Úplne nečakane mi lekári diagnostikovali nález na pľúcach. Prosím vás o diagnostiku môjho celkového zdravotného stavu.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš zdravotný stav. Problémom je slabá imunita voči baktériám. V tele je nedobrá skladba baktérií, čo spôsobuje zlé trávenie a zlú činnosť obličiek.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo neobkreslilo pľúca a pečeň, ostatné časti tela boli obkreslené.

Diagnostika silva objekty: trvalo poškodené bunky sú vo väčšom množstve v pľúcach. Ide o pľúcny lalok na strane srdca.

Diagnostika silva aktivita: do pľúc organizmus zaváža toxické látky. Pečeň produkuje čudnú biochémiu.

Diagnostika energií: aurické vyžarovanie energie okolo tela je nefunkčné. Organizmus nevytvára dostatok vlastnej bioenergie z vlastných biochemických pochodov tela. Magmatizmus zeme dobre nateká zhora. Sexuálne energie sú vyhasnuté. V tele žiadne magneticky sa chovajúce energie. Celkovo slabá až zlá energetika organizmu.

Diagnostika biochemická: biela hmota mozgová produkuje príliš málo potrebných chemických látok. Silná pasivita. Pľúca majú celkovú pasivitu, prijímajú málo kyslíka, v krvi až moc kysličníka uhličitého. Pečeň produkuje čudné látky a jej biochémia nie je na prospech organizmu. Obličky zle čistia krv a prečistia jej relatívne málo a zle. Ukladanie toxicity do tela. Tenké črevá zle spracovávajú potravu. Telo je slabo vyživované, až 70% živín a vhodných látok ide von stolicou. Svaly sú najviac podvyživené. Tukový orgán je mŕtvy a nefunkčný. Nemôže prísť na pomoc organizmu.

Diagnostika astrálna: v tele cítim čiernu tarotovú postavu. Naznačuje to na toxikovanie organizmu odpadovými látkami.

Diagnostika totemové zviera: totemové zviera odmieta liečiť pečeň a obličky. Keď sa zahryzne, zomiera na otravu chemikáliami.

Diagnostika prvkov: cítiť, že v organizme je dlhodobo málo prvkov a potrebných látok.

Diagnostika najhoršieho miesta: bola čiernym označená pečeň a nie pľúca.

Diagnostika bakteriálna: v tráviacom trakte, žalúdok, tenké črevá je nevhodná bakteriálna skladba. Nepodporuje tráviace procesy. Tak isto obličky majú v sebe rizikové baktérie. Tiež v mozgu je skladba baktérií nevhodná.

Diagnostika špiritistická: ako prvé treba liečiť nevhodnú skladbu baktérií v tele. Teda imunitné látky antioxidanty. Potom zvonka obkladmi treba liečiť pečeň a nakoniec čajmi obličky.

Diagnostika autopilota: veľký mozog šedá kôra – silná pasivita. Mozoček – útočná agresivita voči telu. Stredný mozog – ničenie organizmu. Miecha – má tendenciu ničiť seba samú. Brušný mozog – ničí sám seba. ganglie podporujú čudné baktérie. Vhodná je liečba svalov ako je elektroliečba, masáž liečiteľom reiki, magnetoliečba.

Diagnostika imunitná: dotyčný má dobrú a vysokú imunitu na likvidovanie zhubných buniek, no slabú imunitu voči baktériám.

Diagnostika toxicity: v organizme je vysoká toxicita a to kvôli zle fungujúcim obličkám.

Pridaj komentár