Pri lekárskej prehliadke mi zistili anémiu, nedostatok bielych krviniek a zníženú imunitu. Zatiaľ mám lieky, od zlého výsledku sa to zlepšilo, ale zostalo to tesne pod hranicou Prosím vás o posudok môjho zdravotného stavu.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na vašu kostnú dreň. Zisťujem, že v tele máte baktérie zo zvierat. Tie vylučujú určité látky, ktoré blokujú a ničia kostnú dreň. Treba sa preliečiť antibakteriálnymi prípravkami.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo obkreslilo všetky časti a systémy tela. Odmietlo obkresliť kosti a kostnú dreň, kde sa tvoria krvinky.

Diagnostika silva objekty: trvale poškodené miesta v tele nie sú.

Diagnostika silva údržba a oprava: údržba je v celom tele. V oblasti kostnej drene sa tvorí veľa neúplných a doslova prázdnych buniek.

Diagnostika silva energie: vyciťujem nedostatočnú tvorbu vlastných energií v tele. Magmatické energie natekajú do organizmu iba čiastočne. Magnetických energií je v tele dosť. Sexuálne energie natekajú do tela dobre. Aurický obal energií je okolo celého tela. Točiace špirály vychádzajú z kostí.

Diagnostika biochemická: biela hmota mozgová produkuje to, čo má. Pľúca sú v poriadku. Trávenie je v poriadku. Pečeň je celkovo v poriadku. Obličky pracujú dobre. Hormonálne žľazy sú disharmonické, ich činnosť je kolísavá. Tukový orgán produkuje rozumné množstvo látok.

Diagnostika astrálna: v oblasti kostnej drene sa objavujú postavy sivastých starcov. Objavujú sa vtedy, keď je zničená tvorba niečoho. V tomto prípade kostnej drene. Objavujú sa všade rovnako. Teda celkovo sú s kostnou hmotou problémy.

Diagnostika najhoršieho miesta: kostná hmota a to všade.

Diagnostika bakteriálna: v tele na sa na mnohých miestach objavujú astrálne obrazy hadíkov. Teda v organizme je nesprávna skladba baktérií a ich výlučky negatívne pôsobia na tvorbu bielych a červených krviniek.

Diagnostika špiritistická: odporúčam začať užívať antibakteriálne látky v dostatočnom množstve. Vylikvidovať baktérie a obnoviť činnosť kostnej drene.

Diagnostika bakteriálna: veštecky vnímam nad hranicou únosnosti a organizmus nedokáže udržať vhodnú skladbu baktérií v tele. Baktérie z domácich zvierat.

REAKCIA NA PROFIL

Dakujem Vam este raz za vsetku ochotu pomoct.
Drzim palce v dalsej praci a prajem vela stastia a spokojnych pacientov.
Dakujem!

Pridaj komentár