Možno som tu preto, aby som zmierňovala bolesť… predpovedám budúcnosť, narodenia a úmrtia a rôzne udalosti. Ale len prostredníctvom snov. Nie je mi povedané všetko. Mrzí ma, že to niekedy neviem presne, len viem, že sa niečo také stane, ale neviem kedy. Každá moja veštba sa však splní do roka. Možno sa k tomu dopracujem. Môžete sa prosím pozrieť, či je moja mŕtva babka tam, kde má byť?

Požiadali ste ma, aby som sa znovu pozrel na váš osud. Začínate sa vo vnútri meniť. Skúste všetko dotiahnuť do úspešného konca.

Zdravotný stav
Nenachádzam žiadne vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je dlhodobo pevne ukotvený okolo fyzického tela. Psychika je stabilizovaná.

Povaha
Psychicky ste usadená v strednom mozgu, ktorý je v strede hlavy. Tu je umiestnená väčšina ľudí. Odtiaľto ide energetická spojka do oblasti ústnej dutiny a do oblasti temenného mozgu. Hovoríme o čiastočnej hysterickej povahe, ktorú charakterizuje obrázok osoby, ktorá niečo chce a potom to zase nechce. Treba zastabilizovať. Spojku do temennej oblasti charakterizuje obrázok osoby, ktorá je pohodlná a nevie zmeniť svoj osud. Stále ide v tých istých vybehaných koľajach.

Sexus povahy
Sexuálne ste umiestnená v hlave, teda určité ambície niečo dosiahnuť a znamenať. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce nereálne ciele. Skúste chcieť dosahovať najprv reálne veci a až potom čosi viac. Hysterická sexualita v ústnej dutine sa prejavuje sexuálnou utiahnutosťou a potom nekontrolovateľnými stavmi úletov a zase pasivita. Epileptická sexualita je vychutnanie si živočíšnosti, ale potom nenávisť voči mužom a zúrivosť. Skúste sa to naučiť ovládať.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Nachádzam tu problém so špiritizmom a svetom mŕtvych informačných polí. Už sa v tom vyznáte lepšie a je tu cítiť pokrok.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Už sa tu nastolil poriadok a sú tu náboženské astrologické schémy osudu. Charakterizuje to obrázok tlaku na to, aby ste dosiahli, po čom túžite. Zreálnite svoje životné túžby.

Astrológia mozočku
Sú tu nábožensky ladené postavy a na konci je duša vašej babičky vytláčaná postavou kňaza a úsilie venovať sa náboženstvu. Celkovo treba dotiahnuť snahu realizácie seba samej. Teda pokiaľ možno triezvy pohľad na seba a snaha dosahovať menšie ciele. Nesnívať o nemožnom. Cítiť pokrok vpred.

Astrológia miechy
Skúmam neuróny v chrbtici. Je tu cítiť súboj o šťastný osud a výmena postavy démona za postavu anjela. Znovu snaha o osobnú zmenu smerujúca k šťastnému osudu.

Astrológia brušný mozog
Všade je príliš temno a deštrukcia. Mali by tu byť obrazy nádherných zvierat. Odtiaľto prúdi ľuďom životná energia. U vás je blok. Cítiť, že nemáte rada prírodu a zvieratá. Skúste chodiť do útulku so zvieratami. Pozerajte si knižky a filmy o zvieratách. Nočné vychádzky. Turistika. Otvorenie životných energií.

Astrológia ganglií
Skúmam drobné neuróny okolo orgánov tela. Táto oblasť sa vám usiluje pomôcť. Ale vy ste tvrdohlavá a chcete dosahovať úspech iba vy sama a nedovolíte druhým, aby vám viac pomohli. Skúste dať iným šancu vám pomôcť. Veľa hrdosti škodí.

Astrológia snová
Skúmam snové podvedomie. V snoch robíte so svetom mŕtvych informačných polí poriadok a snažíte sa využiť svoje schopnosti pre život. Treba pridať, ešte ste sa neprevalili do bežného života.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Aj tu ste silne pracovali a pre svoj osud ste si vybrali osobu, ktorá sa stala bohatá, ale aj láskavá. Znovu cítiť posun vpred.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na krásne veci. Povrchová vzrušivosť: na ezoteriku. Pohlavná vzrušivosť: raz nie a zas áno – na mužov. Citová vzrušivosť: na seba.

Špiritistická
Informačné pole vašej babky sa pozvoľna vytráca a nahradilo ho informačné pole inej mŕtvej osoby. Vyciťujem Indku a šťastný osud. Posilňujte k nej vzájomné vzťahy.

Hviezdy, šťastný osud
Vytvoriť si silný vzťah k prírode a zvieratám. Vzťah živočíšny, drsný a hrubý ako príroda sama. Stanovanie v prírode, lezenie po skalách, kone, sex v prírode.

Pridaj komentár