A 193 – Opustil ma priateľ – 2004-08-31 13:58:52


Po 6 rokoch ma opustil priatel. Vlastne sa ani nevyjadril, trvalo to dlhšiu dobu, odhánal ma svojím správaním. Nevenoval sa mi, vždy mal niečo dôležitejšie ako sa mne venovat. Má finančné problémy, je podnikatel, ale ja som vždy pri nom stála a pomáhala a aj napriek tomu si ma nevážil. Chcela som sa vydat, mat rodinu,ale on zastal. Pred rokom ma už raz opustil, no o týžden sa vrátil, že mi patríme k sebe. Vidí len moje výčitky, ale ja chcem aby sa mi venoval a robil štastnou. Neviem čo s tým, som na dne. Sme od seba 2 týždne a ja neverím, že sa to má skončit len tak. Chcem ho spat, neviem ako a či je to správne.

Saša Pueblo – Opustil ma priateľ – 2004-08-31 16:38:07


Partnerský profil

Zdravotný stav vy: automatickou kresbou zisťujem čierne čiary na chrbtici a to oddola hore. Naznačuje to na zdravotné problémy v tejto oblasti. Mali by ste sa intenzívne venovať liečbe miechy.
Zdravotný stav on: nenachádzam žiadne zdravotné problémy. Sila, húževnatosť, vitalita.
Psychický stav vy: aurické telo pláva okolo vášho fyzického tela a to hore dole. Naznačuje to na určité psychické problémy. Strach, neistota, utiahnutosť.
Psychický stav on: aurické telo je pevne usadené okolo fyzického tela. Stabilita, dynamika, chuť žiť a niečo zažiť.
Povaha vy
Ste schizofrenická povaha. Charakterizuje to obrázok nervóznej osoby, plačúcej a stále sa trápiacej.
Povaha on
Je epileptická povaha. Charakterizuje to tento obrázok: mať niekoho rád, kto je silný, vitálny a má chuť žiť, húževnatú a odolnú ženu. Takýto typ priateľstva, ktoré ste uzavreli, sa volá aj terapeutické. Schizofrenické povahy dokážu nad vodou držať epileptické povahy.
Sexuálne centrum vy
Je v podbruší a ide o klasickú ženskú povahu. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá plače a sťažuje si. Uzavretosť dovnútra.
Sexuálne centrum on
Je v hlave a ide o typicky mužskú povahu. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý po čase strieda partnerky. Teda nevhodnosť pre trvalý vzťah.
Sexuálne podvedomie vy
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: je problémová. Citová vzrušivosť: je do prázdna.
Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: držať všetko v sebe.
Celkovo nemá vaše sexuálne podvedomie schopnosť vytvoriť s mužom trvalý vzťah. Priateľ tiež nemá sklon vytvoriť trvalý vzťah, má rád len seba.
Láska
Z vašej strany je k nemu láska a aj božia láska vyššieho stupňa. On má voči vám deštruktívny vzťah. Divadielko a ide sa ďalej.
Nemusíte sa trápiť, neboli by ste ho ničím udržali. Tuláctvo od ženy k žene má v krvi. S tým sa nedá nič robiť.
Saša Pueblo

Pridaj komentár