Pokračovali sem v línii zasväcovacích obradov do vedomia miechy. Vedomie miechy si skúste predstaviť ako vedomie prírodného človeka. Ide o vedomie, pri ktorom sa treba koncentrovať do miechy. Môžete si pomôcť tým, že zozadu si na chrbticu tlačíte. Skoncentrujte sa do miechy v chrbtici a zablokujte si predstavy o civilizácii v spomienkach. Zároveň si otvoríte spomienky na prírodu. V tomto stave sa aura okolo tela prirodzene zväčší niekedy aj na 50 centimetrov. Pokiaľ to nevnímate, tak si treba odcvičiť veštecké techniky vnímania energie v aure. Ide o senzibilné veštecké schopnosti.

V aurickom obale okolo zasväcovanej osoby sa do aurického obalu vkladajú kópie rôznych objektov od historických zasväcovateľov. Spravidla sú to osoby, ktoré žili v minulosti a vytvorili tieto objekty vo svojej psychike vďaka zvláštnej nervovej sústave. Pri vešteckom prieskume informačného poľa dotyčného historického zasväcovateľa sa dajú zistiť v nervovom systéme niečo ako fosílne nervové dráhy ako mali trilobity. Toto im dovoľovalo vytvoriť rôzne objekty v aure neustálym opakovaním a ešte ich dostať do psychiky iných ľudí pomocou vhodných rituálov.

Ďalej si treba uvedomiť, čo to je aurická ezoterika a nutnosť magickej komunikácie s objektmi v aure. Čiastočne sme tento hendikep pri zasväcovanej osobe nahradili magickými objektmi, ktoré takúto komunikáciu sprostredkujú a slúžia ako tlmočníci z ľudskej formy myslenia do myslenia v aurickom obale. Pokiaľ sa dotyčná osoba počas zasväcovania nechá viesť magickými objektmi v aure, tak zasväcovací rituál prebehne ako po masle za pár sekúnd.

Treba i uvedomiť, že zasvätená osoba nemôže nijako dosiahnuť úroveň objektov, ktoré dostala do aurického obalu. Musí si uvedomiť, že to jednoducho nejde. Každý objekt, ktorý získala do aurického obalu, sa tvoril mnohonásobným opakovaním. Nemožno takúto úroveň dosiahnuť voči všetkým objektom v aurickom obale. Zostáva nám iba hlboká úcta a pokora pred týmito objektmi.

Ďalej si treba uvedomiť, že zasvätením všetko iba začína a čaká nás dlhá cesta práce s objektmi, z ktorých sme v aure spravili kópie. Pousilovali sme sa odkopírovať reprezentatívnu vzorku vešteckých objektov a objektov vešteckej ritualistiky.

Celkovo sme zasväcovali do odkopírovania vešteckých objektov od zasväcovateľov, ktorí v sebe mali zvláštne nervové štruktúry fosílnych trilobitov. Dbali sme, aby mali poškodený počas života určitý orgán. Teda mali sme tu historických zasväcovateľov s chorým mozgom, s chorým srdcom, pľúcami, pečeňou, obličkami, slezinou, črevami, žalúdkom, miechou a nakoniec kosťami. Pri výbere zasväcovateľov sme použili, ako už minule, patologický kľúč. Teda dôraz išiel na druh choroby a vo vnútri fosílnu štruktúru nervového systému.

Zasväcované osoby robili rituály s kamienkami, na ktoré kreslili čierne bodky. Vytvárali spoločne kamennú pyramídu. Vytvorili pyramídu zo špajdlí a do pyramídy sypali kvetné lupienky. Farbili pierka. Sypali na papier škrupiny z vajca a múku. Medzi múku dávali mince. Kreslili pásiky na tenké paličky. Napichovali na palice obrázky chrobákov. Sypali magicky do pohára plody fazule, hrachu a podobne. Viazali drievka špagátom k nádobke. Hádzali kúsky farebného papiera do múky. V rámci tejto ritualistiky sa im od historických zasväcovateľov kopírovali do aury rôzne veštecké objekty.

Nakoniec sme robili zasvätenie do magických objektov. Vytvorili sme z cesta niekoľko veľkých postavičiek a tie sme spoločne magicky upravovali. Ja som prevádzal zasvätenie a všetko išlo nesmierne ľahučko.

Tak, toto bolo posledné zasvätenie do vedomia miechy prírodného človeka so šamanskými sklonmi. Ďalej sa budeme sa venovať zasväteniu do vedomia brušného mozgu v stenách hrubých a tenkých čriev.

VIAC FOTOGRAFIÍ NÁJDETE V GALÉRII ZASVÄTENÍ – ZASVÄTENIE VEŠTECKÉ 5B.

Pridaj komentár