Ještě sice neutekl celý rok od té doby, co jste mi vypracoval poslední – v pořadí druhý – profil. Profily mi byly vždy vodítkem v práci na sobě. Protože jsem se jí věnovala v loňském roce velmi pilně,(hlavně regresní terapii) ráda bych se opět podívala, zda se mi podařilo něco zlepšit, hlavně ve vztazích k lidem a zda jsem na cestě ke šťastnějšímu osudu.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel, ako duchovne napredujete. Môžem iba skonštatovať, že pokračujete v devastácii. Skúste sa zastaviť a nájsť kľud vo vnútri seba. Ezoterické experimentovanie nemá vždy na konci fanfáry.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy. Hodnota 14 – 21. Začínajúce zdravotné potiaže. Mali by ste si dať preliečiť hormonálnu sústavu. Kyvadlo neobkreslilo žalúdok. Prítomnosť baktérií z rýb, ktoré infikoval hmyz. Pečeň tiež nebola obkreslená. Hodnota 7, čo je iba disharmónia. Vhodná by bola pečeňová diéta, aby sa zregenerovala. Celkovo je v tele zlá bakteriálna imunita. V organizme sú rôzne druhy baktérií. Odporúčam zvýšiť imunitnú reakciu. Najhorším miestom v tele bol označený žalúdok.

Psychický stav
Aurický obal sa vzďaľuje od fyzického tela a už teraz treba terapeutický zásah.

Karma mozoček.
Obrazy sú poškodené a je tu vplyv niekoho, aby ste schému exekútora nemohli realizovať. Negatívne pôsobenie iných osôb. Túžbu inej osoby po archeologických vykopávkach ste zničili.

Rodostrom obal
Je vo vašom tele nerozvinutý. Ale keď doň nahliadnem, je naplnený rodovou karmou osoby, ktorá sa venovala exekúcii a právu. Jednoducho mala rada, keď sa ľudia trápia.

Kostný záznam.
Tento záznam o svojom živote tvoríte a dobre zapisujete do kostí.

Dieťa pupok
Informačný záznam okolo pupku v podobe dieťaťa je vonku, ale ešte je pasívny. Bežná psychika má tento informačný potenciál uzatvorený a iba podľa potreby ho otvára. Naznačuje to na stav nestabilnej psychiky.

Zviera obal
Tento obal je uvoľnený z tela von a občas dostáva tvar a výraznú aktivitu proti vám. Psychická nestabilnosť. Rizikovosť. Ľudia so silnými psychickými poruchami majú tento záznam silne agresívny.

Eros obal
Tak isto nie je uzatvorený do guličky, ale rozvinutý v tele. Všetko prvky psychickej nestability.

Zápis do pamäti
Všetko láskavé, dobré a príjemné sa stráca. Všade obrazy deštrukcie, nenávisti, ničenia. Spôsobuje to, ako žijete a s kým sa stretávate.

Šaman obal
Je uzavretý v oblasti hlavy do guličky. V poriadku.

Vnútorný kozmos neurón
Je uzatvorený. Všetko v poriadku.

7 obalov
Tieto obaly nie sú uzavreté do bodu, ale vyliezajú z tela von. Obsahujú hlavne záznamy o peniazoch a rozdávaní nepríjemností každému, koho stretnete.

Celkovo máte destabilizovanú psychiku. Odporúčam vám, aby ste sa venovali psychoterapiám a nie ezoterickému experimentovaniu.

Povaha
Ste usadená klasicky v strednom mozgu. Energetická spojka sa vytvorila do ústnej dutiny a mozočku. Teda prejavy hysterickej a schizofrenickej povahy. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa prehŕňa v zlate a začína byť mierne čudná. Druhý obrázok naznačuje na tendencie nechať si ubližovať a potom z toho niečo vytĺcť.

Sexus povaha
Je usadená v ústnej dutine spolu s hysterickou povahou. Charakterizuje to obrázok arabskej tanečnice, ktorej ide iba o peniaze a zlato. Ostatné je nepodstatné.

Sexus centrá
Sú v hlave, ústnej dutine a podbruší. Charakterizuje to obrázok osoby zameranej egocentricky na seba a nikoho iného. Centrum podbrušia je zmenené a prispôsobené na kariéru. Centrum v ústnej dutine je obabrať každého a skasírovať.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Aladinova jaskyňa plná čiernoty, kde sa vám zlato mení na deštrukciu. Tendencie k neúspechu. Nedokážete zastaviť straty.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Astrologické schémy vás odmietajú viesť k bohatstvu, ale idú k šialenstvu.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Tenké písmená a rozbité schopnosti pragmaticky a racionálne myslieť. Sklony k detskému mysleniu. Psychické problémy.

Astrológia miechy
Sú tu drobné postavičky, ktoré vám rozoberú vaše bohatstvo. Existenčné problémy.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Životná sila je slabá. Obrazy mŕtvych zvierat. Vaša bezhlavá aktivita smerujúca k psychickým problémom.

Astrológia ganglií
Postava, ktorá vám dávala inšpiráciu, sa rozsýpa. Negatívne tendencie.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Niekto sa dostal do vášho podvedomia a usiluje sa vás finančne ošklbať. Zásada: Čím je vám horšie, tým je pre nás lepšie. Odporúčam, aby ste si dali pokoj s ezoterickým experimentovaním. Môžete na to doplatiť.

Špiritizmus
Trpíte špiritistickými syndrómami fantómových končatín. Vo vás sú informačné polia osôb, ktoré sa zaoberali výkladom kariet. Asi 10 informačných polí mŕtvych duší. Všetky boli choré, tuláci a bezdomovci. Asi chodíte k veľmi „morálnej“ veštici, ktorá vám to dokáže zrátať. Motajú sa okolo vás ľudia, ktorí majú záujem vás finančne oholiť.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Máte v sebe deštruktívne sklony zarábať a vyťažiť hlavne z deštrukcie.

Riziká budúcnosti
Mali by ste chodiť k terapeutovi a začať posilňovať svoju psychiku aj liekmi od psychiatra.

Šťastný osud
Iba vtedy, keď sa uzatvoríte do samoty. Naučte sa mať niečo rada, napríklad zvieratá a kvety. Dáte šancu psychoterapii a budete sa venovať zušľachťovaniu svojej duše.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.