Chcel by som Vás poprosiť o diagnostiku môjho fyzického a psychického zdravia a zároveň sa chcem spýtať na pár otázok. Mám záujem študovať ezoteriku, nejako vnútri v sebe cítim potrebu sa tomu venovať a budovať svoju duchovnú cestu, vlastne už ju budujem, chcem so sebou niečo spraviť už tento život, myslíte, že je pre mňa vhodné venovať sa ezoterike?

Vešteckými metódami som nahliadol do vášho podvedomia. Našiel som tu veľké dieťa, ktoré uteká pred svetom dospelých a život zatiaľ považuje za detskú hru.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány a oblasti v poriadku. Mierna disharmónia je v pankrease. Je spôsobená zlými vyživovacími pomermi v celom tele. Povlaky v žalúdku. Mali by ste piť silné horúce ovocné čaje, absolvovať kúpele v Solfatane.

Psychický stav
Aurický obal je štandardne okolo orgánov tela. Aj podvedomé obal sú na mieste. Celkovo štandardná psychika.

Povaha
Ste usadený v strednom mozgu. Nemáte spojku do okolitého nervstva a psychicky operujete z tejto oblasti, ktorá naznačuje na detskú psychiku. Vaša psychika ešte neprešla do psychiky dospelých ľudí. Zastavený psychický vývoj na úrovni 16 ročnej osoby.

Sexus
Sexus povahy je usadený okolo stredného mozgu a charakterizuje to obrázok nedovyvíjanej mužskej psychiky. Cítiť, ako odmietate svet dospelých. Sexus centrum je v podbruší a z pohlavných orgánov je posunutý do hrubého čreva. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má príliš jemné správanie na muža. Zároveň schopnosť mať zaujímavé nápady. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na hračky a autíčka. Povrchová vzrušivosť: na svoje telo. Pohlavná vzrušivosť: nejasná, či muž, alebo žena. Citová vzrušivosť: je samota. Celkovo nedovyvíjané sexuálne podvedomie na vzťah. Problémová oblasť.

Stav obalov podvedomia
Obal túžby obsahuje obrázok dieťaťa, ktoré je s týmto stavom spokojné. Obal mozoček obsahuje záznam o tom, čo máte realizovať v živote a to sú veci náboženské. Pokiaľ sa im budete venovať, tak šťastnejší osud. Rodostrom obal obsahuje spomienky ľudí, ktorí zostali deťmi a nedospeli psychicky. Eros obal obsahuje malého chlapčeka s hračkami. Šaman obal obsahuje obrázky indiánskeho chlapčeka, ktorý zabudol na svet dospelých. 7 obalov spolu obsahuje všetko o kolotočoch a hračkách. V 4. roku ste dostali sivé anjelské sféry. Ste pod ich vplyvom a rád si robíte veci, ktoré vám spravia dobre, ale nevedú k úspešnosti trvale a dlhodobo. V minulosti som vám diagnostikoval, že ste špiritista a máte v sebe informácie mnícha. Tieto ste dôsledne potlačili a nedovolíte im realizovať sa vo vašej psychike.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Celkovo svet dospelých zostal bokom, všetko považujete za detskú hru, ktorú často pokazíte. V živote sa strácate.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Vnímam vás ako rozmaznaného chlapčeka, ktorý si rád robí po svojom a všetko je veľká sranda.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Po dekódovaní snov cítiť, že sa v spánku vraciate do embryonálneho stavu. Doslova utečiete pred svetom dospelých. Negatívne tendencie úniku od sveta dospelých.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú sivé a čiastočne čierne kvety. Morálka je štandardná a občas nevypočítateľná.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď dospejete a prestanete utekať zo sveta dospelých.

Pridaj komentár