Požiadali ste ma, aby som po určitej dobe veštecky zhodnotil vašu náboženskú cestu k živému Bohu. Cestou k živému Bohu sa usilujete v sebe zobudiť Božiu prítomnosť, tak ako bola vo svätcoch. Cítiť, že intenzívne opúšťate mŕtvu spomienku na Boha a svätcov. Usilujete sa náboženstvo pestovať v podobe živého srdca.

Vyhodnocoval som technikou automatickej kresby vašu cestu k živému Bohu. Dimenzia živého Boha sa intenzívne otvára. Aby ste postúpili ešte ďalej, je potrebné pri čítaní Biblie vnímať tú skutočnosť, že v každom písmene, v každom slove, v každej vete sídli živá prítomnosť Boha. Zo začiatku môžete v písmenách a slovách vnímať prítomnosť kresťanských svätcov.

Čo sa týka vašej cesty k živému Bohu v hinduizme, nachádzam tu uzavretosť cesty a negatívny vplyv na váš zdravotný stav. Treba prelomiť uzatvorenie cesty k živému Bohu a dostať sa do bodu nula. Je potrebné, aby ste okolo seba a všade videli hinduistické božstvá. Dlho a vytrvalo meditujte na hinduistické náboženské obrázky a potom si ich s otvorenými očami predstavujte okolo seba.

Na ceste k živému islamskému Bohu ste postúpili. Prítomnosť sa prehlbuje. Aby ste postúpili ďalej je potrebné, aby ste korán čítali a uctievali pred východom slnka a pri západe slnka. Všetko stačí robiť v predstave vychádzajúceho a zapadajúceho slnka. Dajte si obrázok islamskej mešity.

V budhizme tiež prehlbujete živú formu Božej prítomnosti vo vás. Aby ste postúpili ďalej, je potrebné, aby ste prepojili dva náboženské systémy spolu a to kresťanstvo a budhizmus. Vo svojej mysli spájajte Budhu a Krista.

Na ceste k živému pravoslávnemu Bohu ste postúpili najďalej. Takúto úroveň je radosť preciťovať. Za tieto pocity vám blahorečím. Aby ste postúpili ešte ďalej, je potrebné pravoslávne ikony vidieť v ostrom slnku. Pozriete sa na chvíľu do slnka a predstavujete si jednotlivé ikony.

Vaša náboženská cesta k živému Božiemu srdcu vo vás pôsobí mimoriadne blahodarne. Nezabúdajte, že živé Božie srdce je krehkosť sama vo vás. Božie požehnanie pre vás.

Obrázok č.1 vyjadruje súčasnú úroveň, obrázok č.2 možnú dosiahnuteľnú úroveň.

Pridaj komentár