Pred 2 rokmi mi začali veľmi vypadávať vlasy. Všetky vyšetrenia boli v poriadku. Imunoalergológ mi zistil alergiu na plesne a vŕbovité pele, lenže tieto dve alergie sa javili ako slabé oproti tomu, čo ukazovala krv. Predpokladá sa teda, že je tam ďalšia nezistená alergia. Bývam veľmi často chorá , krv ale neukazuje v tele žiadny zápal. Viem, že existujú aj tzv. “skryté” zápaly, alebo “chodiace” zápaly…. No proste ale nič konkrétne mi nebolo zistené….

Požiadali ste ma, aby som vešteckými metódami preskúmal váš organizmus. Treba skonštatovať, že máte skutočne oslabenú imunitnú reakciu. Bežné ľudské baktérie sa skombinovali s mikroorganizmami a blokujú činnosť. Dostali ste sa do styku s osobou, ktorá pracovala v nejakom laboratóriu pri testovaní biologických látok. Cez túto osobu sa to prenieslo na vás. Bohužiaľ veštecké skúmanie nemôže priniesť overený medicínsky dôkaz a zostane to vždy iba pri hľadaní určitých možných súvislostí a odhadov zdravotných problémov.

Diagnostika veľký mozog: kyvadlo neobkreslilo spánkové laloky okolo uší. V tejto oblasti konkrétne krvné vlásočnice. Objavuje sa červená postavička, čo naznačuje na vnútrobunkové mikrozápaly. Baktérie od nejakého druhu chrobáka z polezenej stravy. Zvyčajne zablokujú prietoky v krvných vlásočniciach.

Diagnostika stredný mozog: kyvadlo obkreslilo túto časť, v poriadku.

Diagnostika mozoček: v poriadku.

Diagnostika miecha: v poriadku.

Diagnostika brušný mozog: v poriadku.

Diagnostika ganglie pri orgánoch tela: kyvadlo obkreslilo iba hlavné ganglie v hlave, ale nie v brušnej oblasti. Je tu veľa nefunkčných a odumretých buniek. Objavili sa mi ostré geometrické tvary, čo naznačuje na poškodenie ganglií a slabú aktivitu pri riadení orgánov. Ich funkcie prevzali ganglie hrudníka, rúk a hlavy.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo neobkreslilo krvné riečište okolo spánkového mozgu, štítnej žľazy, žalúdka. Výskyt baktérií ako v spánkovom mozgu.

Diagnostika nervovej sústavy: v poriadku.

Diagnostika ganglie a lymfatické riečište: kyvadlo obkreslilo iba lymfatické hlavné dráhy, lymfatické vlásočnice do kože sú tiež v poriadku, do svalov, pľúc, obličiek nie sú v poriadku, lymfatické uzliny tiež neboli obkreslené. Lymfatické uzliny sú poškodené asi 40% z celkového množstva. Mozog a neurónové oblasti sú v poriadku, ale v bunkách lymfatických uzlín vnímam veštecky prítomnosť vírusu od ľudí. Celkovo je vaša imunita proti baktériám, vírusom a hubám totálne prepadnutá.

Diagnostika ganglie a mozgovomiešny mok: kyvadlo neobkreslilo, znovu vnímam mikroskopické organizmy. Teda problémová oblasť.

Diagnostika ganglie a svaly: kyvadlo neobkreslilo svaly. Znovu zvláštne prostredie s mikroorganizmami. Nedostatočná imunita.

Diagnostika ganglie a imunitná reakcia: kyvadlo odmietlo obkresliť celé telo. Imunitná reakcia je oslabená. Biele krvinky sú po ich vzniku v kostnej dreni napádané a dezorientované. Ide o bežné baktérie, na ktorých parazitujú mikroorganizmy. Menia ich reakciu na agresivitu voči bielym krvinkám.

REAKCIA NA PROFIL

Dobrý deň,veľmi pekne Vám ďakujem, že ste venovali mojej záležitosti čas.Dá sa s tým niečo robiť? Viete mi niečo poradiť, ako zlepšiť tento stav? Užívam len ALERID od immunoalergológa a injekcie IMMODIN. Sú v lekárňach aj rôzne voľne dostupné lieky, myslíte niečo z echinacey? Ďakujem vopred.

Treba začať užívať lieky na zvýšenie prirodzenej imunity organizmu. Môže byť všetko, čo sa dá aplikovať na kožu a nie cez tráviaci trakt. Tak sa lepšie liečia bakterie a rôzne vírusy. Môže byť Echinacea, ale aplikácia cez kožu. V malom vyskúšať a potom natierať. Saša Pueblo

Pridaj komentár