Brušný mozog v tenkých a hrubých črevách. Vedomie brušného mozgu. Brušný mozog ako vedomie cicavcov. Veštecké zasvätenie do tejto roviny vedomia. Aura okolo brušného mozgu. Duté energetické lúče v aure okolo tela zasväcovanej osoby. Lúče sa otáčajú opačne a hroty smerujú od tela. Zasväcovanie do otočených energetických lúčov, ktoré sa skorej podobajú kužeľom.

Aktivovanie spomienok na historických zasväcovateľov. Ako zasväcovateľ sa stávam médiom, ktoré sa riadi oživenými odkazmi historických zasväcovateľov. Zasväcované osoby robia stále lepšie magické rituály s fyzickými objektmi ako papier, drevo, kresba a iné.

Tranz, ktorý vzniká z brušného mozgu uloženého v stene čriev. Logické konanie nahrádza zvieracie konanie. Pracovať na hrane straty kontroly nad svojím správaním. Ako zasväcovateľ strážim prejavy, ktoré idú k strate kontroly toho, čo dotyčné osoby robia. Buď zasväcované osoby ukľudňujem, alebo preberám k činnosti.

Zasväcované osoby sa vhodným spôsobom skoncentrovali do brušného mozgu a usilujú sa na vonkajšie podnety reagovať ako zviera. Teda iba minimálna kontrola, čo robia inštinkty. Zasväcovaná osoba nesmie prejsť do stavu straty kontroly nad svojím správaním.

V stave kontroly do brušného mozgu sa okolo zasväcovanej osoby vytvára špeciálna aura. Ide o energetické objekty v podobe hrubých energetických lúčov, ktoré sa rozširujú smerom od tela. Pri vešteckom zasvätení sa energetické objekty otáčajú naopak. Teda hrotom von a dovnútra väčšou plochou. To je zásadný rozdiel medzi zasväcovaním na tejto úrovni a úrovni liečivých objektov, energetických objektov a magických objektov.

Niektorým zasväcovateľom sa energetické lúče zoskupia hrotmi hore, iným zasväcovateľom sa objekty odtrhnú úplne a stoja pred fyzickým telom. Niektorým historickým zasväcovateľom sa energetické lúče zjednotia do jedného veľkého aurického kužeľa. Tento kužeľ je asi meter nad zasvätenou osobou a schádza dole až po zem. Niektorým zasväcovateľom sa aurický obal zmení a je vlastne kombináciou tu popísaných stavov.

Ritualistika dotyčných spočíva na lepení si určitých papierikov s rôznymi znakmi, ktoré sú súčasťou písomníctva niektorých národov. Na povrch sa lepia kamienky, drievka, mince a podobne. Niečo sa dáva do rúk a vkladá sa medzi prsty. Potom sa pri tomto vešteckom zasvätení často stavajú rôzne drevené konštrukcie. Účastníci boli zasvätení do 12. zasvätení od rozličných zasväcovateľov z histórie ľudstva.

Dotyčné osoby si musia zvyknúť na to, že magické rituály prešli do magických mikropohybov jednej aj druhej ruky. Ďalej zasväcovaná osoba si vnútri predstaví svoj stav a magické objekty nasmeruje na to, aby naznačili, ako treba ďalej robiť ritualistiku pred sebou. Pri troche trpezlivosti ide všetko ako po masle a dotyčné osoby sami odkopírujú veštecké objekty od historického zasväcovateľa.

Otvára sa jedinečná možnosť praktizovať veštectvo cez brušný mozog. V aure sa vytára nízkoenergetický stav. Ide o zvláštny veštecký stav, ktorý sa dá vypestovať možno iba pod pyramídou.

VIAC FOTOGRAFIÍ V GALÉRII ZASVÄTENÍ – ZASVÄTENIE VEŠTECKÉ BRUŠNÉ 6B.

Pridaj komentár