Od strednej školy mávam problémy s močovým mechúrom a možno aj s prostatou. Súčasné zdravotníctvo vidí len po určitý horizont a moje problémy vnímam ako veci už nad ich sily. Viem že ste schopný mi pomôcť, že máte na to vedomosti a že ste možno jediný tu na Slovensku, ktorý rozumie samotnej podstate problému. Preto som sa na Vás obrátil, zažil som všelijakých liečiteľov, ale bola to strata času a peňazí. Ste fakt dobrý. Ja by som chcel vedieť, prečo sa mi tie problémy vyskytujú, zasiahnuť samotné jadro, raz a navždy to zlikvidovať.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel, čo sa deje vo vašom podvedomí. Máte bohužiaľ sklony ničiť seba a svoj osud. A to nie je dobré.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy. Stav chorobnosti je 42, čo je začínajúca chorobnosť. Stav hormonálnych žliaz ako u 80 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je nedostatočné. Bunky nemajú potenciu ďalšieho delenia. Dostali ste do vienka malý potenciál delenia nových buniek. Odporúčam užívať prírodné hormóny formou tabletiek Wild Yam. Močové cesty sú otázkou psychiky.

Psychický stav
Aurický obal je mimo tela a poriadne ďaleko a tak isto podvedomé obaly sú mimo telo. Vhodná by bola dlhodobejšia hospitalizácia a užívanie liekov na podporu stability psychiky. Následné psychoterapie.

Povaha
Ste usadený v šedej kôre veľkého mozgu. Prežili ste klinickú smrť a vaša psychika sa destabilizovala. Pred tým ste boli usadený v mieche. Teda stali ste sa špiritistom a otvorili ste si psychiku do sveta mŕtvych spomienok ľudí a zvierat. Stiahli ste do seba spomienky zvierat.

Sexus
Sexus povahy sa z miechy posunul do veľkého mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa nezmierila s klinickou smrťou a chce žiť po starom a tak ako predtým a to bohužiaľ nejde. Po klinickej smrti ste iný človek. Je to bežné. Treba žiť inak ako doteraz. Sexus centrum je v podbruší a charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je citlivejšia a obáva sa sveta mŕtvych spomienok. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na svoje pohlavné orgány. Citová vzrušivosť krásavca. Máte narcistické sklony a ste, ako sa hovorí, zamilovaný do seba. Čo bude robiť problém pri vytváraní plnohodnotného vzťahu so ženou.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali do podvedomia čierne anjelské sféry a to znamená problémový osud s občasným úspechom. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Túžby obal obsahuje záznam človeka, ktorý vždy vlezie do nepríjemností a problémov. Mozoček obal poslania obsahuje starať sa o deti a starých ľudí. Tam vám praje šťastie. Eros obal obsahuje zápis o Narcisovi, čo bol do seba zamilovaný. Šaman obal obsahuje zápis o osobe so sklonom ubližovať si a privolávať na seba trest za spôsob života. Úrazy a neúspech považujete za spôsob očisty vašej duše. 7 obalov spolu obsahuje všetko o nešťastiach ľudí celej zeme.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Žijete v súlade s podvedomím a prijali ste osud neúspešnej osoby, ktorá si to tu musí odtrpieť. Máte pocit, že si to tu zaslúžite.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Cítiť oslabenú silu vôle a túžite to tu ukončiť, čo sú nebezpečné tendencie.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Do snov chodíte zomierať na všetky spôsoby a odtiaľto máte sklony k deštrukcii.

Hviezdy, šťastný osud
Dlhodobá liečba pod dozorom lekárov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.