Nepíšem za seba, ale za synovu priateľku, ktorá koncom roka vážne ochorela, aj keď zdravotné problémy mala aj predtým. Asi pred 2 mesiacmi jej môj syn našiel pod kľúčnou kosťou hrčku. Na onkológii, kde bola na vyšetrení, jej našli dve. Obe vybrali a poslali na rozbor. Vraví nám, že to len tak ľahko nevzdá, že bude bojovať zo všetkých síl, aby vyzdravela. Poraďte prosím, čo robiť, ako sa stravovať, čo užívať, ako jej pomôcť, aby to liečenie čo najlepšie zvládla.

Požiadali ste ma o veštecký odhad zdravotného stavu vašej 18 – ročnej známej. V žiadnom prípade to, čo píšem, nemožno brať za lekársky dôkaz. Snažil som sa postrehnúť až na genetickej úrovni, čo sa deje v jej tele. Dobrá správa je, že nemá nič až tak vážne zničené, aby sa nemohla postupne v priebehu 3. rokov vyzdravieť.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby, čo nie je dobré. Obsah U vitamínu je totálne nedostatočný.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo neobkreslilo nervstvo. Stav chorobnosti je 42, čo je začínajúca chorobnosť. Stav buniek ako u 80 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný. Príčinou chorobnosti je, že niektoré nervové bunky neukončili ďalšie delenie a tvoria nevhodné bunky. Tento proces treba zastaviť. Riziko deštrukcie nervového systému možné a vysoké. Pečeň vytvára nevhodnú chémiu, ktorá núti nervové bunky k ďalšiemu deleniu.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo chrupavky a stavce neobkreslilo. Stav chorobnosti je 50, čo je už chorobný stav. Prebieha vápenatenie. Organizmus sem tlačí vápnik priamo z kostí. Silné vyplavovanie vápnika celkovo z kostí.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo pankreas obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby, čo je v poriadku. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný. Pankreas zachraňuje organizmus ako sa dá.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju neobkreslilo. Stav kmeňových buniek ako u 80 ročnej zdravej osoby, čo nie je dobré. Kmeňové bunky sa delia, ale kostná dreň je silne toxikovaná. Toxické látky sa sem valia z tukových buniek, ktoré tvoria do tela asi 10 000 nežiaducich látok. Tento proces treba zastaviť. Tvorba bielych krviniek je poškodená a oslabená. V bielych krvinkách čiastočne nežiaduce genetické zmeny. To isté platí aj o červených krvinkách, ktorých genetika je pozmenená. Dobrá správa je, že kmeňové bunky kostnej drene sú nepoškodené a v poriadku.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je blokované kvôli chemoterapii, čo je správna reakcia.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky orgány tela. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Bunky sú blokované a chránia sa pred účinkom chemoterapie, čo je dobré. Kyvadlo neobkreslilo pečeň. Stupeň chorobnosti je 70, čo je bežiaca chorobnosť. Delenie buniek je blokované, ale bunky sú geneticky pozmenené. Pečeň nepracuje ako celok, ale ako drobné časti. Čo nie je dobrá správa a treba prinútiť bunky pečene, aby sa vrátili do normálneho genetického stavu. Príčinou chorobnosti pečene sú herpetické vírusy a ďalšie mikroorganizmy. Pečeň treba dezinfikovať a počkať na obnovenie genetickej potrebnosti.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo neobkreslilo tuk tela. Stupeň chorobnosti je 100, čo je extrémne riziko. V tuku sú pozmenené geneticky tukové bunky. Produkuje toxické látky, ktoré ničia mikroflóru organizmu a ukladajú sa do kostnej drene.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je dostatočná. Bunková imunita je výborná. Síce biele krvinky sú pasívne, ale bunková imunita je extrémne nasadená a zvláda to. Rizikové oblasti sú vo svaloch a tuku. Imunita voči mikroorganizmom je totálne prepadnutá. Pankreas chráni, čo sa dá, no nie pečeň. Bunková imunita je nedostatočná. Riziková je pečeň. Biele krvinky nemôžu dostatočne pracovať, sú pozmenené. Detská žľaza ich nevie dobre kódovať.

Geriatrická diagnostika toxíny a výživa: výživa tela je dostatočná. Toxíny sú uložené v kostnej dreni.

Psychický stav: aurický obal je okolo tela a podvedomé obaly sú v tele. Psychický stav je stabilný.

Pridaj komentár