Ako z jasného neba prišla aurická ezoterika, ktorá v prvom rade stojí na prenose energetických objektov od historických zasväcovateľov. V podstate som vždy túžil a vizualizoval, aby som jedného dňa vedel zasväcovať ako zasväcovatelia Reiki. Pokiaľ človek robí ezoteriku čo najširšie, teda robí z ezoteriky všetko podstatné, tak jedného dňa to jednoducho musí prísť. Bolo iba treba dôsledne a vytrvalo pracovať. Trpezlivosť a čas priniesli svoje.

V hĺbke duše ma trápilo, že v tomto segmente nedokážem iným zasväcovateľom konkurovať. A vôbec mi nevadí, že do ezoteriky vnášam zdravú rivalitu a potrebnú závisť. Všetko s mierou vedie nakoniec k vytúženému cieľu a to je realizovať zasvätenia.

Moju schopnosť zasväcovať v podstate priniesla Plazmatická škola, ktorá sa zaoberá vešteckými technikami, ktoré dovoľujú, aby som vedel čítať odkaz tých, ktorí dokázali robiť zasvätenia pred nami. Bez tejto vešteckej schopnosti by som nedokázal vyhľadať tých, ktorí v histórii ľudstva prevádzali zasvätenia do aurického obalu. Táto veštecká schopnosť je základom toho, že nakoniec mám možnosť si vyberať z množstva historických zasväcovateľov.

Ovládanie tohto typu špeciálneho veštectva by nestačilo, keby som neovládal hypnotické techniky. Už dávnejšie som sa venoval technikám hypnotizovania a uvádzania hlavne seba do mediálneho stavu, ktorý vedie k špeciálne nastavenej psychike. Musím stratiť silu vôle konať podľa seba a plne robiť to, čo určuje odkaz historického zasväcovateľa. Je to pocit, že vás niekto na diaľku cez mobil riadi a vy poslušne vykonáte jeho nariadenia. Niekoľkokrát som nechtiac zasahoval do zasvätenia a chcel som dokázať, že to zrealizujem aj sám. No jednoducho to nešlo. Tak dnes pri zasväcovaní do aury nepodnikám nič sám a z vlastnej vôle.

K úspechu pri zasväcovaní prispela znovu moja všestrannosť a tentoraz to bolo mnohoročné trápenie s magickou ritualistikou. Podrobnejšie o magických rituáloch v Magickej škole. Zo začiatku som netušil, ako vlastne magická ritualistika funguje a načo to je dobré. Trpezlivo som cvičil a čakal, kedy to do seba zapadne. A pri zasväteniach do aury už bolo jasné, že magická reč prírodných ľudí slúžila aj na účely komunikácie s aurou, ktorá sa tvorí okolo tela.

Teda do môjho života nečakane vstúpil prvok zasväcovania iných do aurickej ezoteriky, ktorá má svoj základ práve v odkopírovaní objektov od historických zasväcovateľov. K bežným meditáciám pribudli zasväcovania a ich náročná príprava. Na zasväcovačkách sa používa množstvo prírodného materiálu, ktorý treba pozháňať a premiestniť. Všetko sa v mojom živote zahustilo. Pred zasvätením musím najprv vyhľadať a vybrať z množstva zasväcovateľov tých najefektívnejších. To zažijem prvý nápor a musím aspoň jeden deň konzumovať efekt z komunikácie s historickými zasväcovateľmi. Potom je tu fáza prípravy zasvätenia a to je všetko zapísať, k tomu pridať vhodné magické rituály, pripraviť zoznam materiálu, ktorý treba zabezpečiť. Ďalej spustiť reklamu a získať aj záujemcov, ktorí nechodia na pravidelné zasvätenia.

Po tejto fáze prichádza fáza zháňania materiálu, jeho úprava a presun na miesto zasvätenia. K tomu slúži doslova a do písmena lodný kufor na kolieskach. Samotné zasvätenie je náročné na kondíciu. Pri zasväcovacích rituáloch sa robia určité hypnotické a rituálne pohyby, čo dá pekne zabrať svalom môjho tela. Aj stav média, ktoré má plniť príkazy niekoho iného, dá poriadne zabrať.

Na začiatku zasvätenia ja osobne nemám od daných zasväcovateľov v aure žiadne objekty. Tie dostanem až pri opakovanom zasvätení. Teda paradoxne sú pre mňa omnoho náročnejšie opakovania zasvätení s osobami, ktoré už boli do danej úrovne zasvätené. Pri kontrole ma každá, mnou zasvätená osoba, zasvätí samostatne. Vlastne to nakoniec vyzerá tak, že počas troch hodín schytám až 12 zasvätení naraz. To potom ešte niekoľko dní konzumujem.

Tak isto je náročné spájať zasvätenie s fotografovaním. Musel som sa naučiť mať dva stavy a to ako médium, ktoré komunikuje s historickými zasväcovateľmi a zároveň realizuje fotografický dokument. A je to tak dobré, každý si to môže pozrieť a lepšie si spomenúť, ako to cvičil.

Pridaj komentár