Nie som chorľavá a momentálne ma nič konkrétne netrápi. Trpím však vysokým krvným tlakom, migrénami a vaginálnymi infekciami. Ako prevencia migrén mi slúžia pravidelne masáže chrbtice a krčnej chrbtice. Občas sa objaví migréna spôsobená mojím vnútorným stresom, prudkou zmenou počasia a menštruáciou. Nemám depresie, skôr smútok, občas melanchóliu. Vnútorný nepokoj, že veci nejdú tak, ako ja chcem, ako sa snažím.

Diagnostika zdravia

Kyvadlo obkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie v poriadku. Neboli obkreslené nervovo – neurónové oblasti v koži, ktoré sú blokované. Odporúčam odblokovať akupunktúrou. Diagnostika kostnej drene naznačuje, že sa v kostiach striedajú oblasti aktívnej a pasívnej kostnej drene. Odporúčam preliečiť liekmi na obnovu a posilnenie krvotvorby. Poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom o vhodnom prípravku. Diagnostika hormonálnych žliaz naznačuje na nedostatočnú tvorbu hormonálnych látok. Látky telu veľmi chýbajú. Odporúčam užívať prírodné prípravky napr. HRT (dostať voľne v lekárni) alebo vhodnú antikoncepciu. Syntetické hormóny neodporúčam, pre vás by boli rizikové.

Psychický stav

Aurický obal už nie je spolu s telom, potrebujete psychologické terapie. Išlo by o psychoterapie na posilnenie vášho ega, sebadôvery a chuti pasovať sa so životom. Sexualita naznačuje, že vo vnútri ste sexuálne nedospeli a zostala vám dievčenská sexualita. Strach zo sexuality. Vhodné terapie: vedieť si vychutnať sex a nahotu tela, knižky o zamilovanosti, vhodne ladená erotika na internete. Obaly podvedomia naznačujú, že máte pocit osoby štvanej neúspechom. Zle chápete neúspech. Chcete stále úspech, ale tak to nefunguje. Odporúčam Silva techniky zvládania stresu z neúspechu.
V snoch žijete úspešnú osobu, všetko sa vám darí. To nie je rozumné. Z ezoteriky a duchovna máte v zásade strach.
Zmena môže nastať vtedy, keď prestanete byť dievčatkom, vo vnútri dospeje vaša psychika na zrelú ženu a dokážete si užívať život. Zábava, opekačky, športové a spoločenské podujatia. Začnite žiť.

Pridaj komentár