Prešli už 2 mesiace a chcem vás poprosiť o kontrolnú diagnostiku zdravotného stavu.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel, ako si počínate v geriatrickej liečbe (A 912). Môžem vás iba pochváliť, že ste liečbu odštartovali výborne a môžeme sa venovať podrobnostiam. Všetko si dobre prečítajte a postupne realizujte. Čítajte si príspevky v Geriatrickej poradni, pozerajte obrázky jaskýň a vyhrážajte sa pudom, aby pracovali na vašom zdraví. Vediete si dobre.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Obsah U vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Obsah E vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov, blany, okostica: kyvadlo obkreslilo v poriadku. K prospešnej modifikácii prišlo v blanách kože. Modifikované bunky smerujú k bielym krvinkám a do lymfatických uzlín, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 14 ročnej zdravej osoby.. Obsah C vitamínu je dostatočný. Slabé miesto: oblasť, kde látky vytekajú z pankreasu do tenkého čreva, je čiastočne zdurené. Prikladať do danej oblasti ruku a vytvárať tlak a masírovať 2-3 krát do týždňa po dobu 1. mesiaca.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ťažko, ale predsa obkreslilo kostnú dreň. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Biele krvinky sú aktívne vďaka modifikovaným bunkám z blán. Cítiť genetické poškodenie pri tvorbe bielych krviniek. Treba počkať, aby to organizmus a pud sebazáchovy vyriešil. Pokračujte v obkladoch tela rajčinami, uhorkami, kalerábom a do toho čiastočne aj zababranie hlinou zo záhrady. Raz do týždňa poukladať na celé telo zeleninu po tele. Prípadne šúchať celé telo zeleninou. Robte tak dva mesiace.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika biochemická: najslabšie miesto je kostná dreň. Liečbu sme nastavili.

Geriatrická diagnostika hnedý tuk: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 30 ročnej zdravej osoby. Praktizovať masáž tela tlakom prstov a štípaním. Ležať na chrbte na drobných guľatých kamienkoch. Tak isto tlak guľatých kamienkov na rôzne časti tela. Prípadne masáž kameňmi u masérky. Môžete realizovať aj sama 6 krát za 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: kyvadlo obkreslilo. Začali ste produkovať 10 000 jednotiek užitočných látok v tuku. Väčšinu modifikácií tvoríte, ale iba na 20%. Zájdite si do najbližšieho lomu a prineste si žltú hlinu, ktorá je medzi kameňmi. Rozdrobte ju do pohára ako kašu a omývajte telo. Potom osprchujte. Robte tak raz do týždňa po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická strava cez kožu: vyživovanie koži s medom a propolisom, med rozpustený vo vode 2 krát týždenne. Tak isto šúchať rybím mäsom raz do týždňa jeden mesiac. Na kĺby nôh prikladať podbeľové listy každý deň asi 3 týždne. Priložiť, zaviazať a nechať pôsobiť aj dve hodiny.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita voči mikroorganizmom a neštandardným bunkám sa zdvihla do normy. Neštandardné bunky napádajú biele krvinky veľmi aktívne. Detská žľaza je mimoriadne usilovná. Mám obrázok, ako sú madony s deťmi vyháňané. Organizmus už zistil nežiaduce mikroorganizmy v tele. Voči mikroorganizmom treba pokračovať v terapii. Ísť do lesa, priniesť mach z trávy, aj viac druhov a šúchať ním telo. Robte tak 4 krát do týždňa po dobu dvoch týždňov. Tak isto si môžete nazbierať rôzne jedlé hríby a šúchať telo. Prípadne kúpiť v obchode alebo na tržnici. Nakrájajte jablká, nechajte ich zakryté postáť, kým nezačnú mierne hniť. Potom ich nasliňte a šúchajte sa nimi po tele. Do stravy pridať veľký biely jogurt. Jesť samotný bez pečiva aspoň každý tretí deň. Praktizujte dva týždne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.