Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Odporúčam vám, aby ste si uvedomili, čo si so sebou nesiete od svojich predkov. Skúste to pochopiť a zbaviť sa toho, aby vaša duša mohla žiť slobodne.

Zdravotný stav
Problémová je oblasť detskej žľazy. Vyviera z nej bioenergia do pľúc a srdca a možno hovoriť o skrytých astmatických stavoch. Dlhodobé pôsobenie môže priniesť devastáciu pľúc a srdca.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Psychický stav je stabilizovaný.

Povaha
Ste silná hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok premýšľavej osoby, ktorá sa vyzná. Viete dobre manévrovať a zabávate sa na neúspechu iných.

Sexualita povahy
Je klasicky európska usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá nechce vyzdvihovať svoju ženskú krásu a zámerne zo seba vyrába niečo fádne. Nebyť stredobodom pozornosti. Náhle nečakané reakcie možné.

Pred narodením
Počas tehotenstva matky ste boli nekľudná a značne rozumovo vyvinutá. Celkovo ste intenzívne vnímali, čo sa deje.

Sexuálne centrum
Je umiestené v ústnej dutine, v podbruší a v oblasti hlavy. Nie je to bežné, môžete byť ambiciózna, no zároveň dieťa, hravosť. Nestabilnosť, plávate z jedného stavu do druhého.

Astrológia sudičky
Skúmam vplyv neurónov v mozočku. Sú tu obrazy negatívneho charakteru a chuť privlastniť si to, čo majú ostatní a hlavne keď sa ocitli v núdzi. Na konci archetyp exekútora.

Astrológia psychiky
Obrazy, ako z hrobov vyberáte drahocenné predmety. Ako exekútor zoberiete ľuďom aj to posledné. Jednoducho povinnosť je povinnosť. Hľadáte každú slabosť a nepozornosť a dokážete to zúročiť na peniaze. Netvrdím, že to považujem za nemorálne. Poriadok a právo musí byť.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Silný arabský a egyptský horoskop. Takéto astrologické schémy nie sú bežné. Naznačujú na váš špiritizmus. Nechcete ním ubližovať tým, ktorým sa darí a preto svoju pozornosť zameriavate na tých, ktorým sa nedarí. Kde sa objavíte, tam cítiť, že bude neúspech, ale možnosť zarobiť. Budete úspešná iba vtedy, keď pôjdete tam, kde je neúspech a deštrukcia, ale vám sa dariť bude.

Snová astrológia
V snovom vedomí robíte ezoteriku a duchovnú cestu, ktorá je silná a intenzívna. Komunikácia s mŕtvymi informačnými poľami. Robíte tu službu a pomáhate mŕtvym dušiam. Oni vám radia, čo máte robiť. Tiež jedinečná kombinácia.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V súčasnosti na vás vplýva osoba, ktorá sa venovala egyptológii, robila vykopávky. Stavom svojej psychiky ničil svoje okolie. Niekto ho ale okultne zničil. Bol to kresťanský ezoterik a zatvoril to negatívnymi energiami a žiaľom z kostolov. Toto ide tiež silne po vás a neustále zberá negatívne emócie druhých ľudí. Tomu sa hovorí okultná kliatba. Bolo by vhodné zbaviť sa toho. Možnosti sú.

Pôrod
Pri pôrode prítomnosť egyptských božstiev, ale aj kresťanskej deštrukcie, ktorá všetko rozhádzala vo vašom podvedomí.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na Egypt. Povrchová vzrušivosť: tlak náboženskej deštrukcie. Pohlavná vzrušivosť: tlak náboženskej morálky. Citová vzrušivosť: deti.
Celkovo mimoriadne problémová psychika, čo sa týka naväzovania partnerských a medziľudských vzťahov.

Traumatické udalosti
Všetko kresťanské a náboženské vytvára okolo vašej postavy čierne bodky, traumy.

Duchovná úroveň
Morálka a etika sú potlačené, ale toto je okultná manipulácia, lebo cez vás ide silný kľukatý had, ktorý hovorí o vnútornom boji ovládnuť karmické veci.

Hviezdy, osud
Šťastný osud budete mať vtedy, keď sa zbavíte minulosti predkov.

Saša Pueblo

Pridaj komentár