Na osobnej ceste ku kresťanskému Bohu momentálne stagnujete, dlhodobo padáte dole a znovu sa usilujete ísť po ceste hore. Je potrebné vytvoriť predstavu kostola v sebe a v týchto predstavách iba voľne oddychovať, mať príjemný pocit.

Na osobnej ceste k hinduistickému Bohu neustále napredujete. No v poslednom čase sa nedokážete pohnúť vpred. Odporúčam vám, aby ste svoje erotické túžby a city preniesli na hinduistické symboly. Prejavy môžu mať aj hrubšie sexuálne prvky. Znie to možno čudne, ale božie cesty sú nevyspytateľné.

Na osobnej ceste k islamskému Bohu ste na značnej úrovni a túto úroveň si dlhodobo posilňujete. Pokiaľ chcete postúpiť, tak je potrebné si predstavovať, ako navštevujete islamské chrámy a svätyne. Tu sa modlíte a všetkého sa dotýkate a hladíte. Dôležité sú pocity a dotyky neustáleho odriekania modlitieb z Koránu. Krutosť je v pocitoch namieste.

V oblasti pravoslávia sa neustále a dlhodobo prepadáte a vaše konanie smeruje proti pravoslávnemu Bohu. Terajšie kroky, ktoré by ste mali spraviť, dovoľujú iba zastaviť neustále sa prehlbujúci pád. Odnaučte sa na živé bytosti pozerať ako zvierací predátor. Predtým, ako ich zožeriete, tak ich poláskajte a prejavte vo svojej mysli vhodné náboženské slová kultivovaného lovca. Žravosť je taká divoká, že potláča dobrotu a citovosť k živému. Tejto oblasti sa venujte intenzívnejšie.

Pridaj komentár