Absolvovala som Reiki I pred rokom. Mám pocit, že mám obdobie veľkej stagnácie v duchovných záležitostiach. Mám záujem o II. i III., pretože hĺbka poznania je oveľa ďalej a nielen v tom, samozrejme. Mám záujem i o komunikáciu s Anjelmi. Avšak som dosť opatrná a hľadám vhodných ľudí, ktorým by som sa mohla zveriť. Mohli by ste sa pozrieť na moju duchovnú cestu, na cieľ, ktorý mám naplniť? Ktorej oblasti by som sa mala venovať? Reiki a Anjeli – vnútorný pocit, že áno – Váš názor? Je tu však i iná oblasť na ktorú by som sa mala zamerať, príp. na čo sa zamerať, aby som prehĺbila spomenuté?

Veštecky som sa pozrel na vaše zdravie a podvedomé procesy vo vás. Domnievam sa, že by ste sa mali venovať reálnemu životu a nie veštectvu. Riskujete, že vás to zničí. Neodporúčam vám, aby ste sa venovali veštectvu a ezoterike. Hrozia vám psychické problémy.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo mozoček, miechu, lymfatické uzliny, pečeň, kostnú dreň. Nemožno hovoriť o dobrom zdravotnom stave. Mali by ste sa o svoje zdravie zaujímať viac. Zatiaľ žiadne vážne ochorenie, ale pokročilé disharmonické stavy, ktoré je rozumné začať liečiť.

Psychický stav
Aurický obal je príliš vzdialený od fyzického tela. Už teraz je potrebná liečba u psychiatra. Ste viazaná na veštectvo a tarotové karty. Veštecké výkony realizujete na základe chorobných stavov mysle, čo môže skončiť zle.

Povaha
Vaše psychické pochody dlhodobo vychádzajú z oblasti ganglií pri orgánoch tela. Ganglie sú drobné zhluky neurónov veľké ako špendlíková hlavička. Tieto ganglie riadia vašu psychiku. Charakterizuje to obrázok nervózne pobehujúceho vtáka, ktorý sa nevie zamerať jedným smerom. Chaos a zmätok vládne vašej duši. Čo je typické pre psychiku uloženú v gangliách. Navyše činnosť ganglií je znížená a spomalená. To navodzuje až prílišné utíšenie činnosti orgánov a umelo vyvolané stavy klinickej smrti. Vtedy sa vaša psychika dostáva mimo tela a je neštandardná. Sú tu aj zdravotné riziká. Veštecké výkony sú pre vás rizikové.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Nachádzam tu obrazy, ako sa ničíte veštectvom. Teda venovať sa veštectvu tak, ako to robíte, je nežiaduce.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Príliš zvýšená činnosť neurónov ganglií a vyosenie psychiky, chorobné stavy.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa dokáže psychicky uvoľňovať z tela von. Astrálne putovanie možné a nebezpečné.

Astrológia miechy
Zase slabá aktivita ganglií a astrálna alebo klinická psychika. Slabá aktivita miechy.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Minimálna činnosť a chorobnosť gangliovitých útvarov.

Astrológia ganglií
Príliš ticho a pasivita v tejto oblasti. Vyosovanie vedomia mimo telo.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch ste posadnutá veštectvom a sama cez sny ničíte svoj osud a zdravie. Skúste s tým prestať.

Astrológia ega
Ste nasadená na veštectvo a idete hlava- nehlava. Dávajte si pozor, aby to neskončilo zle.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode veľa osôb s touto poruchou činnosti ganglií. Psychiatria, záhadné úmrtia. Máte rizikovú psychiku, dávajte si pozor.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: zničiť sa. Pohlavná vzrušivosť: deštrukcia. Citová vzrušivosť: ničiť seba. Celkovo všetko okolo sexu a sexuality je pre vás nebezpečná parketa.

Duchovná úroveň
Ste morálne a eticky na úrovni. Okolie to zneužíva. Naučte sa riadiť dobrotu v sebe, vyhnete sa zneužívaniu.

Pridaj komentár