Venujem sa tu chudnutiu, skúmaniu metód chudnutia a filozofii chudnutia.

Naďalej sa už 11. mesiac vytrvalo venujem chudnutiu. Som rád, že som odolal pokušeniu prestať chudnúť tak, ako som to spravil už trikrát. V zásade som vždy schudol a naposledy som vydržal chudnúť asi 7 mesiacov. Potom som spravil znovu osudovú chybu a prestal som. Tentokrát som sa rozhodol nielen schudnúť, ale aj zmeniť životný štýl.
Pokračujem v chodení do posilňovne, čo opisujem vo Fitnes poradni. Tu si dávam do poriadku svaly, kondíciu, ohybnosť a celkovú výkonnosť. Neustále sa programujem, aby som s chodením do posilňovne neprestal. Pokračujem v aplikácii rôznych sugeratívnych a hypnotických metód, aby som ukočíroval svoju žravosť a nezdravú chuť po jedle.

Psychoterapie uplatnené pomocou Silvovej metódy a hlavne kmitanie zvuku, blikanie svetiel a rezonancie elektrospotrebičov, ktoré si predstavujem vo svojej mysli mi dovoľujú pokračovať v zmene životného štýlu. Zámerne nehovorím chudnutie, ale hovorím o zmene životného štýlu. Som odhodlaný a budem sa programovať, že v z mene životného štýlu budem pokračovať celé tri roky. Nejde mi iba o chudnutie, ale ide mi aj o vytvorenie mechanizmu chudnutia v mojej mysli. Teda očakávam, že dokážem po troch rokoch automaticky zvládať záležitosti okolo adekvátnej váhy.

V poslednom čase som sa prekonal a začal som si poctivo zapisovať každodenné váženie a k tomu som si začal zapisovať, čo v ten deň zjem a koľko sa hýbem. Odvážim sa vždy ráno nalačno a zapíšem si to, zároveň si spomeniem, čo som predchádzajúci deň jedol a v hodinách vyjadrím, koľko a aký pohyb som mal. Neustále sa programujem, že mesačne schudnem jedno kilo. Neustále teraz bojujem o prekročenie pre mňa magickej hodnoty a to je 120 kg. Keď sa pozriem do záznamov zistím, že sa pohybujem za posledné dva týždne v rozpätí od 118 kg do 122 kilogramov. Najčastejšou hodnotou je však 120 kg. Začal som uplatňovať vločkovú diétu. Bežne vločky prepláchnem pod horúcou vodou, dám do nich jednu tretinu horkej čokolády, oriešky a na vrch šľahačku, aby sa to dalo jesť. Takéto jedlo som si dal dvakrát denne a váha neklesala. Potom som si toto jedlo robil iba raz za deň a váha tak isto neklesala. Jedenie vločiek pokračovalo ešte niekoľko dní a váha neklesala pod 120 kg trvalo.

Preto som sa na základe týchto zápisov lepšie zamyslel a prestal som robiť vločkovú diétu. Prešiel som momentálne na mrazenú zeleninu a kúsky drobného mäsa. Toto jedlo si dám dvakrát do dňa. Budem podrobne zisťovať, či takáto strava povedie k chudnutiu. Dva dni v týždni som iba na multivitamínových preparátoch a povzbudzujúcich nápojoch ako Redbul, Semtex, Erektus, XXL a nejakej tej čokoláde. To mi vždy v daný deň pomôže zredukovať váhu na hranicu 120 kilogramov. No nesmiem jesť k tomu iné veci. Tak isto som zistil, že ryžová diéta a jedenie veľa sladkého ovocia mi neprospieva a nedokážem trvalo prejsť pod 120 kilogramov.

Samozrejme, že u vás tieto diéty budú pôsobiť ináč a treba pomocou zapisovania zistiť vhodné kombinácie jedla, pri ktorom schudnete. Tak isto sledujte množstvo pohybu a aký je to pohyb. Začnem si tiež zapisovať, v ktorých hodinách jem. Už som plne prijal zapisovanie, meranie a váženie ako základnú súčasť zmenu svojho životného štýlu. Tak isto si študujem fungovanie krvného a lymfatického riečišťa a snažím sa aj cvičiť zatínanie svalov. Naďalej užívam aj lieky na podporu hormonálnej činnosti. Pokračujem a vydržím až na váhu 105 kilogramov. Nechcem všetko uponáhľať, a preto o každý kilogram tvrdo bojujem.

Pridaj komentár