov a anjelských sfér
Prikladať na telo drevité huby, rôzne druhy nazbierať v lese alebo v parku. Nasekať, vložiť do plátenného vrecka a prikladať aspoň 5 krát počas 2 mesiacov. Terapia trvá 40 minút.

Oblasť pankreasu
Bude riešená cez drevité huby.

Oblasť kostnej drene
Bude riešená cez drevité huby. Telo šúchať čerstvými rajčinami aspoň 10 krát, potom osprchovať. Najskôr odskúšať reakciu kože. Do alobalu nasekať andulku a myš. Priložiť raz na hodinu po celom tele.

Oblasť krvného riečišťa
Budú riešiť drevité huby.

Oblasť lymfatického riečišťa
Medzi drevité huby dať kúsky alobalu, také pásiky. Obkladať telo raz po dobu 1,5 hodiny.

Oblasť hormonálnej sústavy
Rieši hliva ustricová a drevité huby. Medzi drevité huby dať kúsky drevného uhlia. 1 krát obklad.

Oblasť orgánov tela
Kúsky hovädzieho mäsa dať do alobalu a ukladať na telo aspoň 2 krát po 30 minút. Zrealizovať počas 2 mesiacov.

Geriatrická modifikácia tukových buniek
Prikladať jadrové mydlo v alobale aspoň 10 krát za 2 mesiace. Terapia trvá 10 minút.

Pridaj komentár