V týchto dňoch akurát ubehli 2 mesiace odvtedy, čo som sa mala ozvať na prekontrolovanie môjho zdravotného stavu po dvoch mesiacoch neustáleho užívania kombuchy (A869). Na začiatku užívania sa detoxikácia začala prejavovať tým, že sa mi zapálilo oko, po celom tele sa mi začali vyhadzovať vyrážky, v podpazuší sa mi niekoľko týždňov objavovali hrčky. Popri tom som sa snažila dodržiavať väčšinu z procedúr geriatrického programu. Momentálne sa mi začali objavovať červené fľaky a cela vnútorná strana stehna mi stvrdla. Preto vás chcem poprosiť, či by ste sa na mňa nepozreli. Za ochotu vám ďakujem.

Bolo nesporne odvážne pustiť sa sama do geriatrického programu bez konzultácie. No nemám vám to za zlé, ste dobrodružná povaha a hlavne chemické látky vás priťahujú ako dobrodružstvo, ktoré stojí za to. No na niečo to bolo dobré, začala sa likvidácia nežiaducich mikroorganizmov, ktoré sú vysoko rizikové, lebo vznikali v chemicky čudnom prostredí. Odporúčam nastaviť geriatrickú terapiu vhodnejším smerom a podporiť liečbu u lekára.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo neurónové oblasti v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Hladina U vitamínu je dostatočná.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo nervstvo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Hladina E vitamínu je dostatočná.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo pankreas. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je zablokované. Všetko je spomalené. Príčinou je múmio, ktoré nemalo ísť zatiaľ do liečby. Pud sebazáchovy ho odmieta a chce jemné omývanie tela zelenými bylinkami ako pažítka, petržlenová vňať, bazalka a iné. Zobrať pár kúskov, rozdrviť, vymáčať v 2 dcl vody a potom omývať telo. Pravidelne niekoľkokrát za týždeň po osprchovaní a nechať cez noc na tele. Praktizovať tri týždne. Múmio vysadiť.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Okolo všade toxicita zo Solfatanu. Pud sebazáchovy ho odkladá na neskoršie. Potrebujete kúpele alebo omývanie tela čerstvými šťavami z ovocia. Do vody vytlačiť rôzne druhy ovocia a omývať telo aj dva mesiace pravidelne.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Všade je toxicita z jadrového mydla. Pud sebazáchovy ho nechce. Chce omývať telo kvetovým medom, do toho rozdrviť púčiky rôznych stromov, ktoré poznáte ako je lipa, breza, topoľ, čerešňa a orech. Med rozpustite vo vode a omývajte telo. Aspoň dva mesiace.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Znovu všade toxicita.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Vhodné modifikácie sa tvoria v kožnej blane a aktívne reparujú nežiaduce bunky a mikroorganizmy v tejto oblasti.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Začali ste tvoriť 10 000 jednotiek, čo sa snaží pomôcť oblasti nôh. Danú oblasť nôh vhodne preliečiť a pokračovať v ozdravovaní.

Geriatrická diagnostika imunitná: voči neštandardným bunkám je celkovo dostatočná a preniká všade. Hlavne imunita na úrovni ochrany buniek je priam ukážková. V tele je iba nepatrné množstvo čudných buniek. Imunita voči mikroorganizmom je úplne zablokovaná kvôli blokovaniu kostnej drene múmiom. Odporúčam užívať štvrť acylpyrínu rozpusteného vo vode a tiež omývať telo acylpyrínom. Organizmus múmio vstrebe a zlikviduje. Aj tak modifikované blanité bunky zaútočili na zbytky mikroorganizmov, ktoré sa rozvíjajú na zvláštnych materiáloch, ktoré sú špeciálne chemicky ošetrené. Ide o proces očisty a likvidácie týchto mikroorganizmov. Lekár veľmi vhodne predpísal lieky, tie pomôžu, aby sa zápal a mikroorganizmy nerozišli do tela.

Pridaj komentár