Pracujem už 6 rokov v zahraničí, v profesii, ktorá je dosť náročná, aj na psychickú stránku je to veľká záťaž, nedarí sa mi tak, ako by som chcela, veľakrát neviem prečo…

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Objavil som tu nádherný stav narcistky zamilovanej do svojej dokonalosti. Dávajte si pozor, aby vám to nezničilo život. Odporúčam, aby ste sa naučili ovládať tento stav posadnutosti sebou.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Slabšie miesta nie sú.

Psychický stav
Aurický obal je dlhodobo okolo tela a podvedomé obaly sú v tele. Trvalo stabilná a štandardná psychika.

Povaha
Ste klasicky usadená v strednom mozgu ako väčšina dnešných ľudí. No je tu cítiť detskú psychiku, ktorá neprešla do stavu dospelosti. Zároveň je tu proces zužovania vedomia ako u dyslektikov. Postupne sa uťahujete do seba a koncentrujete sa na seba, od ostatného sa vzďaľujete. Seba považujete za dokonalú a ostatných za nič. Niečo ako narcistka, ktorá sa zamiluje do seba a uzatvára sa veľmi pomaličky do seba. Postupná strata kontaktu s okolím. Vy ste dokonalosť a ostatní iba odpad. Dávajte si na tieto prejavy pozor, aby neprerástli postupne za niekoľko rokov do izolácie od vonkajšieho sveta. Charakterizuje to obrázok z rozprávky o Pyšnej princeznej – zrkadielko, zrkadielko, povedz mi, kto je najkrajší, najmúdrejší, najdokonalejší?

Sexus
Sexus povahy je usadený v strednom mozgu. Ide o detský narcizmus zamilovanosti dievčatka do seba. Pokiaľ v niekom a niekde nevidíte seba, tak ste znechutená a urážlivá. Chcete, aby bol život ako z rozprávok. Neschopnosť akceptovať svet dospelých. Sexus centrum je vo veľkom mozgu. Teda viac kariéra ako rodina. Charakterizuje to obrázok osoby zameranej iba na zdokonalenie narcizmu. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: na seba. Klasické narcistické sexuálne podvedomie. Iba vy ste dokonalá.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali sivasté anjelské sféry. Teda rada si robíte veci po svojom pre radosť a málokedy pre úspech. Pokiaľ chcete úspech, tak treba sa naučiť robiť aj to, čo človeku nechutí. V 12. roku života ste dostali ďalšie obaly podvedomia. Túžby obal obsahuje narcistu. Mozoček obal poslania obsahuje obrazy: modelka, kariéra, charitatívna činnosť, podpora osamelých detí. Rodostrom obal obsahuje predkov, ktorí boli zaujatí vlastnou dokonalosťou a svet ich moc nezaujímal. Eros obal obsahuje zápis o tom, že sa cítite ako bohyňa krásy a to vám pre život stačí. Šaman obal – cítite sa ako vyvolená pre uctievanie vlastnej krásy. 7 obalov spolu obsahuje všetko o ženskej kráse. Aj podvedomie je klasicky narcistické.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. V zásade vaše ego chce žiť to, čo ste dostali do podvedomia. No je tu nebezpečenstvo narcisticky uzavretej osoby do seba, ktorá dokáže mať rada iba seba a ostatné je nehodné milovania.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch ničíte všetko okolo seba, aby ste boli narcisticky ešte krajšia.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú samé kvietky. Prílišná etika a morálka, naučte sa ju kontrolovať.

Hviezdy, šťastný osud
Keď ovládnete svoje narcistické sklony.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.