A 192 – Závraty, bolesti chrbta – 2004-08-31 11:17:39


Mávam závraty, nevoľnosť, dlhodobú únavu, migrény 1 – 2x do mesiaca, bolesti chrbta v krčnej, hrudnej a driekovej oblasti. Pred rokom som prekonala spondylodiscitídu v krížovej oblasti. Taktiež plynatosť, niekedy arytmia.

Saša Pueblo – Závraty, bolesti chrbta – 2004-08-31 11:33:56


Zdravotný profil

Diagnostika Silva krúžky: nenachádzam žiadne čierne krúžky vo vašom fyzickom tele.
Reiki diagnostika: prechádzam vaše telo bioenergiami reiki a zisťujem, že všade je dostatočná aktivita, ale v oblasti chrbtice a miechy nie. Príčinou sú pasívne nervové zakončenia do tejto oblasti.
Diagnostika kyvadlom: kyvadlo pekne obkresľuje mozog, nechce obkresľovať hormonálne žľazy, kosti, chrbticu a svaly. To, čo nechce obkresľovať, je určitým spôsobom v neporiadku.
Diagnostika Silva údržba: v chrbtici je ticho, organizmus tu nerobí kontrolu ani údržbu. Pasivita. V hormonálnych žľazách demoličné čaty, vo svaloch tiež. Inde v organizme sa deje kontrola, údržba a poriadok.
Diagnostika automatickou kresbou: ruka kreslí šedé čiary v nervstve okolo chrbtice a vo svaloch. Naznačuje to na pasívne bunky.
Diagnostika rezonanciami: v šedej kôre veľkého mozgu nie sú všetky plochy rovnako rezonančné. Sú tu príliš tiché plochy a niektoré príliš aktívne. Mozog nepracuje harmonicky.
Diagnostika echolokačná: echolokácie z mojich hlasiviek nenachádzajú pevnú pôdu v šedej kôre veľkého mozgu, v chrbtici a vo svaloch.
Diagnostika totemovým zvieraťom: totemové zviera vytrháva hormonálne žľazy z vášho tela a olizuje ich a hryzie. Naznačuje na vhodnosť ich alternatívnej liečby.
Diagnostika dvojníkom: drobná postavička u vás zachádza do oblasti hormonálnych žliaz a nachádza hormonálnu nerovnováhu.
Diagnostika aurického vyžarovania: naznačuje na pasívne nervové zakončenia vo svaloch.
Diagnostika najhoršieho miesta: štítna žľaza.
Diagnostika na lekárske vyšetrenie: zatiaľ nemáte nič, čo by mohli lekári zistiť ako chorobný stav, všetko iba drobné disharmónie.
Tarotová diagnostika: objavuje sa pri vás postava v brnení a udiera na hormonálne žľazy. Je vhodné alternatívne ich preliečiť.
Celkovo možno konštatovať, že všetko je v norme. Zistil som iba malé disharmónie. Užívajte prírodné hormonálne prípravky.
Saša Pueblo

Pridaj komentár