Po dlhodobom niekoľkoročnom pátraní a návštevách rôznych lekárov mi diagnostikovali na angiológii poruchu lymfatického systému, zrejme ide o vrodenú záležitosť. Nedá sa to vyliečiť, len udržiavať alebo sa to aj zhorší. Základný problém: Roky mi veľmi opúcha pravý členok, ráno, keď vstanem z postele a idem do prace, už asi po hodine na nohách je opuch veľmi viditeľný a večer je veľmi veľký a občas bolestivý. Myslím si, že vzhľadom na to, že ide o chronické ochorenie, liečba je nákladná a dopredu neúspešná. Preto vás prosím o pomoc.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš zdravotný stav. Rád by som vám napísal, že je všetko v poriadku, ale musím bohužiaľ konštatovať, že máte viacero zdravotných problémov. V prvom rade ide o lymfatický systém, ktorý je z väčšej časti poškodený. Potom sú tu ďalšie problémové miesta – miecha a mozog. Vaše neuróny sú nastavené na ničenie vlastného organizmu. Pokiaľ nechcete, aby sa vaše zdravotné problémy stupňovali, je treba radikálne a zásadne zmeniť spôsob doterajšieho života. Odporúčam vám vydať sa na cestu do vlastného organizmu. Spoznať, čo tam je a začať to meditáciou ovládať. Zmeniť stravovacie návyky a zmeniť aj pohybovú kultúru. Život v posilňovni nevyhnutnosťou.

Diagnostika Silva objekty: geometrické objekty sa objavujú v pľúcach. Ide o trvalo poškodené bunky.

Diagnostika reiki bioenergie: bioenergetické pochody v tele sú poškodené. Organizmus netvorí dostatok bioenergie. Bioenergiu strácate a zosávate z okolia.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo obkreslilo všetky orgány okrem miechy, nervového systému a lymfatického riečišťa.

Diagnostika Silva údržba: v tele je množstvo baktérií a všade prílišná pasivita. Údržba a čistenie v tele prebieha pasívne.

Diagnostika automatickou kresbou: lymfatický systém je chorý a rozsiahla kresba sa objavuje okolo celého tela. Nervová sústava je disharmonická.

Diagnostika rezonančná: poukazuje na pozmenené lymfatické uzliny. Rozsah pozmenenia na drobné stromčekovité útvary je možno 70%.

Diagnostika echolokačná: naznačuje na pasivitu v oblasti nervových spojov.

Diagnostika astrálna: poukazuje na ďalšie problémové oblasti. Ako keby sa mozog rozhodol ničiť ďalšie oblasti organizmu.

Diagnostika totemová: totemový vlk poukazuje na problémové oblasti v mozgu. Naznačuje na príliš pasívne oblasti aj v šedej kôre veľkého mozgu.

Diagnostika hlasivkami: objavuje disharmonické miesta v mieche. Pasívne oblasti.

Diagnostika najhoršieho miesta: označený bol mozog.

Diagnostika špiritistická: neodporúča liečbu u lekárov, ani klasickým spôsobom, ale liečbu u liečiteľov a samoliečbu.

Diagnostika autopilota: poukazuje na neurónové oblasti v šedej kôre veľkého mozgu, mozočku, stredného mozgu, miechy a ganglií. Všade je silná aktivita na ničenie organizmu.

Diagnostika imunitná: v norme.

Diagnostika bakteriálna: únosné normy sú prekročené, v tele veľa baktérií.

Diagnostika toxicity: veštecky zatiaľ v norme.

Diagnostika hormonálna: naznačuje na disharmonický stav. V oblasti vaječníkov aj blokovanie určitých hormónov. Celkovo kolísavá a oslabená hormonálna činnosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.