Jsem čím dál méně v pohodě, a to není v souladu s mými představami o správně zvládané duchovní práci a životě vůbec. Nenaplňuje mně aktuální práce, mám ji pouze jako zdroj obživy. Jsem dlouhodobě velmi netrpělivý, velmi unavený, vznětlivý, bez nálady. Špatně spím, zhoršuje se mi zrak a paměť. Začínají se u mně projevovat různé alergie a chronická rýma, občas bolesti hlavy a srdeční arytmie. Prosím o diagnostiku a návrh léčby.

Nechal jste si vypracovat diagnostiku a já se pokusil věštecky odhadnout, co se děje ve vašem organismu. Bohužel, nemám pro vás dobré zprávy. Příčina vašich problémů tkví ve zlém psychickém stavu a jeho destabilizaci. Je potřebné udělat sondu do psychiky. Dobrá zpráva je, že vnitřně je organismus připraven udělat nápravu. Ještě jste nepřekročil hranici devastace tak, aby se věci nedali napravit.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo neobkreslilo žiadnu z daných oblastí (veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog v črevách a ani ganglie pri orgánoch). Stupeň chorobnosti je na stupnici od 0 do 100 v rozmedzí 40 – 70, čo je začínajúca až bežiaca chorobnosť. Stav neurónov ako u 100 ročnej osoby, čo nie je dobré, vy máte 48 rokov. Orgániky v nervových bunkách sú pozmenené na 20%, čo sa dá ešte napraviť. Príčina chorobnosti sú zanesené vlásočnice krvného riečišťa a slabé vyživovacie pomery. Treba vyčistiť hlavne krvné riečište.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo neobkreslilo nervový systém. Stupeň chorobnosti je 70, čo je bežiaca chorobnosť. Stav buniek ako u 110 ročnej zdravej osoby, čo je povážlivé. Orgániky v bunkách nervstva (Golgiho aparát, endoplazmatické retikulum) sú pozmenené od 20 – 40%, čo je na hranici možnosti nápravy. Príčina sú nánosy nežiaducich látok na povrchu buniek, ale aj v cievkach krvného riečišťa.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo, síce ťažšie, ale v poriadku. Stav buniek ako u 100 ročnej osoby, čo je zlá údržba. Plno slabých buniek v pankrease. Biochémia pankreasu nebude úplne v poriadku.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju obkreslilo veľmi ťažko. Stav buniek ako u 90 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky majú zmenený tvar. Zmena vnútorných orgánikov na 20%, čo sa dá ešte napraviť. Dcérske bunky majú zmenený tvar, orgániky v nich sú zmenené na 60%. Biele krvinky majú zmenený tvar, tiež červené krvinky. Príčina je ukladanie toxicity vlastných buniek kostnej drene. Krvné vlásočnice nepracujú, ako majú.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 60, čo je bežiaca chorobnosť. Zanášanie vlásočníc povlakom a mikroorganizmy. Celkový stav ako u 110 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo neobkreslilo ani lymfatické uzliny a celé riečište. Ten istý stav ako u krvného riečišťa. Toxicita, podvýživa, zanesenie vyživovacích cievok.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo. Znovu nánosy usadenín a zlé vyživovacie pomery. To isté ako všade v tele.

Geriatrická diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo neobkreslilo žiadny orgán. Všade začínajúca alebo bežiaca choroba. Príčinu možno hľadať v biochemickej činnosti pečene. Orgániky v bunkách sú na 40% pozmenené. Neprodukujú, čo majú. K tomuto stavu sa dospelo cez psychický stres a napätie. Vaša psychika je extrémne vyosená a už teraz by potrebovala rozsiahlu starostlivosť.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita voči neštandardným bunkám a proti mikroorganizmom je zatiaľ v poriadku. Vie v nutných prípadoch zasiahnuť.

REAKCIA NA PROFIL

Po prostudování zdravotní diagnostiky (v které jsem se našel) od Vás očekávám návrh na další postup pro nápravu Vámi popsaného neutěšeného stavu mého organismu. Musím říci, že mne rozsah zjištění překvapil zejména z hlediska podvýživy a zanesení krevního řečiště. Zajímala by mne příčina. Nemyslím si, že by primární příčinou byla moje životospráva Prosím Vás o další pokyny!Děkuji.

Geriatrická liečba podľa pudov
Pud sebazáchovy: kúpte si čierne múmio, môže byť v tabletkách, ale aj vcelku. Pozor, musí byť čierne, nie hnedé. Vždy kúsok necháte rozpustiť vo vode a každý deň ráno vypláchnuť ústa. Nie vypiť. Po sprchovaní asi 16 krát natrieť telo rozpusteným múmiom vo vode. Vždy necháte rozpustiť iba drobný kúsok. Kúpte si rašelinu v záhradníctve a odsypte z nej do väčšieho plátenného vrecka. Vrecko si prikladajte na telo každú noc počas 2 mesiacov. Bezpodmienečne si kúpte v lekárni prípravok na čistenie žíl a ciev. Môžete mi poslať zoznam produktov a ja vám vyberiem najvhodnejší.
Pud teritoriálny: celé dva mesiace šúchať telo listami a plodmi divého viniča. Podobá sa normálnemu viniču. Nájdete ho v prírode alebo u osoby, ktorá pestuje viničné štepy. Vypite každý deň pohár čerstvej hroznovej šťavy po dobu 2 mesiacov. Kúpte si glukózový cukor, rozpustite malé množstvo vo vode a aspoň 3 krát do týždňa pred sprchovaním nalejte roztok na telo. Potom osprchovať.
Pud bunkový v črevách: na oblasť okolo pupku ukladať mokrý uterák. Do 1 litra vody dať 2 lyžice octu. Namočiť uterák, vyžmýkať a priložiť asi 6 krát za 2 mesiace asi na 10 minút. Potom pokožku umyť.

Pridaj komentár