Reiki zasvätenie. Neurónové zhluky okolo orgánov tela. Vedomie ganglií. Končeky prstov. Pohyb končekov prstov. Nehybnosť rúk. Objekty liečiteľské. Objekty energetické. Objekty magické. Historickí zasväcovatelia. 12 rituálov. Mravenisko.

Máme za sebou ďalšie zasvätenie do úrovne ganglií. Ganglie sú drobné neurónové objekty okolo orgánov tela a jednotlivých častí mozgu. Ganglie si môžete predstaviť ako drobné špendlíkové hlavičky, ktoré sú plné drobných pavúčikov a pavučín. Dá sa na ne skoncentrovať cez brušný mozog v pocite, že ich brušný mozog chce požrať. Na to, aby ste vnímali vlastnú koncentráciu pozornosti do ganglií, treba mať rozvinuté veštecké schopnosti. Bližšie Veštecká škola. Ako som už mnohokrát podotkol, bez vešteckých schopností sa v ezoterike ako duchovnej ceste nemožno pohybovať.

Zasvätenie som pripravoval spoločne s ďalšími meditujúcimi. Používal som špeciálne veštecké techniky do informačných polí historických zasväcovateľov. Vyberal som takých, ktorí mali poškodenú nervovú sústavu určitým spôsobom a tvorili v aure úplne prirodzene objekty. Tieto sa uchovali aj po ich odchode zo svete ľudí. Tým, že tvorili objekty v aure, boli aj mimoriadne schopní a pri svojej ezoterickej činnosti hneď aj zasväcovali. Všímali sme si, aby ich psychická činnosť vychádzala dlhodobo práve z ganglií. Veštecky sa dá cítiť, že v oblasti ganglií sa u nich vytvárala hustejšia hmota ako je zvyčajne bežné. Počas meditácie sa stávam silným médiom, ktoré dokáže prijať a oživiť historický odkaz zasväcovateľov a dokážem ich objekty odkopírovať a vložiť do aury zasväcovanej osoby. Zasvätenej osobe objekt zostáva natrvalo v aurickom obale. Zasvätená osoba si spomenie na zasvätenie. Objekty sa aktivizujú a môžu pôsobiť na zasvätenú osobu. Môžu spolupracovať so zasvätenou osobou, môžu jej odovzdať praktické skúsenosti a zasvätená osoba môže mať úplne iný prístup k ezoterike ako doteraz. Zasvätená osoba sa môže naučiť špeciálny veštecký výkon voči objektom a môže vnímať, ako sa objekty správajú a čo obsahujú od historických zasväcovateľov, ktorí ich vo svojej aure vytvorili.

Zasvätenie do ganglií je poznamenané práve už úrovňou nižších živočíchov ako je hmyz, motýle, dážďovky a podobne. Všetko sa zjednodušuje a rituály sa už robia iba končekmi prstov. Pokiaľ sa zasväcovalo do miechy, tak pohybový rituál sa robil celým telom. Zasvätenia do brušného mozgu sa robili pohybom celých rúk a nôh. Pri zasvätení do ganglií už pracujú iba končeky prstov a ostatné svaly ruky sú stuhnuté. Na obrázkoch možno vnímať, ako majú zasväcované osoby na vrchu ruky položené drobné kamienky, aby čo najmenej hýbali svalmi ruky. Tak isto na obrázkoch v galérii možno vnímať drevenú alebo kovovú mriežku. Možno ju nazvať mraveniskom; cez mriežku zasväcované osoby vydávajú určité jednoduché signály ako mravce alebo včely v úli. Teda zasväcovaná osoba sa mení na mravca v mravenisku. Vlastne som nakoniec zasväcoval mravcov. To bol pokus o úsmevný pohľad na zasvätenie.

Kto sa pravidelne zúčastňuje zasvätenia, tak tomu už idú ako po masle a čas na zasvätenie sa neustále skracuje. Treba si uvedomiť, že zasvätením všetko začína a nie končí. Po zasvätení nasleduje dlhé obdobie komunikácie s objektmi a preberanie skúseností z objektov, ktoré dostali počas zasvätenia do tejto roviny vedomia.

VIAC FOTOGRAFIÍ NÁJDETE V GALÉRII ZASVÄTENÍ – ZASVÄTENIE REIKI GANGLIE 8N.

Pridaj komentár