Mám nález na štítnej žľaze –ultrazvukom, problémy s chrbticou, s pankreasom /žlčník mám vyoperovaný/, s hnačkami, a s varixami. Asi necelý mesiac sa mi začali robiť vyrážky na krku /niektoré sú bolestivé /.

Diagnostikovaním na diaľku som zistil, že akútny stav je v hrubých črevách. Treba zahájiť vhodné terapie, upraviť stravu, dať si spraviť pečeňové testy a skontrolovať žlčovod. Príčinou vašich problémov je pasivita drobných neurónových oblastí – ganglií pri orgánoch tela. Liečba nervovej sústavy je žiaduca. Pokiaľ máte záujem o vypracovanie návrhu liečby a využitia možných terapií, kontaktujte ma.

Diagnostika kyvadlom: neobkreslilo ganglie v celom tele. Na stupnici chorobnosti stupeň 11, teda choré oblasti. Kyvadlo ďalej neobkreslilo slezinu, hrubé črevo, nervovú sústavu v celom tele, stupeň 5, teda disharmonický stav. Neobkreslilo ani cievny systém, stupeň 6, teda disharmónia a možný začínajúci chorobný stav. Kyvadlo neobkreslilo svaly, stupeň 8.

Diagnostika silva objekty: v svalovej hmote je veľa nefunkčných a mŕtvych buniek. Slabé regeneračné pochody kmeňových buniek. Blížiaci sa chorobný stav, možno už aj diagnostikovateľný lekárom.

Diagnostika silva aktivita: upratovanie a čistenie organizmu beží normálne. Údržba a oprava nefunguje. Rekonštrukcia a regenerácia je minimálna.

Diagnostika energií: celkovo produkuje telo dostatok životnej energie. Čierna diera a nedostatok je v slezine a hrubých črevách. Pečeň má prílišnú tvorbu životných energií. Magmatické energie nenatekajú do tela. Aurická energia sa dobre drží okolo tela. Magnetizované energie sú v tele dostatočné. Sexuálne energie z podbrušia tečú do nôh a nie do celého tela.

Diagnostika biochemická: mozog a biela hmota mozgová má produkovať 40 litrov látok, produkuje však iba 20 litrov. Slabé prijímanie kyslíka do cela a jeho celkový deficit v organizme. Liečba pľúc a upraviť dýchacie pomery. Celá hormonálna sústava vykazuje nedostatočnú tvorbu hormónov a to dlhodobo. Treba preliečiť a zvýšiť produkciu. Žalúdočné šťavy sú nedostatočné a ich tvorba je znížená. Pečeň naopak, produkuje až príliš veľa chemických látok, hromadenie žlče v pečeni a určité riziko. Žlč sa spúšťa do organizmu nekontrolovateľne. Obličky sú preťažené a príliš čistia krv. Treba spomaliť ich činnosť. Hrubé črevá – to je doslova bakteriálna pohroma, plesne a biologická hrozba, zápalové procesy. Silná pasivita hrubého čreva. Treba upraviť mikroflóru čriev. Tenké črevá – skoro žiadna bakteriálna mikroflóra. Návaly žlče ich ničia. Treba pravidelne užívať Actimel a obnovovať mikroflóru žalúdka aj tenkých čriev. Slezina je prázdna a nevytvára rezervné látky, sú tu nevhodné baktérie. Lymfatické uzliny sú v poriadku. Tukový orgán – tuk – netvorí liečivé látky, ale tvorí látky škodiace organizmu. Hromadí ich a potom útočí hlavne na svaly a slezinu. Kostná dreň má oslabenú činnosť. Nedostatočná tvorba bielych krviniek.

Diagnostika astrálna: objavuje sa postava starca s palicou, naznačuje na spomalenú regeneráciu v organizme. V oblasti hrubých čriev je čierna postava. Poukazuje na ukladanie toxicity.

Diagnostika totemová: totemové zviera vytrháva črevá a nesie ich lekárom na operáciu. Riziková oblasť.

Diagnostika prvkov a vitamínov: celkový nedostatok prvkov a živín. Dôvodom je zlé trávenie. Treba užívať zvýšené dávky vitamínov a minerálov rozpustené v minerálnej vode.

Diagnostika najhoršieho miesta: boli označené črevá. potrebujú viacnásobný výplach. Liečbu klystírom s bylinkami (žen šeň, imelo ap.), celkovú obnovu mikroflóry, výplachy riedeným močom + destilovaná voda.

Diagnostika spirit: ako prvé treba liečiť hrubé črevá, potom pečeň prechodom na výlučne rybaciu stravu. Liečba pľúc – dychové cvičenia a kyslíková terapia.

Diagnostika autopilota: neurónové oblasti veľkého mozgu , mozočku, miechy, brušného mozgu – v poriadku. Stredný mozog, ganglie pri orgánoch: pasivita. Odporúčam akupunktúru končekov prstov. Ganglie celkovo zle fungujú a spomaľujú regeneráciu v tele.

Diagnostika imunitná bunková: v poriadku.

Diagnostika imunitná bakteriálna: je dlhodobo nedostatočná z dôvodu slabej tvorby bielych krviniek.

Diagnostika stavu buniek: spomalené regeneračné pochody kmeňových buniek. Slabá regenerácia tela.

Diagnostika migrenózny volt: v každom tele je uložený migrenózny volt, vy ho máte v hrubých črevách. Má vplyv na poškodenie tejto oblasti.

Upozornenie: toto je iba veštecký odhad možných zdravotných rizík. Zistené skutočnosti nemusia byť medicínsky zistené, pretože stavy nie sú akútne a chronické. Stavy disharmónie a začínajúcich chorôb sú málokedy lekársky diagnostikovateľné. Pokiaľ lekár nič nezistí, to neznamená, že disharmónia alebo začínajúca choroba v danej oblasti nie je. Pokiaľ beriete terapie alebo lieky od lekárov, zmenu ich užívania musí odsúhlasiť ošetrujúci lekár.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem Vám  z celého srdca za Vašu doterajšiu ochotu mi pomôcť s Vašimi výnimočnými schopnosťami a za čas, ktorý ste mi venovali pri diagnostike.
Týmto Vás chcem zároveň  poprosiť o Váš návrh liečby pre mňa.

POSTUP LIEČBY

Liečba a postupnosť: ako prvé sa budú liečiť hrubé črevá, potom pečeň, obličky a svaly.

Liečba hrubých čriev: tlaky rukami do oblasti hrubých čriev. Ľahnúť si alebo sadnúť a zatlačiť rukami do oblasti celého brucha. Oblasť okolo pupku a až do strán. Zatlačiť, chvíľu vydržať, uvoľniť a znovu zatlačiť. Môžete požiadať maséra o hĺbkovú masáž brucha. Praktizovať pred stolicou alebo 5 krát v priebehu dvoch týždňov.
Užiť pohár destilovanej vody alebo prevarenej vody a pár kvapiek moču. Aplikovať pred jedlom 10 krát v priebehu mesiaca.
Užívať tabletky Endiaron dve balenia v priebehu 3 mesiacov.
Užívať vínne kvasnice + vitamín B12 v tabletkách. Sušené kvasnice s 3-4 tabletkami B12 a zapiť vodou. 10 krát v priebehu pol roka, teda 2 krát do mesiaca.

Liečba pečene: liečbu zahájiť po mesiaci až dvoch, keď sa rozbehla liečba hrubých čriev. Treba si zaviesť pečeňovú diétu: Zo stravy vylúčiť všetky salámy, údené a bravčové mäso a z nich varené polievky, ocot, mušt, víno, citróny, pomaranče, grapefruity, jahody a ich šťavy, čierne ríbezle, surové jabĺčka, zrnkovú kávu, čokoládu, kakao a včelí med, pretože tvoria kyseliny, ktoré chorá pečeň neznáša. Treba sa vyhýbať rybím konzervám, údeným rybám, strukovinám a alkoholu. Dovolené sú mliečne výrobky a jedlá z nich, šaláty prichutené kyslou smotanou, ľahké mäso – hydinové, teľacie, varená hovädzina, čerstvé alebo mrazené ryby, ľahko stráviteľná zelenina, jablkový kompót.

Zabezpečiť správnu regeneráciu pečene a jej vyzdravenie. Užívať po dúškoch pivo, ktoré je tesne pred hranicou záruky, prípadne je slabo zakalené. Užívať jednu fľašku za týždeň aspoň pol roka vždy pred jedlom a hlavne obedom.

Liečba obličiek: zahájiť 4 mesiace po rozbehnutí liečby čriev a pečene. Zahájiť liečbu obličiek chodením k masérovi, najlepšia poklepová masáž spojená s celkovou masážou 1 krát za dva mesiace, spolu aspoň 5 krát. Zahájiť magmatickú liečbu silami magmatického jadra zeme. Pod posteľ alebo pod matrac položiť kompas a kovovú platničku 20×20 cm, môže byť aj pozinkovaný plech. Okolo dať kúsky konárikov a niektoré zviazať v strede do kríža. Teda vytvoriť písmeno X. Nechať pod posteľou celý rok.

Liečba svalov: zahájiť s liečbou hrubých čriev. Zájsť k masérovi a nechať si natrieť kožu regeneračnými krémami na svaly a poriadne premasírovať. Praktizovať dvakrát po dva mesiace, teda raz za mesiac. Horúce kúpele alebo kúpeľná liečba- 5 procedúr. Môžete si zájsť k horúcim prameňom alebo doma vo vani si napustíte horúcu vodu. Najskôr si napustíte normálne teplú a postupne pripúšťate horúcu do znesiteľnosti. Pridať kúpeľovú soľ, aj obyčajnú soľ. Ležať, koľko vydržíte. Nerobte to, keď ste doma sama, treba, aby bol niekto doma. Celkovo možno využiť aj kúpeľnú liečbu na rehabilitáciu svalov, škótske sprchy, zábaly, bublinkový kúpeľ. Zájsť do prírody, nájsť vrbinu a narezať asi 20 prútov o hrúbke prsta 70 cm dlhé. Nožom oškrabať dobiela. Potom vybrať 10 rovných prútov a silne zviazať lepiacou páskou na koberce. Hornú časť zaviazať slabšie. Paličky musia pri udieraní hrkotať. Potom si raz do týždňa paličkami obuchovať celé telo. Dávajte pozor, aby ste si nenarobili modriny. Obuchovať sa každý druhý mesiac aspoň 1 rok. Postupne zvyšovať silu úderu tak, aby to prenikalo do vnútra kostí, kde je kostná dreň.

Liečba pľúc: začať mesiac po liečbe hrubých čriev. Zvariť minerálku, najlepšie Salvador a potom pod plachtou inhalovať 20 minút. Každý deň počas 3 mesiacov. Kúpiť aróma lampu a rôzne aromatické olejčeky. Nechať pôsobiť arómu pred spaním v miestnosti. Prípadne počas hodinového ležania počas dňa. Dýchať prípadne mentolové maste, ktoré si natriete pod nos alebo na ruky cez deň.

Liečba hormonálnych žliaz: asi pol roka po zahájení terapií začať užívať prírodnú hormonálnu liečbu Wild Yam, možno objednať na internete. Dávku dať do pohára vlažnej vody a nechať v noci stáť. Pár kvapiek octu, trochu horčice. Neužívať vnútorne, ale umyť tým ruky a nohy. 1-2 balenia.

Liečba nervovej sústavy: zájsť za akupunkturistom a dať si napichať ihly podľa jeho zváženia. Náhrada je dezinfikovanou okrúhlou ihlou napichnúť dezinfikované končeky prstov do bolesti a podržať. Každý prst 3 krát. Opakovať každý týždeň. Spolu 20 týždňov.

 

Pridaj komentár