Poprosím vás o vypracovanie kontrolnej diagnostiky. Subjektívne pocity z môjho súčasného stavu:
– zvýšená imunita – nelepia sa na mňa za poslednú dobu žiadne nádchy, prechladnutia, infekcie od iných ľudí, dokonca aj herpes na pere zmizne okamžité bez svrbenia,
– omladená koža na tele (ruky, nohy),
– viac fyzickej sily, nie som veľmi vyčerpaný ani pri náročnejšom dni.
– telesná váha je stabilná a som s ňou spokojný

Po určitom čase ste ma požiadali, aby som vás znovu veštecky diagnostikoval a načrtol ďalší smer terapií (A 885). Vediete si dobre a navyšujete modifikácie v tuku. Je výborné, že už teraz si budujete mechanizmus vitality a dlhovekosti bez chorobných stavov.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Začali sa tvoriť bunky silnejšie a dlhovekejšie.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Začína tvorba dlhovekých buniek.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Začali sa tvoriť dlhovekejšie bunky.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Začína tvorba dlhovekých buniek.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Vytvorili sa modifikácie blanovitých útvarov v koži, čo je žiadaný efekt.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Začínajú sa tvoriť dlhovekejšie bunky.

Geriatrická diagnostika hrubého čreva: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Lymfatický systém v čreve je v poriadku. Nervový systém v poriadku. Krvné vlásočnice v poriadku.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. V tuku sa tvorí 14 000 užitočných látok a postupuje modifikácia tukových buniek, do ktorých prenikajú blanovité túlavé bunky.

Modifikácia tuku „palce“: ide o modifikáciu tuku na ploché útvary veľkosti palca podporujúce psychické pochody. Ich tvorba je rozbehnutá. Odporúčam šúchanie tela drevenými hoblincami z ihličnatého dreva, do toho rôzne bylinky na podporu psychickej výkonnosti v suchom stave. Pomiešať spolu a šúchať telo 2 krát do týždňa.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: ide o modifikáciu tukových buniek do plochých útvarov. Ich počet neustále stúpa. Odporúčam podľa požiadaviek pudu sebazáchovy v bunkách ganglií tenkých čriev omývať telo vlastným močom 2 krát do týždňa. Múmio čierne rozdrviť a šúchať za sucha do kože, šúchať telo drevokaznými hubami zo stromov. Pozrieť v atlase húb, aby neboli jedovaté. Hlavne tie drevité. Podporia viac modifikáciu do oblasti hrubých čriev.

Modifikácia tuku „hviezdičky“: ide o útvary v tuku, ktoré pozmenia kmeňové bunky tak, aby vytvárali základné bunky so zvýšenou životnosťou až 14 rokov. Ich počet pribúda. Odporúčam opláchnuť telo silne koncentrovanou minerálkou ako je Sulinka, Fatra, Slatina a potom umyť všetko jadrovým mydlom.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: ide o útvary v tuku, ktoré majú tvoriť liečivé látky. Začínajú sa tvoriť viac. Odporúčam čítať knižku o chorobných stavoch a potom si ich predstavovať v meditácii, ako idú do kože a tuku zvonka.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: ide o zoskupenie tukových buniek v tele na tvorbu nových jednorazových kmeňových buniek. Tvoria sa postupne a niektoré už v tuku máte. Na telo jaskynnú hlinu alebo hlinu z lomu a do toho rozdrviť na prach kosti zvierat. Natierať za sucha na telo a potom s vodou rozmiešať na tele a počkať, potom umyť. Nosiť kostené prívesky, náramky. Mať v miestnosti trvalo poukladané rôzne kosti alebo kostené ozdoby.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: ide o špeciálne útvary, ktoré liečia bunky na molekulovej úrovni. Základy týchto modifikácií sa tvoria. Chce to obklady z mäsa a kože zvierat, slanina bežná na telo.

Modifikácia tuku „slimák“: sa tvorí v tuku ako faktor starostlivosti o kožu. Odporúčam mach z lesa a čerstvé rastliny, nie jedovaté na telo.

Modifikácia tuku „mriežka : má sa tvoriť v hnedom tuku. Ide o posilnenie imunity voči mikroorganizmom. Odporúčam na telo horský med rozpustený vo vode a podrvené púčiky ihličnanov aj ihličie čerstvo natrhané.

Pud sebazáchovy: výborne nateká do tela a je aktívny. Prístup je správny. Aj v noci mu dovoľujete aktívne pracovať. Odporúčam obrázky jaskýň kombinovať s náboženskými obrázkami všetkých náboženských smerov a tiež mytologicky starým náboženstvom.

Pridaj komentár