Chcel som vás poprosiť, aby ste mi opäť spravili kontrolný zdravotný profil. Ďakujem.

Som rád, že si dávate preventívne prekontrolovať stav organizmu. Doporučujem vám, aby ste si dali do poriadku pankreas a mikrobiológiu tela. Pokiaľ je z vašej strany záujem, ohláste sa.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav neurónov ako u 40 ročnej osoby. Slabšie miesto je časť neurónov v mozočku. Trvácnosť neurónov okolo 70 rokov. V mozočku trvácnosť 40 rokov.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav ako u 50 ročnej zdravej osoby. Delenie nervových zakončení je dostatočné. Potenciál delenia na 10 rokov. Nervové dráhy v poriadku. Trvácnosť buniek na 100 rokov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Príčina sú nežiaduce mikroorganizmy a usadeniny. Stav pankreasu ako u 70 ročnej zdravej osoby. Trvácnosť buniek na 40 rokov.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto je kostná dreň v rebrách. Kmeňové bunky kostnej drene majú čiastočne blokované delenie z dôvodu usadenín v tele. Potenciál delenia na 100 rokov. Dcérske bunky tak isto ochranné blokovanie. Nedostatočná tvorba bielych aj červených krviniek. Tiež je zmenený tvar krviniek.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 70 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesta: všade usadeniny na stenách žíl a ciev. Na žilách viac. Delenie buniek je blokované. Potenciál delenia na 80 rokov.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo neobkreslilo lymfatické uzliny. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Usadeniny a nežiaduce mikroorganizmy. Delenie buniek je blokované. Slabšie miesta hlavne lymfatické špongie na krku a v slabinách. Potenciál delenia buniek 100 rokov.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy. Stupeň chorobnosti je 50, čo je začínajúca chorobnosť. Príčina sú nánosy nežiaducich látok a mikroorganizmy. Delenie buniek je ochranne blokované. Potenciál delenia viac ako 100 rokov.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo neobkreslilo žiadny orgán ani časť tela. Všade sa bunky chránia voči nežiaducim toxínom a mikroorganizmom.

Geriatrická diagnostika tuku: tak isto blokovanie delenia buniek. Netvoria sa žiadne užitočné látky.

Geriatrická diagnostika toxínov: celkovo je v tele zvýšená hladina nežiaducich látok. Ako oblasť tvorby týchto látok bol označený pankreas. Treba ho preliečiť, aby sa tvorba týchto látok zastavila.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita voči neštandardným bunkám je dostatočná. Detská žľaza pracuje v celom tele v poriadku. Imunitná pamäť je v poriadku. Množstvo neštandardov je nízke. Koncentruje sa do oblasti bielej kostnej hmoty, čo nie je dobré. Vnímam posun inzulínu do tejto oblasti. Zatiaľ v norme, žiadne nebezpečenstvo. Imunita voči mikroorganizmom je celkovo oslabená. Imunitné čidlá ako mandle, lymfatická mriežka v krku, črevách, slepé črevo sú blokované. Imunita na úrovni bunkových blán silne účinná. V tele je celkovo nežiaduca skladba mikroorganizmov. Treba sa začať zaujímať o odblokovanie imunitného systému.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem za diagnostiku. Aj ja som už cítil, že niečo nie je v poriadku. Napíšte mi prosím postup liečby. Ďakujem.

Geriatrická liečba pomocou pudov

Zobrať rôzne prípravky na povzbudenie imunity. Vystriedať aj 4-5 druhov asi 2 až 4 mesiace. Musí to byť dlhodobejšie. Vždy rozpustiť v ústach až potom prehltnúť.

Psychoterapia: ľahnúť si a mať pocit, že lietate alebo plávate na hladine vody.

Našúchať ruky dočervena a prikladať na telo raz za týždeň. Môže vám to robiť aj iná osoba. 8 krát za 2 mesiace.

Na telo krém s výťažkom z červeného viniča. 8 krát za 2 mesiace.

Pred kúpeľom alebo sprchovaním natrieť telo švédskymi kvapkami, ale nariedenými. 4 krát za dva mesiace. Niekoľkokrát absolvujte saunu a úplný relax a uvoľnenie.

Kúpte si mramorovú doštičku alebo čokoľvek z mramoru a šúchajte si tým telo 8 krát za 2 mesiace.

Popíjajte rajčinovú šťavu.

Neustále sa vyhrážajte pudom v brušnom mozgu sebapoškodením. Prečítajte si pár príspevkov v Geriatrickej poradni. Príďte na prednášku.

Pridaj komentár