Pre niekoho to problém nie je, že má o nejaké to kilo naviac, ale mňa to neustále núti na to myslieť, že prečo to tak je, keď športujem a jem striedmo, sladkosti málo. Predtým som váhu neriešila, pri výške 160 cm som sa pohybovala kolo 52 kg plus mínus kilo dva. V 36 r. mi gynekológ povedal, že mám zrejme predčasný prechod. Odvtedy postupne priberám a aj keď robím čo môžem, nedarí sa mi schudnúť. Teraz mám 62 kg, cvičím 3 až 5-krát za týždeň. Chodím na myostimulátor a lymfodrenáž, ale ani to nepomáha. Konkrétne diéty nedržím, skôr sa snažím jesť zeleninu, kuracie mäso a ryby. Mám pocit, že by som mohla piť viacej, ale nie vždy sa mi podarí vypiť dva litre vody. Možno toto je môj problém, že mám pomalý metabolizmus, alebo že lymfa nepracuje ako by mala, alebo je to tým predčasným prechodom. Ale však aj ženy v menopauze sú štíhle.Verím, že mi pomôžete prísť na to , kde robím chybu alebo načo sa mám zamerať, aby som svoj problém odstránila. Ďakujem Vám.

Diagnostika zdravia

Kyvadlo obkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie v poriadku.
Kyvadlo obkreslilo v poriadku kostnú dreň.
Kyvadlo neobkreslilo cievy a žily, tie sú zanesené vápnikom a tukovými zložkami. Odporúčam užívať Ginko biloba v tabletkách. Chce to aj pravidelne jeden štamperlík alkoholu. Na určité obdobie – asi tak mesiac vynechať tučné mäso a celkovo tuky všetkého druhu, či už rastlinné alebo živočíšne, aby sa vyčistili žily a cievy.
Kyvadlo obkreslilo nervový systém v poriadku. Slabší je v nohách. Vhodná by bola kúpeľná liečba na pohybové ústrojenstvo.
Kyvadlo neobkreslilo lymfatický systém. Celkovo je poškodený v celom tele. Nefunguje ako jeden celok. Vo vnútri vnímam zúžené priechody. Celkovo geneticky pozmenené prostredie.
Bohužiaľ, liečiť sa to asi veľmi nebude dať. V budúcnosti môže byť táto oblasť riziková. Odporúčam sledovať do budúcna lekárom.
Diagnostika hormonálnych žliaz: hypofýza, epifýza, štítna žľaza, nadobličky, vaječníky – nedostatočná tvorba všetkých hormonálnych látok a to až chorobne. Nedostatočná tvorba je dlhodobá a treba užívať prírodné hormonálne prípravky prípadne na predpis od lekára aj iné hormonálne lieky. Nedostatok hormónov devastuje organizmus a poškodzuje hlavne lymfatický systém. Odporúčam čaje z ďateliny, užívať v mede včeliu materskú kašičku, každý deň multivitamín a to celé roky a vyššie dávky prípravku HRT (dostať voľne v lekárni).
Príčina obezity je tenkých črevách a nevhodnej skladbe mikroorganizmov. A celkovo v tele máte nevhodné mikroorganizmy. Odporúčam imunologické vyšetrenie a liečbu, vhodné je celkové preliečenie. Liečba čajmi by v tomto prípade bola málo účinná.

Pridaj komentár