Chcel by som vás poprosiť o kontrolu mojej geriatrickej liečby, ako si vediem, či sa udiali nejaké zmeny, kde pridať, kde ubrať.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel veštecky, ako sa vám darí v geriatrickom programe (A903). Celkovo sa to zlepšilo a už môžete ísť do štádia zlikvidovania menších disharmónií. Dotiahnite liečby do úspešného konca.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný. Slabé miesto nie je, čo je dobré.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je ešte stále nedostatočný. Organizmus ho masívne potrebuje. Treba naraz väčšie množstvo. Najviac kešu orechy, ale aj iné orechoviny. Ešte stále je v tele viacero slabých miest. Natierať telo E vitamínom. Tenkú vrstvu na viaceré miesta raz týždenne dva mesiace. Stav sa zlepšuje.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov, blany, okostica: kyvadlo obkreslilo v poriadku. V blanách sa už tvoria modifikované liečivé bunky a podporujú ozdravenie nervového systému, čo sú dobré správy.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný. Slabšie miesto som nenašiel.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabé miesto: pravá noha a stehno. Na noc prikladať hliníkovú fóliu – alobal. Zaviazať a ľahnúť. Trikrát do týždňa jeden mesiac.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika biochemická: kyvadlo označilo slabú biochémiu tenkých čriev. Procesy prijímania vhodných látok sa zlepšujú. Orgány už dostávajú, čo treba, ale ešte nie v plnej výške. Na oblasť tenkých čriev prikladať kapustné listy, kelové listy, listy z kalerábu a mrkvy. Zakryť alobalom a uterákom. Spravte si každý druhý týždeň raz takýto obklad po dobu dvoch mesiacov. Natierať oblasť tenkých čriev vitamínom B12. Kúpte si injekčný, trochu ho treba nariediť. Najprv nižšie dávky.

Geriatrická diagnostika hnedý tuk: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Celkovo sa hnedý tuk skľudnil a začína pracovať normálne. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabé miesto sú tenké črevá.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika biely tuk: kyvadlo ho obkreslilo. Začal tvoriť asi 1000 jednotiek užitočných látok, čo je výborné. Tvoria sa rôzne modifikácie ako palcáky, dlaňovky, hviezdičky, prerušované pásy, granátové jabĺčka, éčka, slimáky. Všetko v množstve od 10 -30%. Treba natierať telo čiernym múmiom, hlinou z lomu a do toho šúchať živicové púčiky z borovice. Raz do týždňa asi mesiac. Vhodne dotvorte ďalšie modifikácie a zvýšte objem látok aspoň na 10 000 jednotiek.

Geriatrická diagnostika psyché: počas dňa dobre uvoľňujete z brušného mozgu liečivý potenciál. No nedeje sa tak v noci. Na noc užívajte utišujúce bylinkové preparáty na kľudný spánok asi dva mesiace. Občas si doprajte spánok aj cez deň (sobota, nedeľa).

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita celková voči mikroorganizmom je v rozumných medziach. Všetko sa skľudňuje. Bunková imunita v blanách je dostatočná. V tenkých črevách sa s mikroorganizmami robí poriadok. Nepriaznivé mikroorganizmy sú vo svaloch. Natierať telo alpou, do ktorej pridáte aj cukor. Môže byť alpa zelená so živicami. Nechať pôsobiť, aby sa to vyparilo. Robte tak 2 krát do týždňa jeden mesiac. Obličky nemajú vhodné mikroorganizmy. Začnite pojedať olomoucké syrečky. Kúpte si lieky s rôznymi mikroorganizmami pre telo, aj viacero druhov. Pre obličky by bolo vhodné zohnať pavučiny okolo skál v lese. Zamiesiť do striedky chleba a šúchať telo. Nie jesť. Jedenkrát ísť na lúku a pošúchať telo všetkými bylinkami, čo tam, aj trávou. Iba jedenkrát. To by stačilo na obnovenie vhodnej mikroflóry tela.

Pridaj komentár