Požiadali ste ma, aby som po čase zhodnotil vaše úsilie po výbornom zdravotnom stave a trende k dlhovekosti ( A 964). Píšete, že pracujete často na sebe aj v práci, niekedy aj 16 hodín denne a nešetríte sa. Je celkovo jasné, že takéto tempo vo veku 47 rokov by ste určite nezvládli, keby nebolo geriatrickej liečby. Zatiaľ máte druhý najlepší profil v histórii Geriatrickej poradne. Tak vytrvalo do toho, aby ste zase boli jednotka v geriatrickom liečivom procese.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti podrobne. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný. Slabšie miesto sú ganglie pečene. Prikladať hliníkovú fóliu.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti podrobne. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov, blany, okostica: blany tela sú zdravé. Genetické modifikácie a tvorba liečivých blanovitých buniek. Hlavné smerovanie je do pľúc, ale aj do ostatných častí tela. Chrupavky sú zdravé. Organizmus sa ich pripravuje modifikovať, aby tvorili liečivé bunky. Netreba nič robiť. Organizmus si s tým poradí sám. Okostica je zdravá. Bunky sú modifikované a začínajú produkovať liečivé bunky. Zatiaľ obmedzene. Na noc si dajte pod seba pásy hliníkovej fólie a magnetické pásiky.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo detailne. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju obkreslilo detailne. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa výrazne dlhovekejšie bunky. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Bunky semenníkov sú modifikované a tvoria zvláštne hormonálne látky, ktoré budú organizmus udržiavať v špeciálnej kondícii. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku všetky orgány. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Aj mechúr zaznamenal obnovenie povrchového epitelu. Slabšie miesto je koža na nohách. Treba prikladať navečer kapustové listy na nohy, potierať masťou z pagaštanu a to každý večer.

Geriatrická diagnostika biochémia: Najhoršie miesto s poškodenou biochémiou je žalúdok. Nedostatočná tvorba tráviacich žliaz a ich nesprávne zloženie. Prikladať lokše na oblasť žalúdka pred spaním. Na noc krémovať. Pred jedlom fínska vodka.

Geriatrická liečba hnedý tuk: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Bunky sú modifikované na vyššiu tvorbu liečivých látok voči mikroorganizmom. V tuku modifikácie mriežka. Pred chrípkovým obdobím predpripraviť organizmus.

Geriatrická strava cez kožu: v staršom období už organizmus nedokáže dobre stráviť niektoré látky a preto ich treba dostať do tela cez kožu alebo inak. Mlieko, med, chlieb rozmáčaný v mlieku, biely cukor – dvakrát do týždňa.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: tukové bunky sú zdravé a modifikované bunkami blanovitými. Sú vytvorené všetky modifikácie: palcáky, dlaňovky, hviezdičky, prerušované pásy, granátové jabĺčka, éčka, slimáky, trojuholníky a mriežky. Možno postúpiť ďalej do detailného spracovania modifikácií. V rovnakom pomere zmiešať múmio, síru, jaskynnú hlinu, múku, mak mierne drvený, hnedé múmio, semiačka jabĺk. Natierať telo raz do týždňa asi 6 týždňov. V tuku sa tvorí asi 500 000 jednotiek užitočných látok. Okolo tukových modifikácií sa tvoria alebo prichádzajú modifikované chrupavkovité bunky. Vnímať ďalšie genetické zmeny v tukových bunkách. Tvorba látok v tuku prejde do roviny výroby presnejších liečiv ako doteraz. Z 500 000 jednotiek patrí chrupavkovitým bunkám podiel 100 000 jednotiek.

Geriatrická liečba mikroorganizmy: najnevhodnejšie mikroorganizmy sú v srdcovej oblasti. Organizmus s nimi vedie zúrivú vojnu. Treba mu pomôcť. Zelené výhonky obilia natrhať a šúchať nimi celé telo. Použiť 2 krát do týždňa.

Geriatrická liečba riadiace centrá v mozgu: centrá riadenia vo veľkom mozgu ešte neprijali zmeny v tele. Treba si prezerať jaskyne, deti a prinútiť svet neurónových buniek k zmene (stredný mozog ešte trucuje) vyhrážaním sa samovraždou. Miecha, brušný mozog, ganglie sú v poriadku.

Pridaj komentár