Bývam často podráždená, nervózna – vtedy ma bolí srdce. Všetko silne prežívam aj pozitívne, aj negatívne. Som veľmi zodpovedná, až príliš, myslím vo všetkom na druhých, aby boli so všetkým spokojní a ja sa zanedbávam aj v základných ľudských potrebách. Z tohto všetkého mám pocit, a aj to skutočne prežívam, že nevládzem – psychicky. Neznášam nespravodlivosť.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Priznávam, že to bol pre mňa nesmierne príjemný zážitok. Prvýkrát som diagnostikoval netradičné vedomie osoby, ktorá prežila klinickú smrť cez stav vývoja trojičiek počas tehotenstva. Máte aktívnu amigdalu, kadiaľ do vás preniká živá Božia prítomnosť. Zároveň máte podobné vedomie ako kozmonauti, ktorí určitý čas strávili v kozme. Skúste si niektoré veci uvedomiť hlbšie ako doteraz.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Mali by ste sa viac zaujímať o hormonálne žľazy. Sú mierne disharmonické.

Psychický stav
Aurický obal je stabilne ukotvený okolo fyzického tela, teda stabilný psychický stav.

Povaha
Je hystericko-schizofrenická, energeticky ukotvená v spánkových lalokoch a v zadnom zrakovom mozgu. Vyššia forma náboženského vedomia. Charakterizuje to obrázok fyzického Slnka a okolo plno náboženských bytostí podobajúcich sa na pravoslávne ikony Bohorodičky.

Sexualita povahy
Je umiestnená v celej nervovej a neurónovej oblasti tela. Charakterizuje to obrázok lásky s ikonami a náboženskými postavami. Božská láska. Do všetkého je otvorená mikrožľaza amigdala, z ktorej vyviera zlatisté svetlo. Takýto stav majú osoby, ktoré prežili klinickú smrť a v tomto stave ich vedomie preniklo do tejto žľazy. Je to vyššia forma náboženských stavov. Liečivá sila uzdravovať telo aj ducha.

Pred narodením
Počas tehotenstva ste mali byť vlastne trojičky. No nerozvinulo sa to a organizmus matky ostatné zárodky zlikvidoval, ale ich duše zostali. Vo vnútri vás sú vlastne tri psychiky.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v celej nervovej sústave. Netradičné umiestnenie sexuálneho centra. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorú duše dvoch z trojičiek prevádzajú do zvláštnych psychických stavov. Máte vedomie ľudí, ktorí strávili určitý čas v kozme. U vás ide o vedomie Slnka. Sprevádzajú to náboženské obrazy podobné ikonám.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku. Všade obrazy ikon v zlatom prevedení. Na konci postava ikony na kríži.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasti neurónov veľkého mozgu. Vnímam tu strach a neochotu spojiť sa so svojím podvedomím a žiť v súlade s ním. Zbytočný strach a obavy. Žite to, čo máte v podvedomí.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Aj tu sú obrazy slnečných bytostí a váš zbytočný strach. Treba s dušami dvoch z trojičiek žiť ako keby boli živé. A to je možné iba vo vnútornom svete.

Snová astrológia
Skúmam snové podvedomie. V snoch neustále odmietate prítomnosť dvoch z trojičiek. V dennom vedomí vás neustále nútia, aby ste im venovali pozornosť. Spôsobujú nepríjemnosti.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov a ich skutkov na váš terajší osud. Predok sa venoval astrológii, astronómii a skúmaniu jednovaječných dvojčiat.

Pôrod
Na astrálnej rovine prítomnosť obrazov Bohorodičky a duší detí. Teda netradičná psychika.

Hviezdy, osud
Keď pochopíte, čo v sebe máte a budete žiť tak, ako keby ste sa narodili ako trojičky.

Reakcia na profil

Pán Pueblo, chcem Vám podakovať za čas, ktorý ste venovali pri zostavovaní môjho vešteckého profilu.Musím uznať, že to bolo veľmi zaujímavé a pôsobivé.Čítala som si to niekoľkokrát a rada by som pokračovala v konzultáciách ďalej.Zaujal ma fakt, že pochádzam z trojičiek-ja viem len o dvojičkách, to druhé sa narodilo mrtve-a o tom, že som prežila klinickú smrť. Prosím Vás o dalsie konzultácie, prípadne pokyny od Vás.Ďakujem pekne.

 

Pridaj komentár