Chcela by som vás poprosiť o kontrolu liečby v geriatrickom programe. Postupujem presne podľa vašich doporučení.

Požiadali ste ma, aby som znovu veštecky zhodnotil váš geriatrický program ozdravenia ( A 899). Vediete si úspešne, ale je ešte čo naprávať a budovať. Prekročili ste 100 000 jednotiek v tuku.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsahu U vitamínu je dostatočný. Najslabšie miesto je zrakový mozog. Treba sem sústrediť liečbu.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný a čiastočne treba prísun znížiť. Najslabšie miesto je ľavá ruka a srdce. Slabo fungujúce nervové zakončenia. Sem treba sústrediť liečbu cez pud sebazáchovy.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Najslabšie miesto je v spodnej časti chrbtice. Sem nasmerovať liečbu.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho detailne obkreslilo. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Najhoršie miesto sú bunky po obvode pankreasu. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju detailne obkreslilo. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Najhoršie miesto je pravé rameno, kde je uložená ešte toxicita, ktorú produkuje slezina. Sem nasmerovať geriatriu.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo ho ťažko obkreslilo. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhoveké bunky. Najhorších miest je viac a obsahujú toxicitu. Negatívny vplyv sleziny.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo detailne obkreslilo. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa aj trváce bunky. Najhorších miest je viac a toxicita zo sleziny.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo všetko obkreslilo. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné a tvoria sa aj dlhoveké. Najslabšia je štítna žľaza a nadobličky, vaječníky. Všade sa ukladá vápnik. Sem treba nasmerovať liečbu. Obličky nedostatočne likvidujú vápnik z tela a potom ho ukladajú kde kade. Niečo ako roztrúsená skleróza. V obličkách sú zmeny a neschopnosť regulovať vápnik. Zvýšená pozornosť. Zlikvidovať tieto nežiaduce genetické zmeny.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Žiaduce genetické modifikácie všade a tvorba túlavých blanovitých buniek. Reparujú nervovú sústavu.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Všade stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa viac trváce ako bežne. Kyvadlo neobkreslilo slezinu. Stav chorobnosti 100, čo je bežiaca chorobnosť. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Celkovo nedobrý stav. Organizmus začal reparovať slezinu. Zobudil tu mikroorganizmy, ktoré spali. Sú to rôzne druhy. Zúrivo sa bránia. Sem treba skoncentrovať geriatrickú liečbu. Okamžite treba začať omývať telo acylpyrínom. Obklady a acylpyrín a vápnik spolu ako voda. Magnetické pásy dookola ukladať. Kyvadlo neobkreslilo konečník. Stupeň chorobnosti je klesajúci, teraz 24. Príčinou je nedostatok schopnosti buniek tvoriť nové bunky. Psychická zovretosť a napätie. Terapia: erotické pohodlie a túžba, lipový čaj. Prísun modifikovaných blanitých buniek. Vyhlásiť konečník za pohodové miesto. Maternica sa modifikuje do ochabnutia. Zmeniť. Na seba natrieť džús a do toho čerstvé kvety z okolia.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: v tuku ste začali tvoriť 100 000 jednotiek prospešných látok a geneticky modifikovaných buniek.

Modifikácia tuku „palce“: sa tvoria intenzívnejšie. Podporia ich magnetické pásy.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: tvoria sa intenzívne. Dobudovať pre nervový systém. Maslo, med a škorica.

Modifikácia tuku „hviezdičky“: tvoria sa. Vytvoriť pre srdcový sval. Telo umývať vývarom z kostí, tuku a koží, ktorý sa varil aj 4 hodiny. Musí to byť ako huspenina.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: tvoria sa. Treba dobudovať pre choroby pečene, srdca a sleziny. Prikladať na telo kvargle a kože, šúchať telo.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: je ich dostatok. Netreba robiť nič.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: vytvoriť ďalšie pre srdce a chrupavky. Na telo úhor, morské príšerky a jadrové mydlo.

Modifikácia tuku „slimák“: ešte sa netvorí. Med, nivea krém.

Modifikácia tuku „magnetické E“: tvoria sa na rukách a nohách. Šúchať telo hliníkovou fóliou a magnetickými páskami. Všade obrázky magnetov.

Modifikácie „sexus“: ešte sa netvoria. Jadrové mydlo a rôzne druhy kvetov z prírody aj kvetinárstva.

Geriatrická diagnostika hnedý tuk: silné vyčistenie a mriežka, okamžitý liečivý efekt do sleziny a kontrola všetkých mikroorganizmov. Výborný stav. Dobre ste popracovali.

Geriatrická terapia snová: pustili ste pud sebazáchovy do snov, ale ešte mu zavadziate. Spávať s rôznymi arómami z aromalampy.

Geriatrická terapia pud sebazáchovy: snažíte sa mu robiť v tele miesto. No nie v hormonálnych žľazách. Terapia od pudu sebazáchovy: na štítnu žľazu leukoplast a do toho kúsok zlatej retiazky alebo minerál. Máte zbytočný strach, že nebudete vedieť liečiť hormonálne žľazy.

Pridaj komentár