Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Hrozí vám depresia idúca až do melanchólie a zničenia mužského libida.

Psychický stav
Aurický obal je vzdialený od fyzického tela menej ako pri minulej diagnostike. Podvedomé obaly sú ešte ďaleko. V zásade ste v krátkom čase absolvovali veľa zásadných zmien, priateľka, práca, zmena spolubývajúceho, geriatrická liečba. Prešli ste do stavu depresie s emóciou agresivity. Posilňovala sa túžba všetko zničiť a zdevastovať. Postupne akceptujte depresiu a zároveň ju začnite odmietať a usilujte sa vrátiť do normálneho stavu. Ďalej treba snahu o prehlbovanie všetkých emócií ako je strach, radosť, hnev a smútok. Tak isto aj na sexuálnej rovine.

Povaha
Pretože meditujete, ste usadený psychicky vo veľkom mozgu, mozočku, strednom mozgu, v mieche, v brušnom mozgu, gangliách a aj v jadrách buniek. Tomu sa hovorí rozšírené vedomie. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá to odmieta a nechce o tom ani počuť. Nechcete nič. Nebezpečné tendencie.

Sexus
Sexus povahy je usadený vo všetkých neurónových oblastiach. Celkovo to chcete, ale najradšej po svojom a tak, ako si to vyfantazírujete. A to je nebezpečné. Rešpektujte realitu a nie svoje snové túžby. Príliš chcete, aby svet išiel podľa vášho želania. Sexus centrum je usadené vo veľkom mozgu, podbruší, v anále, ústnej dutine aj v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok násilného donucovania a ničenia tohto mechanizmu. Zmeňte prístup. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: aby všetko ľahlo popolom. Povrchová vzrušivosť: dorezať sa a podpáliť. Pohlavná vzrušivosť: odrezať ženám pohlavné orgány a prerábať ich na mužov. Citová vzrušivosť: stráviť víkend na bitúnku. Celkovo nebezpečné sexuálne podvedomie. Na silu meníte svoju sexuálnu orientáciu.

Stav obalov podvedomia
Máte okolo seba celý štáb bielych anjelských sfér a chcete im dokazovať, že ich zničíte aj so sebou. Dávate si štuple do uší a odmietate ich počúvať. Toľko pozitívneho a úspešného vás zničí. Radšej spáchate samovraždu ako budete mať šťastný osud. V 12. roku ste dostali podvedomé obaly. Obal túžby je pracovať na bitúnku. Mozoček poslanie je zničiť sa a zmeniť si pohlavie. Rodostrom obal obsahuje záznam o žene, ktorá sa chcela stať mužom. Zviera obal obsahuje zápisy o zabíjaní vlastných mláďat. Eros obal obsahuje zápis o likvidácii vagín na celom svete. Šaman obal obsahuje strach, že vás vagína zničí a zadusí. Zážitky z pôrodu. 7 obalov obsahuje všetko o šialencoch, ktorí pozmenili svoju sexuálnu identitu.

Mikrosvet
Ovládate techniku kmitajúcich membrán v tele a ste schopný psychicky prenikať do mikrosveta. Charakterizuje to obrázok neochoty psychicky sem prenikať.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Rozhodli ste sa, že je čas zničiť sa a zmeniť si pohlavie. Nebezpečné tendencie.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch ste vytvorili popravisko pre ženy a chcete sa stať každou ženou na svete. Stupňujete svoje agresívne tendencie. Potom to prenášate na veci a ľudí okolo seba.

Hviezdy, šťastný osud
Meditácia, lieky, programovanie, tvrdá vojenská disciplína a mužské faktory existencie. Posilňovňa, testosterón, prípravky pre kulturistov a posilnenie mužského libida.

Pridaj komentár