Prosila by som vás o prehodnotenie môjho zdravotného stavu. Geriatrický návod dodržiavam presne tak, ako ste mi odporučili. V poslednej dobe som mala veľmi veľké bolesti žalúdka, tie sa teraz trochu zmenšili, ale žalúdok si cítim stále, dokonca mám bolesť žalúdka na dotyk, mám pálivé bolesti v chrbtici.

Požiadali ste ma o vypracovanie nového geriatrického profilu (A 835). Vediete si v liečbe dostatočne a napredujete. Je možné teraz zlikvidovať helicobactera v žalúdku. Všetko ide podľa plánu.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný. Možno každý týždeň jesť nielen surovú, ale aj kyslú kapustu.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočne vysoký a prísun treba realizovať každý týždeň.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 30 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný. Treba pravidelne pokračovať v prísune.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné aj tvorba bielych a červených krviniek je v poriadku.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Zatiaľ sa netvoria liečivé blanovité bunky v prospech organizmu.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky orgány v poriadku okrem žalúdka. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. V žalúdku je stupeň chorobnosti 70, čo je bežiaca chorobnosť. Príčinou sú nežiaduce mikroorganizmy Helicobacter pyroli, ktorý poškodzuje steny žalúdka. Dovnútra treba dostať čerstvú hruškovú šťavu, nie džús, alebo jednu hrušku rozmixovať, rozriediť vodou a vypiť. Robte tak denne. Na oblasť brucha si dajte obklady z plátkov kivi raz do týždňa. Realizovať 5 týždňov. Do stravy nemajú ísť zemiaky, skôr ryža, hrášok a konzervovaná zelenina. Ideálne je jogurt, do ktorého dáte kúsky čerstvého kivi a exotického ovocia – ananás, mango a iné. Všetko čerstvé. Liečiť vás bude enzým z ovocia. Na noc natrieť žalúdok harmančekovým krémom. Počas týždňa potrieť žalúdok zmletým mäsom. Natrieť a nechať vstrebať. Tak isto realizovať 5 týždňov realizovať. Potom sa prihláste na kontrolu.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Začali ste tvoriť 140 užitočných látok z tuku, čo je dobrá správa.

Geriatrická liečba modifikácií v tuku: k slnečnicovému oleju pridajte malé množstvo bravčovej masti, harmančekový krém. Spravte si harmančekový kúpeľ, používajte harmančekovú penu, šampón a podobne. Tak isto telo omývať harmančekovým čajom po kúpeli. Harmanček si dajte aj do rašelinových vrecúšok. Čaj z harmančeka inhalujte aj do pľúc. Vylúhované vrecko z čaju použite na šúchanie po tele. Paličkami si otĺkajte hlavne ruky a nohy.

Geriatrická liečba bioenergie: popisujete bolesti chodiace po tele. Diagnostikujem to ako putujúcu migrénu, ktorá vám dlhšie stojí v žalúdku.

Geriatrická liečba psyché: čítajte si povinne články v Geriatrickej poradni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.