Za posledný polrok som prežila najťažšie obdobie vo svojom živote. Chcela som sa venovať veciam náboženským a kozmickým, ale nejako sa mi to nedarilo. Robila som všetko, čo som vedela a ako som to vedela, ale psychiku som mala tvrdo prehodenú na zničenie náboženských vecí a o vesmíre som nechcela ani počuť. Nakoniec som prehodnotila situáciu a začala som úplne odznova. S láskou a jemnosťou k náboženským symbolom a vesmíru. Potom sa to zlomilo a začala som prezívať blaženostné stavy, ktoré mám až doteraz.

Požiadali ste ma po čase, aby som sa veštecky pozrel, ako si stojíte, čo sa týka vašej psychiky. Tvrdíte, že ste prijali podvedomie a svoju duchovnú cestu. No spravili ste pravý opak ako ste chceli. Zúfalo pociťujete túžbu po bežnom živote. Zbytočne riskujete ďalšie problémy.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je veľmi vzdialený od tela a podvedomé obaly sú ešte ďalej. Už teraz by bola treba trvalá hospitalizácia, lieky a vhodné psychoterapie. Psychicky ste nestabilná a vysoko riziková. Mali by ste sa dať hospitalizovať a dlhodobo liečiť.

Povaha
Psychicky nie ste usadená v tele, ale v aurickom obale okolo seba, čo vytvára veľmi nestabilnú psychiku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá žije vo fantáziách vlastnej aury, čo je psychicky nebezpečné.

Sexus
Sexus povahy je usadený v aure okolo tela, čo je nebezpečné, pokiaľ to trvá dlho. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si vytvára fantázie, že má dieťa, rodinu a všetko je v poriadku. Nebezpečné tendencie. Sexus centrum je mimo telo a to je nebezpečné. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si chce dokázať, že zvládne sama svoj psychický stav a nikomu a ničomu sa nepodriadi. Nebezpečné tendencie. Nie ste schopná poslúchať terapeutické rady a robiť, čo sa vám prikáže. Spravíte si to po svojom a to je nebezpečné. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: poškodzovať sa. Povrchová vzrušivosť: ubližovať si. Pohlavná vzrušivosť: nebezpečné sklony deštrukcie. Citová vzrušivosť: odmietať dobre mienené rady. Ste aj tu riziková a tvrdohlavo odmietate radiť sa pokynmi inej osoby. Považujete nás všetkých za hlupákov.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali biele anjelské sféry. No nechcete ich poslúchať. Hovoríte im, neotravujte, ja si spravím po svojom. Keby ste ich počúvali a plnili, čo povedia, tak by ste mali šťastný osud. No bohužiaľ sa neviete podriadiť. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Obal túžby obsahuje nechuť na duchovno a byť normálna žena. Nič ste nezmenili. Obal mozoček obsahuje likvidáciu duchovna a chuť žiť ako normálna osoba. Nič sa nezmenilo. Obal eros obsahuje zápis o nahradení duchovna jedením. Šaman obal obsahuje záznam o ničení duchovných osôb. 7 obalov obsahuje všetko o nezmysloch. Bohužiaľ, prehlbujete túžbu byť štandardná.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Tvrdo a dôsledne likvidujete všetko duchovné v sebe a nemusí to skončiť zrovna šťastne. Mali by ste sa venovať duchovnosti v sebe, naučiť sa to poslúchať a nie ničiť. To je vaša tvrdohlavosť.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Ani tu nedovolíte podvedomiu, aby sa rozšírilo a mohlo fungovať. Nebezpečná konfrontácia so silami podvedomia, ktorá skončí na psychiatrii. Je mi moc ľúto, ale pokračujete vo svojich túžbach po normálnom živote.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď pochopíte, čo to je duchovný svet. Prestanete túžiť po bežnom ľudskom spôsobe života a realizujete sa duchovne. Úspešne idete opačne a stupňujete riziko svojho zdravotného stavu.

REAKCIA NA PROFIL
Chcem Vas velmi pekne poprosit, aby ste sa spytali mojich bielych anjelskych sfer, co mam robit. Dakujem.

Postup pri liečbe psychiky

1. V prvom rade sa vrátiť k užívaniu liekov od psychiatra. Treba ich užívať dlhodobo a postupne znižovať aj niekoľko rokov. Oznámte, že ste lieky začali znovu užívať.
2. Zoberte si Bibliu a každú stránku vytrhnúť a roztrhať na čo najmenšie kúsky, každý deň jednu stránku. Zobrať kúsky a náhodne ich polepiť. Potom čítať a prepísať do nového textu. Prepísaný text mi pošlite. Robiť dlhodobo.
3. Ísť každý deň do obchodu vnímať údaje o výrobkoch, cenu, použitie. Každý deň napísať svoje zistenie z obchodov.
4. Každý deň chodiť do fitnes centra, venovať sa športu, behaniu, plávaniu.
5. Zohnať si jogínsku knižku a pravidelne cvičiť rôzne pozície. Naučiť sa nehybne sedieť a koncentrovať sa na časti svojho tela.
6. Zobrať si anatomickú knižku orgánov ľudského tela a začať študovať anatómiu. Písať mi každý deň, čo robíte.
7. Každý deň napísať správu, ako sa činíte a robíte na sebe.

Pridaj komentár