Chcela by som Vás znovu poprosiť o zdravotnú diagnostiku a terapie lymfatického systému.

Po čase ste sa dali zdiagnostikovať, ako to vyzerá v oblasti lymfatických uzlín. Hlbšou vešteckou technikou zisťujem, že ide už o chorobný stav a pozvoľna sa zhoršuje. Treba zahájiť priamu liečbu lymfatických uzlín.

Diagnostika veľký mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: v poriadku.

Diagnostika stredný mozog: kyvadlo ho neobkreslilo. Táto oblasť sa nedostatočne obnovuje a má sklony meniť svoje funkcie. Vplyv poškodených ganglií do oblasti mozgu.

Diagnostika krvné riečište, nervové riečište, hormonálne žľazy: kyvadlo ich obkreslilo bez problémov.

Diagnostika orgánov tela: všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň, kĺby, svaly, šľachy, koža, tuk, mozgovomiešny mok: v poriadku.

Diagnostika protibakteriálnej imunity a proti neštandardným bunkám: bakteriálna preniká všade v poriadku. Proti zhubným bunkám preniká slabo do mozgu a nepreniká k lymfatickým uzlinám. V tele je postava madony s dieťaťom. Malé detičky sú v strednom mozgu a v lymfatických uzlinách.

Diagnostika lymfatických uzlín a riečišťa: kyvadlo túto oblasť neobkreslilo. Asi 40% uzlín je poškodených. Mozoček organizuje deštruktívnu aktivitu proti lymfatickým uzlinám. Tak isto baktérie sú tu neštandardné zo skladov obuvi. Od detstva máte v sebe vírusy od mačiek. Mačkám tieto vírusy ničia mozog, človeku lymfatické uzliny. Túto oblasť treba začať aktívne liečiť proti vírusom a baktériám.

POSTUP LIEČBY

Liečba lymfatických uzlín: zohnať si Wobenzym a užívať podľa návodu aj dlhšiu dobu so silnou dávkou multivitamínov. Nie nalačno a nie s ničím iným.

Liečba baktérií v lymfatickom riečišti: nechať si napichať injekcie B12 niekoľkokrát za mesiac. Každý mesiac 1-2 krát. Spolu 5 mesiacov. Dávať si na telo obklady z vŕbovej kôry a acylpyrínu. Oškrabať vŕbovú kôru na stružlinky. Nechať zvariť 10 minút asi za hrsť kôry v pol litri vody. Keď vychladne, vhodiť 2 acylpyríny. Robiť obklady, každý raz iná časť tela. Hlavne prednú časť. Zopakovať 2-3 krát celé telo. Jesť naklíčené obilie, ktoré sa nadrví na kašu za studena. 1 krát do týždňa jeden veľký pohár.

Liečba obnovy neurónov: prikladať na oblasť hlavy väčšie magnety z jednej aj druhej strany. Vždy ráno 1 krát do týždňa na 10 minút. Vždy iná poloha. Čiapka na hlavu a do nej magnety tak, aby sa odpudzovali, nie priťahovali. 4 mesiace praktizovať.
Aromaterapia. Vône realizovať ako terapiu. Rôzne lesné a horské vône byliniek a stromov. Živica aj ihličie. Dať do aromalampy a zaspávať v tom. 1 krát do týždňa. Spolu robiť 4 mesiace.

Liečba imunity do lymfatickej oblasti: to je záležitosť psychická, a teda vrátiť sa do sveta hračiek a bábik. Chodiť po obchodoch s hračkami a tváriť sa, že si chcete nejakú kúpiť. Pozerať si hračky pre deti. Kúpiť si plyšové hračky a mať ich v noci pri sebe. Zaoberať sa detskými hrami. Pozerať sa na deti, ako sa hrajú. Na imunitu proti zhubným bunkám negatívne pôsobí váš stav psychiky starej babky.

Kontrola
Pokiaľ máte záujem, tak kontrola po 2 mesiacoch liečby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.