Dostala som sa do obdobia, keď hľadám nejaké východiská – cesty. Respektíve vyčkávam, kedy mi bude nejaká ukázaná. Zároveň ma sprevádza strach, aby som zistila svoje poslanie, aby som tú správnu cestu neprehliadla.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Bohužiaľ, musím konštatovať, že do podvedomia ste dostali deštrukciu. No osobne to odmietate. Na jednej strane je to dobre, ale na úkor vlastného šťastia a úspechu.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo lymfatické riečište, množstvo mikroorganizmov. Môžu prenikať do krvi a nepríjemnosti možné. Máte dlhodobo zníženú imunitu voči mikroorganizmom. Aj v trávení sú nevhodné mikroorganizmy. V tuku tela vyrábate asi 1000 nevhodných látok pre telo, ktoré poškodzujú lymfatický systém. Lymfatický systém je rizikový do budúcna.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a podvedomé obaly v ňom. Celkovo stabilná psychika. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá vo vnútri zostala veľkým dieťaťom, ktoré sa rado hrá samé pre seba. Aj duchovno nie je pre vás vážna vec, ale niečo ako zábavka.

Povaha
Ste klasicky usadená v strednom mozgu. Zostala vám detská psychika, nerozvinula sa do dospelej psychiky.

Sexus
Sexus povahy je usadený spoločne so sexus centrom v oblasti maternice. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má chaos, či je ešte dieťa alebo psychicky vyspelá žena. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na deti. Povrchová vzrušivosť: na seba a deti. Pohlavná vzrušivosť: deštrukcia, nenávisť. Citová vzrušivosť: na záhady sveta. Celkovo problémové sexuálne podvedomie pre vytvorenie harmonického partnerstva.

Stav obalov podvedomia
V 4.roku ste dostali čierne anjelské sféry. Asi ste nemali dostatočne veľkú detskú žľazu. Ste s touto sférou spätá a vedie vás, aby sa vám nedarilo a veci ste kazili, ako sa len dá. Dlhodobo nepríjemnosti. Všetky vaše rozhodnutia by ste mali s niekým konzultovať, pokiaľ chcete šťastie a úspech. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Obal túžby obsahuje zápis o zlostnom dievčatku, ktoré odmieta svet dospelých. Obal mozoček obsahuje záznam o zlodejoch a deštruktoroch. Rodostrom obsahuje záznam o predkovi, ktorý bol násilný a ničil ľudí v otroctve. Časť osudu spadá aj na vás. Dieťa obal je plný výčitiek mŕtvych. Eros obal je plný trápenia. Šaman obal obsahuje zápis o zloduchovi a ničiteľovi. 7 obalov spolu obsahuje všetko o ubližovaní ľuďom.

Aura
Tiež obsahuje čierne anjelské sféry, ktoré vám prinášajú riešenia, ktoré ubližujú okoliu a neprinášajú šťastie.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Celkovo cítiť, že odmietate žiť to, čo máte deštruktívne v podvedomí a potom máte v živote chaos. Chcete dobro, ale podvedomie chce, aby ste boli deštruktívna.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch vybíjate potrebu zla a deštrukcie, aby ste to nemuseli žiť vo svete ľudí.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú čierne aj biele kvety. Problémové zmietanie sa vo veciach morálky a etiky. Viete deštrukciu brzdiť, ale za cenu vlastného šťastia a aj zdravia.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keby ste meditovali a profesionálne zvládli deštrukcie z podvedomia.

Pridaj komentár