Žiju na půl plynu, nemám vitalitu. Odjakživa mám velký problém s navazováním vztahů, většina mých zaměstnání šla proti mé přirozené plachosti, nedošlo ale k tomu, že bych se otrkala, spíš se to horší. Nenašla jsem ještě seberealizaci, mělo by to být snad něco směrem k duchovní dimenzi s důrazem na ženskou stránku a využitím intelektu?

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho podvedomia. Skutočne to bolo príjemné ponorenie sa do klasicky ženskej duše, ktorá hlavne myslí na druhých a rozdáva, keď je treba, lásku a dobrotu. No trochu je tam aj smútok z toho, že viac myslíte na iných ako na seba, na svoje duchovno.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Čiastočne disharmonické sú hormonálne žľazy a kolísajúca imunita voči mikroorganizmom. No nič akútne.

Psychický stav
Aurický obal je okolo vás, aj podvedomé obaly sú v tele. Teda štandardný psychický stav.

Povaha
Ste psychicky usadená v strednom mozgu. Tu je usadená väčšina dnešných ľudí. Odtiaľ ide spojka do mozočku. Ide o schizofrenickú povahu. Nemám na mysli schizofréniu ako chorobu. Iba ste osoba, ktorá nežije naplno svoje ja, svoje túžby, ale túžby iných ľudí. Radšej žiť život niekoho iného ako svoj. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa vie vciťovať do iných osôb a robíte tak rada ako niečo na spôsob vešteckého výkonu. Vždy ste vo vnútri niekto iný ako vlastné ego a túžby. Čo je normálne pre takýto druh psychiky.

Sexus
Sexus povahy je usadený v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má tzv. oceánsku sexualitu. Klasická ženská sexuálna psychika. Sexus centrum je usadené v podbruší a charakterizuje to obrázok starostlivosti o druhých. Dať iným šťastie, ale zabúdať na svoje vlastné. Všetko je dôležitejšie ako vaše túžby a potreby. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: muži. Povrchová vzrušivosť: muži. Pohlavná vzrušivosť: muži. Citová vzrušivosť: muži. Celkovo vhodné sexus podvedomie na hlboké a stabilné vzťahy za účelom pomoci iným.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali priezračné anjelské sféry. Dokážu vás viesť k úspechu, ale ten hlavne smerujete pre druhých a nie pre seba. Vnútri máte nenaplnenosť a smútok. Mali by ste to robiť s mierou a aj tak, aby ste vy osobne rástli aj duchovne a nielen druhí. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obal túžby obsahuje záznam víťaziť, ale vždy sa vzdať víťazstva pre druhú osobu. Obal mozoček vášho poslania v živote obsahuje obraz dávať druhým radosť, duchovnosť, lásku a zdravie. Obal rodostrom obsahuje záznam vašich predkov a je tu kuchárka, ktorá varila liečivú stravu a bola silne duchovná, no nepokročila ďalej. Dieťa obal obsahuje obraz dojčiacej matky, ktorý prenáša na iných ľudí. Všetci sú vaše deti, pokiaľ cítite vyššie poslanie. Zviera obal obsahuje záznam rímskej vlčice, ktorá dokázala odchovať aj ľudské mláďatá a dala im veľkú silu. Eros obal obsahuje obraz vnútornej slasti, pokiaľ môžete niekomu pomôcť, dať ho do poriadku a zapriať mu šťastnú cestu. Šaman obal obsahuje zápis o bylinkárskom umení a bylinkárskej múdrosti. 7 obalov spolu obsahuje všetko o ľudskej bolesti, ako svetu dať lásku a mier.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Chcete a žijete to, čo máte v sebe a naplno. No vnútorne máte smútok nad vlastným duchovnom a nenaplnením možností, ktoré ste dedili od svojich predkov.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Snové procesy sú štandardné, zdravie, psychika a trochu meditačného duchovna.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú veľké biele kvety. Ale snažíte sa svoju nekonečnú dobrotu chrániť a kontrolovať. Čo je veľmi dobrý psychoterapeutický postup, ako sa nedať svojím okolím zneužívať.

Hviezdy, šťastný osud
Keď svoj život podelíte medzi vlastný rozvoj a pomoc druhým.

Pridaj komentár