Zasvätenie sa venovalo problematike uplatnenia kultových objektov v praxi ezoterika dnešnej doby. Kultový objekt môže byť strom, skala, konštrukcia, jaskyňa, stavba, odev osoby, kosti človeka, pozícia tela človeka, rieka a podobne. Pomocou kultového objektu možno vyvolať určitý psychicky stav a potom ho aj udržať. K tomuto zasväteniu sú k dispozícii fotografie. Vyhľadaj v Galérii zasvätení.

Zasvätením sme sa snažili previesť na zasväcované osoby schopnosti a skúsenosti tých ezoterikov, ktorí pracovali pri svojom duchovnom raste pomocou nejakého kultového objektu. V podstate ide o to, že keď si nahodíte napríklad šamanské vedomie a potlačíte schopnosti čítať, písať a logicky premýšľať, tak tento stav vo svojom tele udržíte tým, že si napríklad pred seba dáte pohár s paličkami a kamienkami a vždy v krátkych intervaloch sa môžete na túto jednoduchú kultovú stavbu pozrieť a znovu sa uviesť do vhodného meditačného stavu. Zároveň si kultový objekt nahadzujete priamo na kosti svojho tela a dotvoríte ešte predstavou v hlave, ale aj celkovou pozíciou tela. Tak isto je možné používať ďalšie kultové stavby a to sú prsty a dlane. Napríklad ľavú ruku máte ako kultovú stavbu pre komunikáciu s anjelskými sférami v sebe a pravú ruku na dolaďovanie celkového stavu. Môžete si vybudovať aj ďalší menší kultový objekt, aby blokoval niektorý váš psychický stav. Napríklad ezoterik je príliš nepokojný a zablokuje nepokoj pomocou tohto kultového objektu. Ezoterik napríklad až príliš spolupracuje s anjelskými sférami a tie sa mu motajú do aktivít. Znovu blokuje ich prístup drobným kultovým objektom.

K zasväteniu sme v prvom rade vyhľadali spomienky tých ezoterikov, ktorí pracovali samostatne pre seba s kultovými objektmi a menej pracovali pre iné osoby. Teda kultový objekt používali na vlastný duchovný rast. Zámerne sme používali veľmi jednoduchý kultový objekt a to pohár, paličky, špajdle, kamienky, špagát. Ide o to, aby zhotovenie kultového objektu netrvalo príliš dlho a bolo ho možné pozmeňovať a vhodne dolaďovať. A za týmto účelom kultový objekt pohár a paličky plne vyhovujú.

K zasväteniu sme vybrali 12 ezoterikov, ktorí pracovali s kultovými objektmi veľmi aktívne. Zasväcoval Saša Pueblo, ktorý sa počas zasvätenia stal médiom, ktoré si do seba naťahalo spomienky zo sveta mŕtvych a zasvätenej osobe urobil odtlačok schopností a skúseností jednotlivých ezoterikov v oblasti práce s kultovými objektmi. Zasväcované osoby využívali počas zasvätenia aj rady anjelskej sféry.

Na záver uvádzame koordináty na pozostatky jednotlivých zasväcovateľov, ktorí pracovali s kultovými objektmi.

01. Z oblasti Ázia. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (7,H). Staval si kultový objekt a chodil cez neho do snov.

02. Z oblasti Sumatra. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (13,I). Staval si kultové objekty a prenikal do pudov v brušnom mozgu. Kultovou stavbou sa dolaďoval na tieto prieniky.

03. Z oblasti India. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (11,G). Zo seba robil kultovú stavbu, vešal si na seba rôzne objekty a prenikal do mikrosveta.

04. Z oblasti Ťan šan. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (10,E). Kultové objekty si vyrábal zo stromu a skál. Prenikal cez tieto kultové objekty do svojej psychiky.

05. Z oblasti Čína. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (13,F). Kultový objekt bola nádoba, voda a kvetiny. Prenikal do znakov v sebe.

06. Z oblasti Sibír. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (10,D). Kultový objekt jaskyňa opálená čiernymi fľakmi a kultové sošky.

07. Z oblasti Z. Antarktída. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (14,P). Staval kultové objekty z ľadu a snehu a potom sa pomocou zvuku presúval psychicky do veľkých vzdialeností v kozme cez 40 miliárd svetelných rokov. Mal kozmické vedomie.

08. Z oblasti J. Amerika. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (14,L). Kultový objekt skala, lebky a sošky. Nalaďoval sa na anjelské sféry anjelov vo svete mŕtvych.

09. Z oblasti J. Amerika. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (13,J). Pracoval cez drevené kultové objekty voči kozmickým inteligenciám vo svete mŕtvych. Kultový objekt mu slúžil na naladenie a kontakt.

10. Z oblasti S. Amerika. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (10,G). Pracoval cez jaskynné priestory a do seba odtlačky alebo kópiu spomienok mŕtvych osôb.

11. Z oblasti S. Amerika. Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (9,F). Vytváral si kultové objekty z kamienkov a prenikal do mikrosveta.

12. Z oblasti Kanada . Zemepisná šírka a zemepisná dĺžka (12,B). Robil si pre seba kultové objekty z kostí a cez ne prenikal magicky hlboko do seba.

Pridaj komentár