Pri väčšom zvýšení tréningu či námahy alebo stresu sa mi zapaľuje hrdlo aj dutiny nosa, vegetariánstvo to zlepšilo, ale liečba je vždy dlhá a nepríjemná. Teraz tieto problémy nastanú aj s problémami trávenia, bolesťami brucha a mám pocit, že som stále nafúknutý, nech zjem čokoľvek.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav. Nenašiel som nič vážne, problém sa javí na psychickej rovine. Vo vašom podvedomí som objavil jedinečný ezoterický svet indických mágov. Verím, že si nájdete k nemu cestu. To je vlastne aj vaša psychoterapia.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo zdravotne všetko v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je dlhodobo vzdialený od tela, aj podvedomé obaly. Teda nestabilná psychika, ktorá vyžaduje terapie a prípadne tabletky na stabilizáciu. Začnite užívať Ginko biloba a na noc treba užívať dlhodobo bylinkové čaje na dobrý spánok, prípadne tabletky s bylinkovými výťažkami. Poraďte sa v lekárni. Začnite ráno cvičiť jogínske cvičenia.

Povaha
Ste atypicky usadený psychickými reakciami do neurónov kože. Teda citlivo reagujete na všetko, čo sa deje okolo vás a vyvoláva to nervovú triašku v črevách. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa cíti, ako keby do nej každý okoloidúci človek kopol a vynadal. Psychoterapia: uzatvorte sa do seba a predstavujte si, že ste v brnení a nikto vám neublíži. Cvičte jogínske cvičenia podľa knižky a predstavujte si, že vaša sila odplaší každého, kto by vám chcel niečo zlé spraviť.

Sexus
Sexus povahy je usadený v koži a charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je nervózna a nekľudná. Pokiaľ ste nervózny, treba užiť liek na ukľudnenie alebo psychoterapie skľudnenia a sebavedomia. Sexus centrum je usadené v podbruší a charakterizuje to obrázok osoby, ktorá silne vyciťuje, čo si druhí ľudia myslia. Psychoterapia: zaujímajte sa o svoje vnútro a duchovnú cestu a nie iných ľudí. Predstavujte si, ako keby ľudia vymreli. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na duchovné veci, ale nechali ste sa zlákať vonkajším svetom. Povrchová vzrušivosť: na ezoteriku a duchovno. Pohlavná vzrušivosť: tantra, India a veľké kozmické diaľavy. Slobodne putujúca myseľ. Citová vzrušivosť: na duchovné knižky. Celkovo ste extrémne silne nastavený na duchovnú ezoteriku a tak ju teda začnite žiť.

Stav obalov podvedomia
Skúmam anjelské sféry, ktoré ste dostali v 4. roku života. Sú diamantovej farby, ale sa ich bojíte a rád si ubližujete a hráte sa na nešťastného mnícha. Objavte kontakt s anjelom a naučte sa ho počúvať a riadiť sa jeho pokynmi. Šťastný osud. Čítajte si Anjelskú školu na mojich stránkach. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly a to túžby obal, ktorý obsahuje hlbokú duchovnosť. Začnite to žiť. V obale mozoček máte záznam o Rimanovi, ktorý vždy túžil dosiahnuť úroveň svätcov. Tak to začnite žiť, to je vaše podvedomie. Rodostrom obal obsahuje záznam o predkovi mníchovi knihovníkovi, ktorý mal veľký prehľad o duchovne na základe teoretických znalostí. Dieťa obal obsahuje cestu duchovných vyvolencov a v bežnom živote máte z toho strach a chaos. Slabá výchova, ktorá duchovné priority potlačila. Eros obal obsahuje hlboké poznatky o kozmických inteligenciách (organický život v kozme a spomienky vo svete mŕtvych). Šaman obal obsahuje spomienky na východné magické rituály. 7 obalov spolu obsahuje všetko o kozme a kozmickom vedomí starých ezoterikov. No to máte jedinečné podvedomie pre duchovné aktivity! Vaše podvedomie sa hnevá, že sa nevenujete naplno duchovným hodnotám a všade vás do týchto aktivít tlačí.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Vy osobne ignorujete svoje podvedomie a vaše bežné ľudské ambície sú prednejšie ako to, čo máte v podvedomí. Ani sa nečudujem, že máte psychické problémy. Nežijete naplno s podvedomím.

Aura obal
Okolo vás je aura ako u stigmatických jedincov. Plno energetických kotúčov a v nich uložené spomienky civilizácií vzdialených kozmických svetov. Doslova žije v magmatických zápisoch Zeme. A to sú zápisy, ktoré vytvorili ľudia a magmatické jadro ich doslova odfotilo a vy v týchto záznamoch žijete. Psychicky sa pohybujete v spomienkach magmatických polí, ktoré neustále fotia, čo ľudia robia. No nedokázali ste sa dostať do mojich záznamov a ezoterikov, ktorí meditujú spolu so mnou. Tieto záznamy sú silne chránené. Čo vás niekedy rozčuľuje a hnevá.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Je v nich chaos a zmätok. Viac vonkajší svet bežných ľudí a do vnútorného sveta sa bránite. To je základ aj vašich psychických problémov.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch utekáte pred duchovnými vecami a odmietate ich. A nemali by ste tak robiť.

Duchovná úroveň
Bežný štandard, sivasté sféry.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď sa ponoríte do duchovna a budete ho žiť naplno. Keď odmietnete, tak cesta do psychických problémov. To je úprimne myslené varovanie.

Pridaj komentár