Po pôrode druhého syna som mala pre zlý pôrod klinickú smrť. Vtedy som sa začala venovať ezoterike: astrológii, reiki, anjelom, tarotu. Vnímam ľudí a cítim ich myšlienky, pocity, čo ma niekedy dosť zaťažuje. Mám problém so spánkom. Spánok je prepojený s mojím ex priateľom, o ktorom sa mi skoro každý deň sníva.

Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými metódami pozrel do vášho podvedomia. Vždy poteší, keď môžem nahliadnuť do tak duchovne vyspelej osoby. No menej ma potešilo, ako vás vychovali a postarali sa, aby ste ďalej duchovne nerástli. Je čas sa zamyslieť a zmeniť postoj.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. No našiel som poškodenie v oblasti hormonálnej aktivity, máte naraz otvorenú dennú a nočnú hormonálnu činnosť. Bežným ľuďom sa po prebudení zatvorí nočná chémia a otvorí denná. U vás tak nie je. Aj keď úplne zaspíte, tak ide 1/3 dennej chémie. Prešli ste z ľudského spánku na zvierací. Treba sa naučiť vhodnú psychohygienu, ako žiť s touto chémiou. Dá sa to zvládnuť a sú z toho pre život aj rôzne výhody.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela, aj podvedomé obaly sú v tele. Teda štandardný psychický stav.

Povaha
Píšete, že ste prežili klinickú smrť. Síce ste boli vo zvláštnom stave, ale psychicky ste sa nepresunuli na šedú kôru veľkého mozgu, iba ste si porušili biochémiu hypofýzy. Ste naďalej usadená v neurónových gangliách kože. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá viac žije do svojho vnútorného sveta a menej do vonkajšieho.

Sexus
Sexus povahy je usadený v koži. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá prežíva sexualitu vo vnútri v sebe a vonkajšiu sexualitu odmieta. Sexus centrum je v hlave. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá neodkáže svoje ambície realizovať vo vonkajšom svete a do vnútorného sveta to odmieta. Najprv musíte zvládnuť svoj vnútorný svet a cez tento svet treba ísť do vonkajšieho sveta. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na duchovné veci. Povrchová vzrušivosť: tantra a vnútorná sexualita predstáv. Pohlavná vzrušivosť: dosiahnuť kozmické vedomie a reinkarnačné ambície. Celkovo nevhodné podvedomie pre harmonické vzťahy s partnerom.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali kozmické inteligencie zo sveta mŕtvych. To sú spomienky vyhynutých civilizácií, ktoré žili v kozme. No nemáte s nimi kontakt. Bráni mu množstvo čiernych anjelských sfér, ktoré sa starajú hlavne o vaše neúspechy. Treba terapeuticky zvládnuť a prejsť do bielych sfér. Anjelské sféry sú spomienky detí vo svete mŕtvych. V živote robíte veľa chybných krokov. V 12. rokoch ste dostali ďalšie obaly. Obal túžby obsahuje ezoterické ambície. Obal mozoček obsahuje rímsku ženu, ktorá bola mimoriadne vzdelaná a túžila po duchovnosti a rozvoji svojej osobnosti. To je aj vaše poslanie v tomto živote. Rodostrom obal obsahuje zápisy predkov, ktorí sa venovali šamanskej duchovnosti veľmi intenzívne a vážne. Dieťa obal obsahuje náboženské sféry osoby vyvolenej k duchovnosti. Zviera obal obsahuje zápisy o mytologických symboloch a duchovnosti. Eros obal obsahuje sexuálne zážitky s kozmickými inteligenciami. Šaman obal obsahuje zápisy o magickej a sexuálnej duchovnosti. 7 obalov spolu obsahuje všetko o duchovnej literatúre. Celkovo ste vnútorne pripravená na duchovný rast. Pokiaľ tak intenzívne nežijete, v bežnom živote samé nepríjemnosti.

Aura
Okolo tela máte v aure kotúče, ktoré čakajú na naplnenie ako u stigmatických charizmatikov. Nenaplnené duchovné ambície.

Embryonálny vývoj
Poznamenaný silným duchovným nábojom a ukladaním duchovných schopností.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. V živote ste boli nasmerovaná nesprávne a podvedomie vám za žiadnych okolností nedovolí vonkajší svet a spraví čokoľvek, aby ste sa venovali duchovnosti, až potom ako odmena úspech vo vonkajšom svete.

Klinická smrť
Dôsledne ste sa izolovali od sveta mŕtvych. V detstve nesprávna výchova.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. V detstve ste boli zlou výchovou nútená zabudnúť na duchovný rozmer svojej osoby a to je vám v súčasnosti osudové.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch strach pred rodičmi a snaha im vyhovieť. To sú bežné osudy duchovne vyspelých.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú biele kvietky. Morálka a etika vám majú čo povedať a tadiaľ vás ľudia strhávajú do bežného života, čo podvedomie rozčuľuje a postará sa, aby ste nemohli.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď dáte na prvé miesto v živote duchovnosť a až cez ňu bežný ľudský život. Je na vás, čo s tým spravíte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.