Trápi ma, že sa neviem radovať, tešiť sa, pritom mám zdravú a šikovnú dcéru, finančný problém nemám. Len ma stále niečo ženie do zmeny (a ja zmeny nemám až tak rada) a tie nemávajú dlhodobý pozitívny efekt. Chcela by som vedieť, kde a prečo mám ten zdroj smútku a čo s tým viem urobiť. Ďakujem.

Veštecky som nahliadol do vášho podvedomia. Neprinášam dobré správy. Mali by ste sa zamyslieť nad svojím zdravím a celkovým osudom. Vaša psychika nie je stvorená pre bežný život smrteľníka. Skúste sa zamyslieť, ako ďalej v živote.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo väčšinu tela, no neobkreslilo oblasť podbrušia, lymfatické riečište, pľúca. Imunita voči neštandardným bunkám je silne oslabená. Počet neštandardných buniek v tele je privysoký. Glukózové pásy okolo lymfatických uzlín. Symbolické vyjadrenie – v tele je veľa postavičiek madony s deťmi. Charakterizuje to rizikový imunitný faktor. Mali by ste sa preventívne zaujímať o svoj zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal a podvedomé obaly sú vzdialenejšie od tela. Psychoterapie by boli vhodné. Psychický stav je nestabilný a kolísavý. Má vplyv na zdravotný stav.

Povaha
Ste netradične usadená vo veľkom mozgu a to na jeho povrchu. Tu sú usadení ľudia, ktorí prežili klinickú smrť. U niektorých ľudí stačí prílišné nočné stíšenie, prípadne spomalenie činnosti niektorého orgánu za určitú hranicu. Zároveň sú vo vás záznamy mŕtvych detí, čo je bežné, že po prejavoch klinickej smrti sa ľudia prepoja na svet mŕtvych spomienok. Spomienky sa zo sveta mŕtvych dostanú dovnútra. Je nepríjemné, že sú to práve detské spomienky, ktoré sú najviac devastačné pre danú osobu a jej okolie.

Sexus
Sexus povahy je usadený v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok príjemnej osoby, ktorý sa mení na smútok. Sexus centrum je v podbruší, viac rodina ako kariéra. Charakterizuje to obrázok matky, ktorá zahodila túžbu po dieťati a tým svoju psychiku neprenáša na svoje dieťa, chráni ho určitým spôsobom. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na mŕtve deti. Povrchová vzrušivosť: na pohreby detí. Pohlavná vzrušivosť: na umelecké diela o smrti detí. Celkovo veľmi problémové sexuálne podvedomie.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali anjelské sféry. Bohužiaľ, v detstve ste mali menšiu detskú žľazu a dostali ste čierne anjelské sféry. Ale cítiť, že ich nechcete a usilujete sa o sivé anjelské sféry, ktoré síce prinesú radosť, ale úspech iba občas. Zlá psychoterapia do tejto oblasti. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Túžby obal obsahuje špiritizmus a svet mŕtvych. Mozoček obal poslania obsahuje všetko o smrti a svete mŕtvych. Rodostrom obal obsahuje predkov špiritistov, ktorí sa montovali do sveta mŕtvych. Dieťa obal obsahuje všetko o smrti detí a ich dušiach. Eros obal obsahuje obrazy, ktoré nebudem komentovať. Šaman obal obsahuje záznamy o rituáloch s mŕtvymi ľuďmi. 7 obalov spolu obsahuje všetko o umení pochovávať a rituály s mŕtvymi.

Aura
Je okolo hlavy z dôvodu prežitia klinickej smrti, je plná záznamov nenarodených detí.

Embryonálny vývoj
Bol v rôznych fázach problematický. Veľa mŕtvych a čudných buniek. Boj o záchranu a prežitie. Organizmus kombinoval, ako sa len dalo. Celkovo neštandardná psychika a treba žiť inak ako bežní ľudia.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Utekáte pred svojím vnútorným svetom a nechcete to žiť, čo máte v sebe. Je to pochopiteľné. No pokiaľ si nenájdete cestu dovnútra svojej duše, tak životné problémy ako na bežiacom páse. Svoje vnútro treba ovládnuť a potom meniť svoj život k lepšiemu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Strach zo sveta mŕtvych, ktorý prenikol aj do snov, čo nie je zrovna dobre. Treba ovládnuť vhodnými psychoterapiami.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú sivé kvietky. Štandardná morálka.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď začnete skutočne duchovne žiť a nielen z knižiek a z toho, čo vám dajú ostatní.

Pridaj komentár