Požiadali ste ma, aby som sa pozrel veštecky do vášho podvedomia. Nachádzam tu silné negatívne vplyvy minulosti vašich predkov, s ktorou by bolo vhodné vysporiadať sa. Tak isto by ste mali lepšie poznať psychohygienu náboženského života.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Môžeme hovoriť o stabilnej psychike.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá so všetkým bojuje a musí neustále na niečo útočiť. Vo vnútri je predimenzovaný pocit, že všetko treba prebojovať silou, útočnosťou a agresivitou. Nemusí to byť vždy vhodný postup. Skúste sa na svoje okolie pozrieť reálnejšie.

Sexualita povahy
Je klasicky európska, uložená v ústnej dutine. Ide o sexualitu typu „som božská a jedinečná“. Charakterizuje to obrázok prehnaného vzťahu k svojmu fyzickému telu a výzoru. Prílišná upjatosť.

Pred narodením

Už počas tehotenstva ste boli príliš činorodá, nekľudná. To vo vás zostáva aj teraz.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a možno hovoriť o mužských ambíciách. Viac kariéra, ambície ako deti a rodina.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Klasická schéma: dieťa, starec, žena, muž, 6 postáv vľavo, 6 postáv vpravo. Na konci archetyp postavy, ktorá je agresívna a môže mať zvláštne psychické stavy nekontrolovateľnej agresivity. Treba tento fenomén zvládnuť, aby neprerástol do deštruktívnych sklonov.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Sú tu obrazy, ako sa prezliekate zo ženských šiat do mužských. Túžba alebo závisť voči mužom. Niekedy aj zosmiešňovanie. Určité agresívne prvky.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu, nachádzam tu astrologickú schému ženskej bohyne z Venuše. Je naladená negatívne a usiluje sa riešiť veci príliš agresívne a často násilne. Vhodné je sa ovládať a kontrolovať svoje konanie.

Sexuálne podvedomie
Skúmam oblasť najhlbších citov vytvorených počas raného detstva blízkymi osobami. Celková vzrušivosť: na náboženské veci. Povrchová vzrušivosť: na náboženské veci. Pohlavná vzrušivosť: nejasná. Citová vzrušivosť: náboženstvo. Celkovo mimoriadne zložité sexuálne podvedomie na vytvorenie vhodného partnerského vzťahu s mužmi a okolím celkovo.

Náboženské vedomie
Možno hovoriť o tom, že vaše neuróny sú určitým spôsobom preskupené a umožňujú živú božiu prítomnosť v podobe symbolov a obrazov. Cítiť nesprávne náboženské postoje a zlú náboženskú psychohygienu. Požiadajte ma o náboženský profil neurónov.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie. Sny sú rozdelené na dve oblasti: v jednej ste láskavá a pohodová, v druhej by ste všetko ničili a devastovali. Takéto snové podvedomie nie je bežné. Predpokladám, že bude vyvolávať silné napätie a dynamiku. Bolo by vhodné uvedomiť si, že zlo a dobro nie je oddelená vec. Iba jedno prechádza v druhé. Keď niekomu budem veľa vecí tolerovať, tak sa môže stať, že sa stane lajdákom a bude to zneužívať. Miera vašej láskavosti bola neadekvátna a spôsobila negatívum.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Predkovia boli križiaci, agresivita. Niečo ako kliatby tých, ktorým bolo ubližované. Tento druh kliatby sa usiluje zatlačiť vás do vnútra vás samotnej a aby ste potrebovali agresivitu na vyslobodenie. Prejavte vnútornú ľútosť nad skutkami svojich predkov. Predstavte si, ako odmietate osud križiaka. Všetky veci pálite a križiactvo ste odsúdili.

Pôrod
Na astrálnej a vešteckej úrovni prítomnosť deštruktívnych síl a neustále úsilie o to, aby vám ubližovali.

Traumatické udalosti
Okolo vašej osoby sú čierne bodky, traumu vám spôsobujú veci náboženské.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať. No treba pridať snahu kontrolovať túto etickú úroveň a brať ohľad na okolie.

Hviezdy, osud
Pokiaľ sa nevysporiadate s náboženskými otázkami, tak do budúcna problémy.

Pridaj komentár