Starosť o domácnosť a dcéru bez pomoci rodiny ma fyzicky vyčerpávala, veľa som pracovala. Bola som často sama a veľa som rozmýšľala skôr nad negatívnymi stránkami môjho života. Začali sa mi postupne pridružovať zdravotné problémy, ktorých sa už rok a pol neviem zbaviť.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho tela a podvedomia. Zdravotne nie ste v poriadku s hrozbou poškodenia imunitného systému. Máte nestabilnú psychiku. Vaše génové retiazky sú od seba vzdialené, to znamená, že by ste mali žiť duchovne a nie bežným vonkajším životom. Chcelo by to zásadnú zmenu orientovanú na potreby podvedomia. Inak sa máločo zmení vo vašom živote.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo nervový systém tela. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúci chorobný stav. Príčina ochorenia sú agresívne vírusy. Tak isto lymfatický systém je napádaný mikroorganizmami. V žalúdku, tenkých a hrubých črevách sú nežiaduce mikroorganizmy hlavne z holubov. Všade v tele nežiaduce mikroorganizmy. Imunitný systém je hlboko pod optimom. Do organizmu môže prenikať voľne skoro všetko. Biele krvinky nie sú v poriadku. Kódovanie T a B lymfocytov je nejasné. Detská žľaza ako miesto kódovania je skoro nefunkčná. Organizmus nevytvoril za ňu primeranú náhradu. Ďalšie úrovne imunitného systému ako imunoblasty sa tvoria slabo. Tvorba imunoglobínov je zmätočná. Je tu riziko poškodenia imunitného systému.

Psychický stav
Aurický obal u psychicky stabilných jedincov je okolo tela. Vy ho máte zrútený dovnútra a hovoríme tomu zúžené vedomie alebo vnímanie z pozície zrnka maku, malo by byť veľkosti futbalovej lopty. Bežní zdraví jedinci sa vedia koncentrovať na 10, 20 až 40 objektov. U vás je to na 4 objekty, viac nie. Treba rozsiahle psychoterapie, začať žiť inak ako doteraz alebo psychiatrická podpora. Jednoducho máte zmenený stav psychiky, buď rozsiahle psychoterapie a žiť duchovne, alebo psychiater. Váš psychický stav je závažný. Pokiaľ sa nedáte do poriadku, riskujete psychický kolaps.

Povaha
Bežní ľudia sú usadení psychicky okolo orgánov tela a najčastejšie okolo stredného mozgu. Vy ste sa psychicky prebúrali na úroveň atómov. Teda cez orgány do buniek, vo vnútri buniek do chromozómov, molekulárnych prvkov a odtiaľ do atómov. A to je mimoriadne poškodenie psychiky.

Ďalšie oblasti
Všetky ostatné podvedomé úrovne sú zrútené a nefungujú. Génové retiazky v chromozómoch sú extrémne vzdialené od seba, takíto ľudia musia žiť inak ako bežní ľudia. Pokiaľ nebudete žiť duchovne a budete sa usilovať iba o vonkajší svet, tak problémy budú pretrvávať.

Pridaj komentár