Za posledné dva roky sa mi radikálne mení všetko, čo dlhodobo stabilne a rovnako fungovalo, lepšie povedané všetko, čo som „budovala“ a plánovala rozvíjať ďalej sa rozsýpa ako domček z karát a nie a nie to prestať. Snažím sa zvládať to z rozvahou, ale už mi dochádzajú sily a neviem ako to bude ďalej. Ale hlavne ma zaujíma prečo, čo mám týmto pochopiť, k čomu ma to má priviesť. Je to moje karmické rozhodnutie a neovplyvním to? Alebo mám šancu to zastaviť, ak niečo zvládnem a pochopím? Alebo ma to tlačí preč z nesprávnej cesty?

Pri nahliadnutí do vášho vnútra všetko naznačuje, že by ste sa mali venovať svojmu duchovnému rastu. Navyše, šťastný osud vo vonkajšom svete je na to viazaný. Ďalej som vo vašej psychike našiel zásahy inej osoby, ktorá vám zastrela vaše veštecké schopnosti. Treba si to uvedomiť a zlikvidovať. Želám vám šťastnú cestu do vnútra vlastnej duše.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela dobre ukotvený a psychika je stabilizovaná.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má rada poriadok, je starostlivá a šťastná, keď sa niečo podarí. Často až príliš slepo dôverujete iným osobám.

Sexualita povahy
Je klasicky európska usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok hanblivej osoby.

Pred narodením
Počas tehotenstva zlá komunikácia s matkou a s okolím. Vnútorná uzavretosť do svojho sveta.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave. Naznačuje na mužské ambície niečo znamenať, niečo vedieť, presadiť sa. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si na svoje plecia veľa nakladá a potom sa nevie pohnúť z miesta. Preceňuje svoje schopnosti. Všetko s mierou a v živote zájdete ďalej.

Astrológia sudičky
Skúmam astrálne oblasť neurónov mozočku. Táto oblasť je vplyvom niekoho zastretá a naplnená určitou deštrukciou. Cítim vplyv určitej karmy a jej hnev a nenávisť voči vám. Mali by tu byť obrazy postáv s knižkami z ezoteriky a duchovna. Na konci šamanka, ktorá má šťastný osud.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Prehnaná starostlivosť o svojho syna. Určité väzby na muža. Syn je tu považovaný za partnera. Prílišné väzby na syna. Všetko s mierou.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Znovu je tu vplyv kartárky, ktorá vás z nejakého dôvodu neznáša. Čierne deštruktívne schémy. Treba ich odstrániť. Malo by tu byť veľa astrologických schém. Tieto sú však zabalené.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snových pochodov. Aj tu cítiť vplyv určitej osoby, ktorá sa usiluje viesť vás negatívnym smerom. Teší sa z vášho nešťastia, lebo jej to prináša peniaze. Typický prístup veštíc, ktoré namiesto toho, aby pomáhali, ubližujú, aby mohli zarábať. Nechce, aby ste si rozvinuli intuíciu a odhad.

Špiritistické vedomie
Máte v sebe zvláštnu psychiku a to je špiritizmus. Vo vás je duša zvieraťa.

Pridaj komentár