Chcel by som vás poprosiť, ak by ste sa pozreli, sa ako sa vyvíja moja duchovná cesta. Neviem presne, ako to mám teraz s anjelskými…

Požiadali ste ma, aby som vám po určitom čase spravil veštecký profil (A 872). Vnímať, že ste nastúpili duchovnú cestu. No chcelo by to viac času a zase zmenu určitých postojov. Som rád, že ste na duchovnej ceste postúpili ďalej.

Zdravotný stav
Ten riešime v rámci geriatrickej liečby. Prihláste sa na kontrolu.

Psychický stav
Aurický obal je okolo vás a tiež podvedomé obaly sú vo vnútri tela. Tak isto obal vášho mŕtveho dvojčaťa je vo vás.

Povaha
Keďže aktívne meditujete, usadili ste sa vo veľkom mozgu, strednom mozgu, mozočku, mieche, brušnom mozgu a gangliách. Tak isto okolo orgánov tela, čo je kozmické vedomie. Cítiť, že viete ovládať aj rezonancie v hlasivkách, čo je základ Silva školy. Celkovo idete v oblasti ezoteriky k všestrannosti. Tak isto dokážete v neurónoch nahodiť detskú psychiku na komunikáciu s anjelskými sférami. Keďže meditujete kratšiu dobu, chýba tomu všetkému hĺbka a prepracovanosť.

Sexus
Sexus povahy je usadený vo všetkých neurónových oblastiach. Charakterizuje to obrázok osoby transformujúcej svoju sexualitu na duchovné účely. Sexus centrum zostalo v hlave. Charakterizuje to túžba venovať sa ezoterike ešte viac, ale neviete si vysporiadať pracovné záležitosti. Treba na tom popracovať. Anjelské sféry vás nasmerujú. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na ženy. Povrchová vzrušivosť: na ženské energie ako liečivý prvok. Pohlavná vzrušivosť: ide k transformácii na liečivú silu. Citová vzrušivosť: na duchovno.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali anjelské sféry. Keďže sa dávate zasväcovať, tak tu máte rôzne anjelské sféry bielej línie a v rôznych hustotách. Ešte stále si však robíte po svojom a anjelské sféry považujete skôr za nežiaduci hmyz. Ešte sa im neviete podriadiť k úspešnosti. Nechávate sa citovo vydierať svojím okolím. Ste príliš dobrá osoba vhodná na zneužívanie. Treba prehĺbiť úspešnosť ako pracovnú, tak aj meditačnú. Zbytočná skromnosť. V 12. roku ste dostali do podvedomia ďalšie obaly. Keďže meditujete, tak ste ich patrične pozmenili. Obal túžby obsahuje záznam o splynutí vás a vášho dvojčaťa. Mozoček obal obsahuje spor medzi vami, matkou a ezoterikou. Nežiaduci vplyv matky, ktorá vám určila cestu nešťastníka ako pre vášho brata. Nemá k vám dobrý vzťah. Vo vnútri vás obviňuje, že ste pre brata nespravili všetko. Rodostrom obal obsahuje záznam o predkoch, ktorí duchovnú cestu robili cez chemické látky. Váš postoj je jasný a odmietate to. Eros obal obsahuje transformáciu sexu na duchovné účely. Šaman obal má záznam k radikálnym šamanským praktikám zmrzačujúcim telo. 7 obalov spolu obsahuje všetko o extrémnych technikách šamanstva.

Aura
Máte ju otvorenú okolo 6 neurónových oblastí a obsahuje zasvätenia, ktoré ste absolvovali. Magma zápisy obsahujú všetko o kuchárstve a starostlivosti o ľudí cez jedlo. Mali by obsahovať záznamy o ľuďoch, ktorí robili s anjelskými sférami.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Vo svojom živote ešte stále dávate prednosť svojej práci pred duchovnom. Robíte to skôr z výčitky voči svojmu bratovi. Viac ste stotožnený so svojím bratom ako sám so sebou.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch ste si spravili poriadok až na oblasť týkajúcu sa matky, ktorá si želá, aby ste zomreli ako váš brat. Doslova devastuje, čo v živote pozitívne spravíte. Neželá vám nič dobré. Odporúčam, aby ste sa vysporiadali aj s touto otázkou.

Hviezdy, šťastný osud
Pokiaľ pochopíte devastačný mechanizmus matky a nájdete si k nej nový rozumový prístup. Nenechajte sa vydierať cez smrť vášho brata. Spravili ste preňho veľa a robíte aj teraz. Zámery matky sú voči vám čudesné.

Duchovná úroveň
Vedecká myseľ: Nie je dostatočne rozvíjaná k pochopeniu ezoteriky aj teoreticky.

Šamanská myseľ: Tvárenie sa, ako to ovládate, ale v skutočnosti začiatočník.

Praveká myseľ: Cítiť, že ju dokážete využívať, ale hlavne aby ste ostatným dokázali, aký ste šikovný. Duchovná úroveň nezvládnutá.

Zvieracia myseľ: Začínate ju využívať pre zdravie.

Bunková myseľ: Učíte sa prenikať do buniek tela, ale ešte nejasnosti.

Silva myseľ: Cítiť, že ste ju zvládli a viete ju používať, aj keď chýba prax.

Snová myseľ: Pokročili ste do nej a chcete, aby anjelské sféry do nej pôsobili. Nechcete sa zbaviť ilúzií o matke, ktorá obetovala svoju lásku iba bratovi a vám nedala nič. Stále ešte čakáte, kedy ju dostanete.

Anjelská myseľ: Je mimoriadne dobre rozvinutá a máte všetky druhy anjelských sfér. Ale ešte zatiaľ nedostatočná efektivita k úspechu. V hlave máte neúspech určený matkou.

Svet mŕtvych: Vďaka bratovi ste ako doma. Poznáte ho a vyznáte sa v ňom. Ešte nerozumiete reinkarnácii a o čom to je.

Aura myseľ: Málo pracujete v aure a nevyužívate tento systém.

Sexus myseľ: Začínate sexuálne vedomie využívať na liečbu a duchovno.

Kozmická myseľ: Ovládate ju a akosi ste si ju zamilovali a najradšej by ste sa venovali iba tejto oblasti.

Stigma myseľ: Nechutí vám táto oblasť, ako keby to bol mor. Strach pred smrťou je ešte stále veľký.

Seans myseľ: Ešte neviete pracovať veštecky s magmatickými záznamami okolo nás.

Reiki myseľ: Nemáte chuť pracovať s energiami tela. Považujete to za zbytočné.

Veštecké schopnosti: Zámerne nechcete vedieť pravdu o ľuďoch. Ste z toho zdesený, akí sú ľudia v skutočnosti.

Ľudská myseľ: už ste tak premeditovaný, že sa nemôžete nazývať človek, ale mimozemšťan.

 

Pridaj komentár